14 lutego 1969 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

Administracyjna z dnia 11 lutego 1986 r. II CRN 439/85, OSPiKA 1987/4 poz. 85. 13. Wyrok SN ? Izba Cywilna z dnia 14 listopada 1997 r. III CKN 257/97 OSNC 1998/4 poz. 70. 14. Wyrok SN ? Izba (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

kładł wielokrotnie Sąd Najwyższy (np. uchwała z dnia 17 lipca 1969 r., sygn. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. III CZP (...)

Ferie 2011 - terminy ferii zimowych 2011

Ferie 2011 - terminy ferii zimowych 2011

Ferie 2011 - terminy ferii zimowych 2011 dolnośląskie - 14 lutego - 27 lutego 2011 r. kujawsko-pomorskie - 31 stycznia - 13 lutego 2011 r. lubelskie - 17 stycznia - 30 stycznia 2011 (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

wielokrotnie Sąd Najwyższy (np. uchwała z dnia 17 lipca 1969 r., sygn. III CZP 42/69, wyrok z dnia 6 lutego 1979 r., sygn. IV CR 491/78, uchwała z dnia 13 czerwca 1990 r., sygn. III CZP 31/90 (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

wybrałeś. Od 11 lutego jest kilka istotnych zmian m.in. jeśli wykupiłeś polisę u innego ubezpieczyciela, a stara umowa uległa automatycznemu przedłużeniu, możesz ją wypowiedzieć. Zapłacisz za (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowym jestem od 14 lutego 2010 roku i do tej pory swiadczenie chorobowe placi mi nadal zaklad umowe mam na czas okreslony Chciala bym sie dowiedziec jak to jest w realiach. kasia1980 prawo-pracy.net

SN  postanowienie

SN postanowienie

, pomimo częściowo błędnego uzasadnienia, skargę kasacyjną należało uznać za nieuzasadnioną, co mając na względzie, jak również treść art. 398[14] w zw. z art. 13 § 2 KPC orzeczono jak w (...)

Testament mojej babci

Testament mojej babci

wynika ,że ustanowiony został zapis na Pani rzecz, jest to służebność mieszkania, która może być przedmiotem zapisu (por. orz. SN z 14 października 1968 r., III CZP 91/68, OSNCP 1969, nr (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

14 pażdziernika?Do pracy wrócic nie mogę. Halszka prawo-pracy.net witam serdecznie. obecnie jestem na urlopie wychowawczym płatnym dokumenty składałam na okres dwóch lat ale mam zamiar przedłużyć (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

Witam nalezy sie pani 20 dni urlopu . teresa prawo-pracy.net Witam!! Moja sytuacja przedstawia się następująco: Skończyłam w 2004r pięcioletnie studia zaoczne (w tym czasie nie pracowałam), od lutego

Rozwod apelacja

Rozwod apelacja

rozwodowa 12lutego, mąż na wszystko sie zgodzil. Tzn.na alimenty i rozwod oraz to co zeznalam w sadzie. Nie jestem z mężem juz od 3lat w ciagu tych 3lat prowadzilam juz drugie życie. Pytanie jest takie (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

, więc zawsze możesz twierdzić, że nie wiedziałaś, pozdrawiam Edi prawo-pracy.net Witam! Pytanko do mądrzejszych: czy te "magiczne" 182 dni zwolnienia ma być ciągłe czy liczy się w sumie? Jestem w 14

Uznałem dziecko ale nie jestem pewny czy jest moje....

Uznałem dziecko ale nie jestem pewny czy jest moje....

konia .Ja też uznałem w 1987r po 14 miesiącach od uznania dowiedziałem się że jestem potrzebny tylko dla kasy.Pozbawiła mnie praw rodzicielskich ale alimenty płacę do dzisiaj.Wiem że dziecko nie (...)

Bzudra ktora zrujnuje mi zycie!

Bzudra ktora zrujnuje mi zycie!

z wakacji. dzwonilam do sekretariatu zeby sie dowiedziec czy wyrok jest czy nie ma (w pogotowie zostawilam u przyjaciolki prosbe o uzasadnienie wyroku - "jakbyco" zeby doniosla (mnie nie bylo 14 dni w

Zmiany w OC od lutego.

Zmiany w OC od lutego.

Zmiany w OC od lutego. Hej jakie zmiany mają wejść w OC za samochód od lutego. jakos na dniach ma to wejsc a ja zupełnie nie jestem na bierzaca z ta informacja. dajcie jakies info, albo linka

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

dotyczące ulgi meldunkowej, i musisz pamiętać o zgłoszeniu do urzędu skarbowego faktu sprzedaży w ciągu 14 dni od momentu podpisania aktu notarialnego. dell1 Witam, dziś dzwoniłam do Urzedu Skarbowego (...)

Reklamacja TV

Reklamacja TV

producenta. Czy w zwiazku z trescia punktu 5 powinienem zostac poinformowany o decyzji w sprawie reklamacji przez sprzedawce A w ciagu 14 dni ? (czy w ogole obowiazuje ten termin ?). Czy moze obowiazuje (...)

Służebność

Służebność

postanowienia Sądu Najwyższego z dnia 28 lutego 2006 r., III CZP 3/06 wskazuje, że roszczenie z art. 151 k.c. może być realizowane wobec następców prawnych właścicieli sąsiednich nieruchomości; b) (...)

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

podstawie umowy o pracę na czas określony od 01.lutego.2010 r. Dowód: kopia umowy o pracę z dnia 01.lutego.2010 r. Od początku zatrudnienia u Pozwanego , XY, moje zarobki wynoszą 63,5 koron (...)

Zwolnienie z pracy a ZUS/ubezpieczenie

Zwolnienie z pracy a ZUS/ubezpieczenie

. 02.02.2010. Wiem, a przynajmniej tak mi sie wydaje, że do dnia 13 lutego składki do ZUS oraz wynagrodzenie dla mnie 80% wypłaca mi zakład pracy. Od dnia 14 lutego za podstawie przesłanych (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

obecnej firmie pracuje od lutego 2009. Za zeszły rok wykorzystałem urlop. Czy w kolejnym roku urlop należy mi się w pełni od jego początku czy za każdy przepracowany miesiąc ok 2 dni czyli w sierpniu (...)

Rozwiązanie umowy o pracę

Rozwiązanie umowy o pracę

. Przepracowałem 6h. O godz 14 oddałem ubranie do magazynu ( szafki wciąż nie było) i wróciłem do domu. Przemyślałem sprawę na spokojnie i we wtorek telefonicznie poinformowałem kadrową, że rezygnuje (...)

Alimenty - wyrok wydany zaocznie

Alimenty - wyrok wydany zaocznie

- jedynie tylko to bedzie mi rosl dlug od brakujacej kwoty;Jesli chodzi o potrzeby moich 14 to letnich dzieci to sa to potrzeby typu kosmetyczka, jajnowsze gry, najmodniejsze ubrania itp. Sa popsutymi dziecim

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

: mobilfunding1999@gmail.com Pan Paskah Pozdrawiam wszystkich, że jestem Panią Luz z Stanów Zjednoczonych, gdy potrzebowałam pożyczki w ciągu 3 lat wstecz, zostałem oszukany z 14 500,00 dolarów (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

bez orzekania o winie. Rozwodem zajmowałam się sama bo nie mam pieniędzy na adwokata, dlatego też zwracam się z proźbą do Was o radę. Mam dwie córki - jedna jest już pełnoletnia a druga ma 14 (...)

Mandat PKP Intercity

Mandat PKP Intercity

Mandat PKP Intercity Dzień dobry/Dobry wieczór. 10 października 2016r. otrzymałem mandat za jazdę bez ważnego biletu w PKP Intercity. Miałem 14 dni na zapłatę roszczenia w niższej kwocie 300 zł

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

WSFiZ - opłata za edukacje, sprawa w e-sądzie

na obniżenie tej opłaty? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za każdą pomoc! Dzień dobry, na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty ma Pani 14 dni od dnia jego otrzymania. Sprzeciw należy (...)

Umowa z kamerzystą - proszę o pomoc

Umowa z kamerzystą - proszę o pomoc

ewentualnie w postaci dowolnych fragmentów zostały wykorzystane w materiałach promocyjnych lub reklamowych w tym również w reklamach na stronach internetowych. §14. Umowę sporządzono w dwóch jednobrzmiących

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

women 12. CHANEL ALLURE SPORT men 13. CHANEL CHANCE women 14. CHANEL COCO MADEMOISELE women 15. CHANEL PLATINIUM EGOISTE men 16. CHANEL NO 5 women 17. DKNY zielone women 18. KENZO AMOUR women 19. KENZO

dziecko ze mna 4 rozprawa alimentacyjna

dziecko ze mna 4 rozprawa alimentacyjna

lutego 2010 haha syn jest caly czas ze mna Pytam gdzie tu jest dzialanie w kier dobra dziecka matka nic nie placi na syna nadal w sumie przez ten czas spotkala sie z dzieckiem ok 4 razy CZY TO JEST NORMLNE

1

2

3