120o dni5 r.racujemyr. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

wykorzystalam 7 dni urlopu, mialam tez zabukowany urlop juz na wrzesien 7-14 na 6 dni bo reszta to dni wolne od pracy ale wypowiedzenie konczy sie do 5 wrzesnia czy szef zaplaci mi za wyprawke (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

rozumiem.Będę na zwolnieniu przez więcej niż 180 dni a słyszałam że po tych dniach trzeba się starać o zasiłek rehabilitacyjny.Ale kiedy zapytałam o to lekarza to mi powiedział (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

nie zaplacic chorobowego??? agata witam mam pytanie bylam na chorobowym od 24 .o6 do 30 .06 2017 szpitalne i do tego l4 do 30 .07 2017 bruto zarabiam 2000 zl kto placi chorobowe i ile kasik Co zrobić

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

kalendarzowego 26 dni urlopu, czyli jesli pracujesz od kwietnia to nalezy Ci się za 2008 rok: 26/12*9= 20 dni. Jeśli nie masz przepracowanych 10 lat to 20/12*9=15 dni Marta8516 prawo-pracy.net (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

czyli te 20 , 26 dni a możecie go wykorzystać kiedy chcecie ss prawo-pracy.net witam. mam pytanie. czy muszę uczęszczać na praktyki w każde dni wolne od nauki? Jeszcze jedno pytanie na placu (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

... Gosia___ Niestety sytuacja i mnie dotknela:( nlnie mam wiele czasu na odwolanie..bardzo prosze jesli mozna o pomoc..Paskudka77 czy moge prosic o wyroki i apelacje ...pikw_80@o2.pl Z gory (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę 1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada w sobotę, (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

dni po rozwodzie!! Termin porodu mam na 13 listopada 2009 roku. Ciąża trwa 280 dni a tu dali 300dni nawet gdy dodamy te 2 tygodnie do terminu porodu to i tak bedzie roznica 6 dni..bedzie (...)

zwolnienie l4

zwolnienie l4

31 witam mam pytanie ile pobiorą mi z poborów jezeli jestem na l4 3 dni w tym wliczona sobota a ile jesli 5 dni i wliczona sob i n-la? Brutto zarabiam 3000zł. Pytam bo nie chcę chodzić z gorączką (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

lekarskim od 29.11.2016 czy pracodawca może mnie zwolnić? Wypowiedzieć umowę czy rozwiązać umowę o pracę? Proszę o pomoc. Gość87 Dzień dobry, Gość87, wypowiedzieć umowy o pracę (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

dostałam umowe o prace na 3 miesiące (okres próbny) popracowałam ponadmiesiąc a mam problem z nerkami i najpierw dostałam zwolnienie na 7 dni potem pracowałam przez 4 dni i znów poszłam (...)

ile dni urlopu mi bedzie przyslugiwało?praca na pol etatu

ile dni urlopu mi bedzie przyslugiwało?praca na pol etatu

urlopu. Proszę o odpowied , czy dobrze rozumiem przepisy. (Zdzisława) Odpowiedź a.kowalski@domino-pleszew.pl Na początku sprostowanie: 1 z 20 dni to jest 10 dni, a nie 13. Urlop wypoczynkowy (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

zapłaty.Wczoraj zadzwoniłam by rozłożyc dług na raty,pan był bardzo niemiły,nie wyrzaził zgody na rozłożenie długu,powiedział że za trzy dni będzie podjęta decyzja o terminie rozprawy (...)

2 dni opieki nad dzieckiem

2 dni opieki nad dzieckiem

serdecznie Chciałabym zapytać czy 2 dni opieki na dziecko do lat 14 odlicza się od całego urlopu (czyli od 26 dni które mi się należą?) czy są to dni dodatkowe? Pozdrwiam i dziękuję (...)

Urlop na żądanie

Urlop na żądanie

, rozplanowałem sobie 16 dni (4 dni urlop na żądanie w rezerwie). Dzisiaj mi wysłali mail z informacją, że te 4 dni, których nie uwzględniłem mam przypisane na marzec. Idąc do koordynatora (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

kartonie mieszkać. Nie miaszka z nami 1,5 roku wysłał pozew o alimenty i ustalenie pobytu razem z nim naszych dzieci. Jest chory na cukrzyce nie dba o siebie, mieszka z rodzicami, jego matka przed (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

kilka dni i nie robili problemów. Tam spóźnisz się 2 dni i masz ślad w rejestrze. Że już nie wspomnę o chamskiej obsłudze czy to w oddziałach czy na infolinii. Widocznie mają tam (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

wychowywać córkę??? Od czasu rozprawy minęły dwa lata. Teraz piszę o podwyższenie. I o ograniczenie praw także, bo wszystko zależy od jego nastroju. Czasem kilka dni potrafi nie odbierać (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

TŻ się na to zgodził, a jak zobaczyła ze mu bez niej dobrze to zaczęła szaleć.Nie dbacie o swoich mężczyzn, o swoje związki a późńiej winą chcecie obarczać inne kobiety...żałosne. (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

( śmiesznej i małej kwoty) i o opuszczenie tej pracy.Czy jest możliwość pozwania takiego pracodawcy (po pierwsze była to praca a czarno, po drugie została oskarżona o coś czego nie zrobiła) (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

ogóle się nie kalkuluję. Zresztą już nie chodzi o kasę tylko o zasadę, że bezprawnie przekazali moje dane osobowe i denerwują mnie tymi listami. Na listach podpisy są skserowane, list nie (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

nadal mieszkałam z dziećmi u jego matki ,jej o niczym nie powiedziałam,zachowywałąm się jak by się nic nie stało.któregoś dnia opowiedziałam o wszystkim jego ciotce,a ona powtórzyła jego (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

. Pozdrawiam! kasiol alimenty.pl Witam Pani Aneto! Zwracam się do Pani po troszkę o pomoc, po troszkę chyba i o wsparcie. Mój mąż stara się o unieważnienie ślubu kościelnego. Składał (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

za poradę zosia INTERNATIONAL MASTERS PUBLISHERS SP Z O O (KRS: 0000117740, NIP: 5251918672, REGON: 012684897) Sposób reprezentacj: KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE Nazwa organu reprezentacji: ZARZĄD

Zona z Filipin

Zona z Filipin

nie przekraczajacym 3 tygodni od dnia wjazdu. Bedac jednak juz na Filipinach mozna swoj pobyt bez problemu przedluzyc o dalsze 38 dni (lacznie to daje 59 dni pobytu). Trzeba sie udac do biura

URLOP

URLOP

zalegly urlop wykozystac w wakacje ? 2.po przerobieniu pol roku mam 12 dni urlopu a po roku 26 tzn 12+26=38 dni urlopu ? i 3.i czy moge zrobic tak ze na 1 miesiac przysluguje mi urlop wypoczynkowy (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

. Termin skrócony - 60 i 25 dni Na umotywowany wniosek podatnika złożony wraz z deklaracją podatkową urząd skarbowy zobowiązany będzie zwrócić różnicę podatku: * w terminie skróconym do 25 dni (...)

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

Ile przysługuje mi urlopu? Proszę o pomoc.

przypuszczam marca i kwietnia 2011r.Wtedy liczymy proporcjonalnie miesiące z 20 dniami i przeliczamy resztę miesięcy mnożąc przez 26 dni(przykład: 20 x 3/12 x 0,75 =3,75 zaokrąglamy, co daje 4 dni (...)

Spór o częściowo wykonaną usługę

Spór o częściowo wykonaną usługę

lokalizacjach. Niestety nie wszędzie udało mi się załatwić pozwolenie z urzędu na rozstawienie reklamy i zamiast 6 dni, reklama stała 4 dni. Ja z racji tego, że nie chciałem mieć pierwszego (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

spotkania.ja nie mam odebranych ani ograniczonych praw prosze o pomoc rafik alimenty.pl posze o pomoc matka mojej corki utrudnia mi widzenia z nia,nie wiem jak napisac wniosek o przyznanie (...)