12 zł brutto ile to netto w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400?JESTEM NA URLOPIE (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

:) Pozdrawiam. mober zależy to od gmin w której pani mieszka, w różnych gminach jest różnie w mojej gminie becikowe wynosi nawet 2 tys. . thriller becikowe w całym (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

w trakcie trwania sprawy możesz z Sądu otrzymać w trakcie trwania sprawy klauzulę natychmiastowej wykonalności w zabezpieczeniu. Dodatkowo tatuś taki jest Ci winien za cały ten okres (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

. abecadło Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi najniższa krajowa w 2012 netto, nie brutto!! Podawanie pensji brutto to jak podawanie długości p..... doliczając kręgosłup;/ Jestem (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

wynosiły pomiędzy 600 a 900 przez pierwsze trzy miesiące, a przez kolejne 480 do 700. dodek33 Zadzwoń sobie do grodzkiego urzędu pracy i ci powiedzą. racibor Czy (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

800 , ma płacić 500 i koniec, w końcu może się postarać zarabiać więcej. A jak matka zarabia 800 to mowią, że matka zarabia jedynie 800 i nie może w większym stopniu partycypowac (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

to około 600-700 na 9-letniego syna.Mam obawy czy mój wniosek będzie zasadny mimo rachunków które zgromadziłam. Zarabiam 1500 brutto czyli około 1100 netto. On około (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

dopłatę w wysokości ponad 288 !!! ich dopłaty są złodziejskie i nie pokrywają się z cennikiem dopłat przewoźnika. Np. przewoźnik liczy za weryfikacje 10 a oni doliczają (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

droga dojazdowa do w/w lini z drogi publicznej to odpowiednio: 200m i 100 m, dodam, że są to działki przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe rezyndencjonalną. (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów Jak w pytaniu jak wysoka może być kwota alimentów jeżeli moje dochody wynoszą 2400 netto ( mam jedno dziecko) Ile sąd powinien zasądzić (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

wszystkie punkty mają prowizję za ulotki, a ja nie miałam pensji nawet 1200 . Zwolniłam sie i nie żałuję. w żabce płacą 1600 netto + premia. Rozglądajcie sie za pracą, (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

sformułowanie "znaczne pogorszenie sytuacji materialnej". Sama pracuje w budżetówce, przysądzono mi alimenty na dziecko w kwocie 450 . Jestem zdrowa i dziecko również. Moj (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

alimenty

alimenty

pomoże. W dodatku jest nowe prawo, w którym rodzic może uchylić się w ogóle od płacenia alimetów na pełnoletnie dziecko, gdy jest to dla niego zbyt duże obciążenie a dziecko nie (...)

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

działalności, więc będę miała niższą taryfę za ZUS przez pierwsze dwa lata. - To wiem Ale teraz do sedna, mogę zakupić towar za 16 netto za 1 szt danego artykułu od innej firmy. Taka (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 na dziecko w wieku powyżej 18 (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

1177 W trakcie rozwodu (bez orzekania o winie) zgodziłem się płacić alimenty w wysokości 500 na dziecko i 300 na żonę przy średniej pensji netto 1800 . (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

uprawnionego do świadczeń nie przekracza 612 na osobę. Jeśli zarabia pani 1800 brutto, czyli ok. 1206 netto, dochód na jedną osobe wynosi u pani 603 , a więc mieści się (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 . Płaca minimalna będzie wynosiła 1386 brutto, czyli o 5,2 % więcej w stosunku do stawki obowiązującej w roku (...)

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

dla dorosłych 2 razy w tyg nie jest to szkoła zawodowa tylko zaoczna maturalna , w związku z tym że ma szkole 2 razy w tyg może iść do pracy ale jej się nie chcę bo tatuś płaci pytanie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracownika do pracy ale nie podpisałem umowy o dzieło bo nie byłem pewny ile u mnie popracuje był tylko pomocnikiem po 2 miesiącach pracy w których przepracował 34 dni wypłaciłem mu 1600 (...)

Umowa o dzieło a Urząd Skarbowy

Umowa o dzieło a Urząd Skarbowy

, i ile on w przyblizeniu wyniesie? z góry dziekuje za pomoc elwira prawo-cywilne.net Jak ująć umowę o dzieło w pkpiz na kwotę 500 brutto? Jaki ponoszę podatek (bo z (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wynosi 80 brutto za przepracowane kilka lat u tego samego pracodawcy. Łącznie będzie to 1560 brutto. W 2012 roku płaca minimalna ma wynieść 1500 brutto. (...)

Najniższe wynagrodzenie

Najniższe wynagrodzenie

wynagrodzenie to kwota 760 !!! kdf Minimalne wynagrodzenie za pracę Od 1 stycznia 2008 r. 1126,00 jeden:) ale netto czy brutto? ciri 1126 brutto, a na rękę dostajesz (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Warsztat samochodowy żąda dodatkowych pieniędzy - poza uzgodnionymi warunkami, może zatrzymać samochód?

Warsztat samochodowy żąda dodatkowych pieniędzy - poza uzgodnionymi warunkami, może zatrzymać samochód?

uszczelniaczy silnika dół) 1720 , 258 polerka wałka rozrządu i 185 napełnienie klimatyzacji - ceny brutto, w wycenie były podane netto. W rozmowie (...)

1

2

3

4

5

...

14