177 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Czy to wystarczy żeby iść na L4

Czy to wystarczy żeby iść na L4

. kp gonia84 Proszę bardzo - Art. 177 par. 3 K.p Nie wprowadzam w błąd, ponieważ moja żona to przerabiała. Cytat: Zgodnie z art. 177 par.3 Kodeksu pracy, umowa o pracę zawarta na czas określony (...)

sprawa o czyn z art 177 1 kk

sprawa o czyn z art 177 1 kk

sprawa o czyn z art 177 1 kk Witam. Mam pytanie dotyczace sprawy o czyn z artykulu 177 1 kk. Około 3 tygodni temu mialam okropną sytuacje. Krotki opis. Wyjezdzajac z drogi podporzadkowanej wjechal (...)

Informacje ogólne: sprawa karna art 177 par 1.

Informacje ogólne: sprawa karna art 177 par 1.

Informacje ogólne: sprawa karna art 177 par 1. Witam, Pare msc temu popełniłem niegroźne przestępstwo z art 177 par 1. Potrafiłem na przejściu panią - ręka w gipsie na 7dni plus. Sprawa w (...)

wypowiedzenie z pracy w okresie ciąży?

wypowiedzenie z pracy w okresie ciąży?

okresie ciąży. czytaj dalej Ochroną przed zwolnieniem objęte są nie tylko pracownice zatrudnione na czas nieokreślony. Zgodnie z przepisem art. 177 § 3 K.p., \"umowa o pracę zawarta na czas określony (...)

umowa na zaste pstwo a ciąża!

umowa na zaste pstwo a ciąża!

. 177. § 3. Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy albo na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca (...)

Umowa na czas określony,ciążą,co przysługuje???

Umowa na czas określony,ciążą,co przysługuje???

artykułem 177 par 3 ze znaczkiem 1 "nie stosuje się do umowy o pracę na czas określony zawartej w celu zastępstwa pracownika". Także dyrektorka przedszkola zachowała się zgodnie z prawem. Pozdrawiam (...)

Gdy brak środków na wynagrodzenie pracownicy w ciąży...

Gdy brak środków na wynagrodzenie pracownicy w ciąży...

upadłości pracodawcy (jak podpowiada art. 177, par. 4), czy też możliwe jest objęcie pracownicy świadczeniami z ZUS, FGŚP, itp.

wazne pytanie..

wazne pytanie..

popełnił przestępstwo określone w Art. 173, 174 lub 177 w warunkach określonych w § 1, sąd może orzec podanie wyroku do publicznej wiadomości. Art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości (...)

wypadek art 177 .

wypadek art 177 .

wypadek art 177 . Witam mialem stluczke z motocyklista wskutek ktorej on zlamal reke na miejscu w szoku nie wzielem od niego zadnego numeru telefonu ani danych, meczy mnie sumienie bo nigdy nikomu

art 177 kk

art 177 kk

art 177 kk Witam! Przedstawie moze krótko moją sprawę. Miałam wypadek samochodowy - wyjechałam z drogi podporządkowanej. Skutkiem tego zdarzenia byly dwa skasowane auta i chłopak ze złamana noga

oskarzenie z art 177

oskarzenie z art 177

oskarzenie z art 177 Witam Chcialabym zaczerpnac informacji na temat sprawy o jaka zostalam oskarzona .We wrzesniu spwodowalam wypadek drogowy na lini prostej zaraz za rondem wjechalam w tyl

Przestępstwo z artykułu 177 1 kk

Przestępstwo z artykułu 177 1 kk

Przestępstwo z artykułu 177 1 kk Wiem że już troche napisano na ten temat. Ale chciałem dowiedziec sie kilku szczegułów. Otrzymałem wezwanie na komisariat jako podejżany (prawdopodobnie

Odpowiedź na akt oskarżenia dot. 177 par. 2 kk.

Odpowiedź na akt oskarżenia dot. 177 par. 2 kk.

Odpowiedź na akt oskarżenia dot. 177 par. 2 kk. Drodzy, proszę o info jak napisać odpowiedź na akt oskarżenia: co powinna taka odpowiedź zawierać, jak się pisze taką odpowiedź, jakie podać

oskarżenie o popełnienie przestępstwa z art. 177 1kk

oskarżenie o popełnienie przestępstwa z art. 177 1kk

oskarżenie o popełnienie przestępstwa z art. 177 1kk Jestem oskarżony o wyżej wymienone przestępstwo. Gdy wezwano mnie na komendę w celu poinformowania mnie o tym, nie przyznałem się do winy, jednak

wypadek drogowy i art 157 oraz art 177 pomocy!!!

wypadek drogowy i art 157 oraz art 177 pomocy!!!

wypadek drogowy i art 157 oraz art 177 pomocy!!! jestem oskarzony o powyższe artykuły za spowodowanie wypadku w którym kobieta ucierpiała (była 9 dni w szpitalu). Moze ktos z was wie czym to grozi i

Wezwanie

Wezwanie

Wezwanie Witam, otrzymałam wezwanie na policję w charakterze świadka: świadek winien stawić się w miejscu, dniu i godzinie wskazanych w wezwaniu (art. 177 § 1 k. p. k.) oraz jako świadek w sprawie

Odebranie prawa jazdy a nowelizacja ustawy art. 135 ust. 1 pkt 1 lit. h

Odebranie prawa jazdy a nowelizacja ustawy art. 135 ust. 1 pkt 1 lit. h

kierowcą auta, mimo że nie nastąpił kontakt z rowerzystą, zostałam oskarżona o przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Wymienione: Art. 177. § 1. Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie

Zastępstwo i zajście w ciążę

Zastępstwo i zajście w ciążę

pracę za wypowiedzeniem (art. 177 par. 1 kp.) Pracodawca nie jest zobowiązany do przedłużenia umowy do dnia porodu (tak jak to ma miejsce przy innych umowach na czas określony), niemniej - do czasu

ucieczka z miejsca wypadku 2013

ucieczka z miejsca wypadku 2013

moze mu za to grozic jesli policja go znajdzie? I co może grozić mnie jako osobie która o tym wiedziała i tego nie zgłosiła? Sprawcę skazuje się za przestępstwo stwierdzone w artykułach 173, 174 i 177

Dyscyplinarka dla kobiety w ciąży na podst. art. 52 Kodeksu pracy

Dyscyplinarka dla kobiety w ciąży na podst. art. 52 Kodeksu pracy

Pozdrawiam! Pracodawca może wręczyć pracownikowi zwolnienie dyscyplinarne również w okresie kiedy jest on objęty okresem ochronnym np. na zwolnieniu lekarskim czy w czasie ciąży. Art 177 § 1 Kodeksu (...)

Rozwód z orzeczeniem o winie - postępowanie bieżące 2013 rok.

Rozwód z orzeczeniem o winie - postępowanie bieżące 2013 rok.

tylko w przypadku rozwodu ale również na wypadek komornika, lewych dochodów itp. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej, proszę o kontakt. Tomasz Hak tel. 500 599 177 tomasz.hak@db.com tomaszhak

Rozwod w Polsce czy w Niemczech

Rozwod w Polsce czy w Niemczech

dochodów itp. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej, proszę o kontakt. Tomasz Hak tel. 500 599 177 tomasz.hak@db.com tomaszhak

Mieszkanie służbowe (wojskowe) a rozwód i zamieszkanie byłej małżonki

Mieszkanie służbowe (wojskowe) a rozwód i zamieszkanie byłej małżonki

dowiedzieć się więcej, proszę o kontakt. Tomasz Hak tel. 500 599 177 tomasz.hak@db.com tomaszhak

rozwód warszawa

rozwód warszawa

się więcej, proszę o kontakt. Tomasz Hak tel. 500 599 177 tomasz.hak@db.com tomaszhak Skorzystaj z usług adw Przemysława Sokołowskiego. Zajmuje się wszelkimi sprawami, jakie się wiążą z rozwodami, (...)

Warunkowe umorzenie - posiedzenie czy sąd ?

Warunkowe umorzenie - posiedzenie czy sąd ?

Warunkowe umorzenie - posiedzenie czy sąd ? Witam Mam do Państwa pytanie. Złożyłem wniosek o warunkowe umorzenie postępowania (wykroczenie drogowe z Art. 177 - potrącenie. Wniosek został złożony (...)

SPA bez Vat!!

SPA bez Vat!!

52 to sie zdziwia jak im fiskus na zakłady kosmetyczne wjedzie ;] kijo Nie wjedzie. Przepisy o VAT (t.j. Dz.U. z 2011 r. nr 177, poz. 1054) zwalniają z opodatkowania usługi medyczne służące profilaktyce

Nieumyślne spowodowanie śmierci.

Nieumyślne spowodowanie śmierci.

pobicia jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. opos_90 a w razie kolizji drogowej? polkok kara pozbawienia wolności do lat 3 (art. 177 par. 1 kk) oldek

W trakcie biegu zasiedzenia złożyłem wniosek o przeprowadzenie sprawy spadkowej.
Czy to przerwało

W trakcie biegu zasiedzenia złożyłem wniosek o przeprowadzenie sprawy spadkowej. Czy to przerwało

bieg zasiedzenia? w sprawie spadkowej odbyło się jedno spotkanie przed sądem. Sąd nakazał podać adresy rodzeństwa mojej macochy gdyż z ojcem nie mieli dzieci. Z art 177 kpc została sprawa orzeczeniem

Zaszłam w ciąże i zostałam zwolniona!!

Zaszłam w ciąże i zostałam zwolniona!!

nie mieli prawa. Na podstawie art. 177 § 1 Kodeksu pracy ?pracodawca nie może wypowiedzieć ani rozwiązać umowy o pracę w okresie ciąży, a także w okresie urlopu macierzyńskiego pracownicy, chyba (...)

wypadek drogowy

wypadek drogowy

prowadzącego pojazd. Odszkodowanie z reguły jest ponoszone z oc sprawcy. Natomiast na podstawie art. 177 kk oczywiście grozi sprawcy wypadku odpowiedzialność karna. Odpowiedzialność ta jest uwarunkowana (...)

1

2