160 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Liczba godzin do przepracowania w 2011

Liczba godzin do przepracowania w 2011

Liczba godzin do przepracowania w 2011 Jakie są wartości godzin do przepracowania w 2011? Gdzie znaleźć tabele? styczeń 160, luty 160, marzec 184, kwiecień 160, maj 168, czerwiec 168, (...)

Ukarana za chęć do pracy!

Ukarana za chęć do pracy!

;#8222;Należy zwrócić uwagę, że ust.3 przepisu art. 37j ustawy związany jest nierozerwalnie z ust.4, tj. wysokość zasiłku przedemerytalnego wynosi 160% kwoty zasiłku, o którym mowa w art. 24, ust.1 (...)

zajęcie alimentów

zajęcie alimentów

rację? Witam,przedstawie swoja sytuacje,swego czasu wzielam telefon dla kolegi na siebie,nie placil rachunkow itp. Teraz dostalam pismo od komornika ze nalezy splacic 3300 zloty i wyliczyl rate na 160

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

umowę kupna sprzedaży zawartą pomiędzy mną a sprowadzającym samochód do Polski ? Umowy kupna/sprzedaży zawartej na terenie Niemiec przecież nie posiadam? 3) Czy opłate 160 zł opłacam w Urzędzie (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wynająć bo nie miałabym gdzie mieszkać)rata za pralke 60 zł,woda plus prąd to ok.150zł,bilet miesieczny 80zł.Pozostaje mi na miesiac życia 160 zł.za to musze wyżywić dziecko i siebie,musimy się (...)

Czy po zakonczeniu szkoly z dwu letnia praktyka i wynagrodzeniem 160 zl i odprowadzanymi skladkami przysługuje

Czy po zakonczeniu szkoly z dwu letnia praktyka i wynagrodzeniem 160 zl i odprowadzanymi skladkami przysługuje

Czy po zakonczeniu szkoly z dwu letnia praktyka i wynagrodzeniem 160 zl i odprowadzanymi skladkami przysługuje Czy po zakonczeniu szkoly z dwu letnia praktyka i wynagrodzeniem 160 zl i odprowadzanymi

Wymiar pracy?

Wymiar pracy?

byćliczone od przekroczenia 160 i na koniec okresu rozliczeniowego powinien udzielic dni wolnych (jak praca była w dniu wolnym wynikającym z pieciodniowego tygodnia pracy)lub wypłacic dodatek Jak nie (...)

art.160 kk

art.160 kk

160), ograniczjąc opiekę babci absorbując ją tym atakiem na tyle , że syn mógł wyjść z mieszkania i spaść ze schodów. Prokuratura nie dopatrzyła się znamiom przestęstwa z art. 160

Problem!!!

Problem!!!

kwoty w terminie. W związku z czym poszłam na pocztę i zapłaciła, ale tylko te 260 euro. od tamtej pory dostaje dalej wezwania do uiszczenia kwoty 160 euro kary. Ostatnio poinformowano mnie, że jak (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

r.Pamiętaj, do 10 lat pracy przysługuje wymiar 20 dni(160 godz.), zaś powyżej 10 lat pracy -wymiar 26 dni(208 godz.)urlopu. Od stycznia do maja 2010 roku ,jeśli pracujesz doliczamy kolejne 5 miesięcy (...)

Mobbing w pracy!!!

Mobbing w pracy!!!

tak, że przeciągnie mi te 160 godzin tak żebym został w pracy jeszcze dodatkowy miesiąc (mianowicie bezie mi kazał przychodzić tylko na pare godzin dziennie żebym jak najwolniej wypracował te 160h

Art 160 kk za brak kontaktu z dzieckiem

Art 160 kk za brak kontaktu z dzieckiem

Art 160 kk za brak kontaktu z dzieckiem Ojciec zlozyl oskarzenir o narazanie zycia dziecka, poniewaz nie mial kontaktu z dzieckiem przez miesiac. Przed pruba ostatniego kontaktu totalnie olewal

Art 160 kk za brak kontaktu z dzieckiem

Art 160 kk za brak kontaktu z dzieckiem

Art 160 kk za brak kontaktu z dzieckiem Ojciec zlozyl oskarzenir o narazanie zycia dziecka, poniewaz nie mial kontaktu z dzieckiem przez miesiac. Przed pruba ostatniego kontaktu totalnie olewal

Zbyt atrakcyjna cena domu (610 zł za 160 mkw)

Zbyt atrakcyjna cena domu (610 zł za 160 mkw)

Zbyt atrakcyjna cena domu (610 zł za 160 mkw) Witam. Chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy temat i nie jestem pewny czy wstawiony w odpowiednim miejscu. W innym przypadku proszę o

Podatek od nieruchomości +ulga na cela mieszkaniowe.

Podatek od nieruchomości +ulga na cela mieszkaniowe.

Podatek od nieruchomości +ulga na cela mieszkaniowe. Witam, posiadam następującą sytuację. W 2021 roku nabyłem nieruchomość za 640 000zł. Kredyt wziąłem na 800 000zł, z czego 160 000zł na

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny

przecież kredyt - w tej chwili kredyt jest na 115 tyś. z 3 transzą na 211 tyś, działka sama ma wartość 160 tyś, a budynek 240 tyś, więc całą nieruchomość prawie 350 tyś... no i że mam trudną (...)

Zabezpieczenie 'przed kredytem' - działka budowlana.

Zabezpieczenie 'przed kredytem' - działka budowlana.

to wartość odpowiednio: ok. 160 tysięcy oraz 220 tysięcy. Kwota kaucji wynikła z tego, że agentka nieruchomości zapytał się nas jaką jeszcze ewentualnie kwotą dysponujemy. I tutaj pojawiają (...)

Sprostowanie uzupełnienie protokołu

Sprostowanie uzupełnienie protokołu

Sprostowanie uzupełnienie protokołu Witam Czy art. 160 kpc można wykorzystać do uzupełnienia protokołu treściami, których nie mogłem przedstawić na posiedzeniu ze względu na stronniczego sędziego

Czy sprawca jest mi w stanie wypłacić odszkodowanie

Czy sprawca jest mi w stanie wypłacić odszkodowanie

Czy sprawca jest mi w stanie wypłacić odszkodowanie Mój ojciec otrzymał wyrok- odszkodowanie dla mnie w wysokości 160 tysięcy. Jedyny majątek jaki posiada to połowa domu, z którego wyjdzie

Rozwód - dobry adwokat

Rozwód - dobry adwokat

Rozwód - dobry adwokat Witam, szukam adwokata z Krakowa który jest dobry w sprawach rozwodowych - rozwód z orzeczeniem o winie , alimenty władza rodzicielska ? Hej, ja mogę Ci polecić dobrą adwokatkę Karolina (...)

RODO

RODO

bieżąco z przepisami, a tu co chwilę coś się zmienia. Od maja tego roku zmieniło się 160 ustaw w związku z RODO . Ja się tylko cieszę, że w październiku jadę na szkolenie do Gdańska organizowane (...)

Czy mam prawo żądać rachunków jako najemca lokalu?

Czy mam prawo żądać rachunków jako najemca lokalu?

to 160 zł...Po moim wyliczeniu powinien on być około 3 razy wyższy. Kiedy poprosiłem właściciela o przesłanie faktur za zużycie drogą mailową, ten stwierdził, że nie ma takiego obowiązku. Przez (...)

Wózek inwalidzki za 47,400zł Oszukali mnie pomocy !

Wózek inwalidzki za 47,400zł Oszukali mnie pomocy !

pare razy wjechałem w nią i prawie połamałem nogi , wózek waży około 160 kg , a ja około 80 kg . I za każdym takim incydentem wózek lądował w serwisie , aż pewnego razu jadąc tak wjechałem (...)

sprawa cywilna o nękanie przez Getin-bank

sprawa cywilna o nękanie przez Getin-bank

pozyczkach słyszałem że są niezbędne dwa dokumenty,codziennie zaczołem dostawać tel od pracowników banku pózniej po 1 miesiacu wyszło im 160 tys do zapłaty jestem osobą chorą mam schizogrenie (...)

Winny czy nie?

Winny czy nie?

że w sprawie zostałem podejrzany o przestępstwa z art. 178a & 1 kk , art 289 & 2 kk, art 160 & 1 kk.

vat 24 w komisie motocyklowym

vat 24 w komisie motocyklowym

te 160 zł i odbierać VAT-25 czy nie? szukałem po internecie, pytałem ludzi ale nikt nie potrafi mi tego jasno i jednoznacznie powiedzieć z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Zawiadomienie o zajeciu konta bankowego

Zawiadomienie o zajeciu konta bankowego

wszczete postepowanie w celu zaspokojenia naleznosci: grzywna 50 zl oplata egzekucyjna 160 zl i wydatki gotowkowe 15. Prosze pomozcie co z tym zrobic, poniewaz studiuje , jestem w stanie zaplacic te 50 (...)

Przeniesienie godzin na następny miesiąc

Przeniesienie godzin na następny miesiąc

zamiast 160, 184! Czy jest to zgodne z kodeksem pracy? Czy pracodawca może mi zmienić ilośc godzin, bez mojej zgody? Jeśli nie poproszę o podstawy prawe, bym mógł wyjaśnić to z pracodawcą. Dziękuje (...)

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

oskarżonego i pokrzywdzonej biegły potwierdził że w ciągu ok. 3 mieś. Wymienili ze soba ok 5000 sms, wydruk archiwum rozmów gg to ok 160 stron, do tego oskarżony nagrał dyktafonem spotkannia i (...)

Dobry wieczór,
zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację.
Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

, chciałabym się zatrudnić na złomowisku jako obsługa klienta (nie mam środków na życie, mąż pracuje, ale wystarcza jedynie na opłaty i to nie wszystkie, dla MOPS przekraczamy dochód o 160 zł (...)

1

2

3