150 godzin ile to dni Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

środęczy moga dac mi cale 5 dni i tylko 2 dni wolne czy powinnam miec tylko te 2 dni co w roku szkolnym ? Lili Czy w dni wolne od szkoły np. Dzień Nauczyciela idziemy na praktyki (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

od września = 5 dni w związku z tym że pracuje Pan w niepełnym wymiarze czasu pracy (tj 5 a nie 8 godzin) urlop przelicza sie na godziny czyli: 5 dni * 8 godzin = 40 godzin (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

wyżywienie 1 osoby razy 20 dni w miesiącu ( w pozostałe 10 nie jadamy), przez 3 miesiące...dobrze ze karmie cycusiem. o depresji również nie przedstawił zaświadczenia, ani o zarobkach, -sąd wierzył (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

będe na zwolnieniu i wrórę do pracy na kilka dni to jak wtedy ,bo przecież ni będe na zwolnieniu ciągłym 180 dni> Aga prawo-pracy.net jestem w 10 tyg ciazy.pracuje w cukierni po 12 godzin,bardzo (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

1000 zł miesięcznie, chyba se jaja robita. ale nie, trza doić, a jak, żygać sie chce. a najlepsze teksty jakie tu były to te od kobiet co ich faceci wyjechali za granicę i ile wiecej można jeszcze

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

sad wyroku ma Pan 7 dni na zlozenie wniosku do sadu o dostarczenie Panu wyroku wraz z uzasadnieniem. Po dostarczeniu wyroku z uzasadnieniem ma Pan 14 dni na sporzadzenie apelacji do sadu wyzszej

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

najmniej 700złotych i nic mnie nie obchodzi z czego będzie żył bo będę ann [cytat] Mam spojrzenie na tę sprawę z drugiej strony. Wiem ile kosztuje utrzymanie i wychowanie dziecka. Kwota 800 zł/dziecko (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

sprawiedliwe ??? 02021973 Cześć! ja bym najpierw zapytał skąd się wzięło to dziecko? Na ile to był akt seksualny świadomy obydwojga rodziców a na ile "łapanie chłopa" na dziecko. (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

butelki, czy puszki z alkoholem. Mozna miec zamkniete butelki ile sie che. Lipa... Musze zaplacic 100zl :( Krystian Za otwarta puszke / butelke tez mozesz dostac mandat - za usilowanie picia 20 ZL. sam

pobicie

pobicie

szpitala z licznymi złamaniami twarzy, tj. złamane czoło oczodoły nos. przeszedłem operacje i spędziłem 10 dni w szpitalu. od 3 dni jestem w domu. Sprawca ma skończone 18 lat i chodzi do szkoły, (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

utrzymać pumon Witam Ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych i jakie warunki trzeba spełniac, aby go dtsac i przez ile sie go otzrymuje?Z góry dziekuje za wszystkie iformacje milla76 Witam Ile (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracownika do pracy ale nie podpisałem umowy o dzieło bo nie byłem pewny ile u mnie popracuje był tylko pomocnikiem po 2 miesiącach pracy w których przepracował 34 dni wypłaciłem mu 1600 (...)

ile dni urlopu mi bedzie przyslugiwało?praca na pol etatu

ile dni urlopu mi bedzie przyslugiwało?praca na pol etatu

następująco: 1 x 20 dni=10 dni. Po przeliczeniu na godziny, należy udzielić urlopu w wymiarze godzinowym równym 80 godzinom pracy (10 dni x 8 godziny=80 godzin). Pracownica pracuje (...)

Witam. Mam problem w kwestii wymiaru godzin na pełny etat. Otóż pracuję w centrum handlowym, w małym

Witam. Mam problem w kwestii wymiaru godzin na pełny etat. Otóż pracuję w centrum handlowym, w małym

przepracuję tylko 153 (standardowy wymiar etatu w 40 godzinnym tygodniu pracy wyniósł by 168 godzin) szefostwo będzie miało prawo wymagać ode mnie przepracowania brakujących 15 godzin, czy (...)

Alimenty

Alimenty

dziecka nie pracuje i nie zamierza podjac sie zadnej pracy... gdyby dała sprawe do sondu ile mogł bym dostac alimetow do płacenia za wszelka pomoc bardzo dziekuje daniel91 alimenty.pl Porada już nieaktualna

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

dni urlopu oczywiście to liczymy go w ten sposób(przykład: 26 x 10/12 x 0,75 = 16,25 i zaokrąglamy do 17 dni następnie mnożymy x8 godzin co daje nam 136 godzin urlopu wypoczynkowego. (...)

dyżury domowe

dyżury domowe

przypadających w każdym innym dniu niż określony wcześniej. W tym miejscu warto wskazać, że liczba godzin nadliczbowych przepracowanych nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

ile moge stracic jak wyjade do trucji,gdzie bardzo chce jechac..jak mowisz milosc to milosc,mimoz wszystkich przeciwienst ja i tak chce byc z nim. fakt oni umieja maniupulowac...straszne,maca w glowie

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

DIABEŁ!!!!!!!!!!!!zniszczyś ,poniżyć i obrabować ile sie da!!!!!a do pomocy leci tesciowa------oby tesciowe znikły z tego świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ziomek7788 Ile jest prawdy w tym ze jesli (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

wykorzystuje... iza - wystarczy policzyć ile godzin przepracował w okresie rozliczeniowym Skałosz prawo-pracy.net Mam straszny problem i tak naprawdę nie wiem jak z niego wybrnąć.Złożyłam (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

małżeństwo przez 4 lata, wracając do mojego rozwiedzionego Męża w ciągu 24 do 48 godzin, tak jak czytałem w internecie. Byłem naprawdę zszokowany, gdy mój mąż wrócił do domu, prosząc o przebaczenie, (...)

pszczoły sąsiada

pszczoły sąsiada

się na deszcz)!!! Sytuacja powtórzyła się już kilka razy!!! Nawet nie jest łaskaw przemówić ludzkim głosem " uważajcie, będę brał miód" a dobrze wie że jestem uczulona!!! Pomocy!!! Ile można (...)

alimenty

alimenty

, ile jesteś sama wstanie pozyskać, a ile potrzebujesz od "taty". Będziesz to musiała w sądzie uzasadnić: dlaczego tyle a nie mniej czy więcej. Natomiast co do Ciebie - jeśli nie byliście (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

poszlam z nim na ugode ze bede placic po 150 zl miesiecznie niestety nie bylo mnie stac nawplaty co miesiac w tej kwocie wiec wysylam mu tyle ile moge co miesiac zawsze cos do staje na kato .wczoraj

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

szczęśliwy, właśnie dla własnego dziecka. Zresztą oboje rodziców powinno być szczęśliwymi na tyle na ile to możliwe. Niulka, dziękuję za link. Przeczytałem 3 strony i dalej sobie odpuściłem, (...)

czas pracy

czas pracy

może być wprowadzana na ogólnych zasadach przewidzianych w art. 150 K.p., gdyż mieści się w pojęciu rozkładu czasu pracy, stanowiąc jego charakterystyczny rodzaj. W konsekwencji, pracodawca może (...)

ktore dni mam wolne i ile ?

ktore dni mam wolne i ile ?

ktore dni mam wolne i ile ? pracuje w sklepie calodobowym dwa dni na rano dwa na popoludniu i dwa na noce po nocy mam dwa dni wolne .i tak wkolko.pracodawca powiedzial ze mam miec w miesiacu (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

apelacja (w terminie 14 dni od otrzymania uzasadnienia, o które musisz wystąpic w terminie 7 dni od ogłoszenia wyroku). W apelacji mozesz powołac się na Art 135 Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego, (...)

ile przysługuje mi dni urlopu???

ile przysługuje mi dni urlopu???

ile przysługuje mi dni urlopu??? Witam.Sama już nie wiem ile przysługuje mi dni urlopu.Mam umowę na stałe.Pracuje po 5 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, niedziele mam (...)

1

2

3

4

5

...

6