10 000 kary za brak sprawozdania o odpadach Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

działalności gospodarczej, spłacasz rachunki, dajemy pożyczkę w wysokości od 3 000 do 500 000 000, oferujemy tutaj lub rodzaj pożyczki z 2%. Czekam na twoją aktualizację dotyczącą (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

a nie jakieś bzdury ! Majsztak Witam, Postępowanie o wszczęciu egzekucji Komornik sądowy Przy sądzie Rejonowym w Stargardzie szczecińskim. jest już sygnatura akt. i Karta długu. I chodzi o (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

dwóch firm zajmujących się odszkodowaniami za słupy i zdziwiło mnie, że jedna firma napisła mi, że mogę się ubiegać o min. 15000 a druga, że o ok. 8000 włącznie ze służebnością (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

sytuację mat.kierujemy wniosek o uznanie kary za wykonaną.Jeżeli nie...nie wysyłamy do KRK inf.o odbyciu kary,ale...akta oddajemy do akt,głównych.Podobnie sie dziekje,gdy jest (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

, żeby nie być posądzona o reklamowanie. Emi Dziękuję emi za odpowiedź napiszę na twpjego meila kasia majtkowe to znaczy spłata po podziale majątku byłego tola Jeśli było orzreczenie sądu (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

znacznie wzrosły, a ja do dnia dzisiejszego nie wystąpiłam o podwyżkę. Jestem o to zla na siebie, ale pojście do sądu i "proszenie" się o pieniądze kosztuje mnie za dużo nerwów. (...)

sprawozdanie o odpadach

sprawozdanie o odpadach

sprawozdanie o odpadach Ponoć uległa zmianie kara za brak złożonego sprawozdania o odpadach? Jak zmieniła się kwota grzywny? Czy zmienia się też termin składania (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

. Problem w tym że dostarczyłem kosztorys na prace które miałem zamiar wykonać . Bank sam zmienił mi transzę miała być kwota na remont dachu 35 000 zł a dostałem 20 000 zł i za (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wysokośc alimentów na 30% moich zarobkow, to zona dostanie ode mnie 2 000 zł. A jeśli za jakiś czas będę zarabiał dajmy na to 10 razy więcej, to co wtedy? Ona dostanie już z automatu (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

lat , nie wspominając o aliemntach , płaciło panstwo , ale naszym politykom za dobrze sie ma , i lepiej zlikwidować fundusz , niż włożyć troche pracy i zacząc działać , zacząć sciaągac (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

góry dziekuje za rady nieznany1122 Czy zna ktoś sposób na to żeby dwoje dzieci (synowie) zamieszkali u ojca jeden ma 14 lat a drugi 12lat bardzo prosze o rady Prosze pisać na : Sms 664 827 (...)

Brak wynagrodzenia

Brak wynagrodzenia

zastanawiam czy poważniejsze konsekwencje mi grożą, zacząłem się bać, jak pomyślę o kwotach że poda mnie do sądu i zażąda jakiś niewyobrażalnych kwot w wysokości powiedzmy 10 000 (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

nie on ten koszmar by się jeszcze ciągnął i ciągnął. Karolinaferra Ja z kolei korzystałam z usług adwokat Angeliki Rucińskiej, najpierw prowadziła mi sprawę o rozwód, potem o podział (...)

Porzucenie pracy, brak wynagrodzenia NIEMCY

Porzucenie pracy, brak wynagrodzenia NIEMCY

zastanawiam czy poważniejsze konsekwencje mi grożą, zacząłem się bać, jak pomyślę o kwotach że poda mnie do sądu i zażąda jakiś niewyobrażalnych kwot w wysokości powiedzmy 10 000 (...)

Sprawozdanie o odpadach 2012

Sprawozdanie o odpadach 2012

Sprawozdanie o odpadach 2012 KTO POWINIEN ZŁOŻYĆ SPRAWOZDANIE O ODPADACH I JAKI JEST TEGO KOSZT? Wytwórcy odpadów, firmy zajmujące się zbieraniem, odzyskiem i unieszkodliwianiem (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

myślę,że całkiem nieźle; jeśli chodzi o umocowania prawne, to proponuję przeanalizować treść art. 3 ustawy o kuratorach sądowych; poglądów o kopaniu dołków nawet nie chce mi (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

pamiątkę. Sprzedam je gora za 150 000. jak splace wujka jego adwokata i koszty sadowe to bedzie ok 60 000 tys. poza tym nie minelo 5 lat o darowizny wiec urzad skarbowy wezmie 30 000 (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

momentu nie staram sie o zadne mieszkanie może za 5 lat postaram sie o inne alę teraz daje sobie sopokuj nie warto ja bym mogła pani napisać jak chce sie pani starać o mieszkanie (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

( śmiesznej i małej kwoty) i o opuszczenie tej pracy.Czy jest możliwość pozwania takiego pracodawcy (po pierwsze była to praca a czarno, po drugie została oskarżona o coś czego nie zrobiła) (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

kredytowej CITI Banku, o wysokosci 10 000 zl, z ktorej nigdy nie korzystalem. odbylo sie to w ten sposob, iz przy wyrabianiu kart kredytowych w POLBANKU, POLBANK przyjal tamta karte w depozyt (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

. Narzeczony nic nie wiedział o rzeczonej sprawie sądowej i nie stawił się na nią. Wyrok padł: 10 miesięcy pozbawienia wolności z zwieszeniem na 2 lata, o którym też nie został (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

to można sprawdzić można od nich zażądać odszkodowania za pomówienie i o wyłudzenie pieniędzy i za narażanie nas na zdrowie jak można tak postępować uważjcie (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

momencie poddał się ale kiedy mnie poznał zaczęlismy walczyć o jego córeczke. Wprawdzie jego żona cały czas napiera na nas ale walro walczyć o swoje.Złożył pozew o rozwód a później (...)

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej?

cwaniakować. Dlatego za każdym razem, gdy ktoś zakłóca Wam spokój dzwońcie na policję,aż do skutku,aż im się znudzi. Warto,walczyć o własne prawo do mieszkania w spokoju. Jeśli reakcji (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

jest smierdzaca. Trzeba bylo zlozyc wniosek o samoukaranie, ale teraz jest juz za pozno. Po 3 latach mozesz zlozyc wniosek o wykreslenie z KRK (jesli chcesz sie starac o prace i potrzebujesz

10% podatek...?!

10% podatek...?!

000 (z kredytu) SUMA - 245 000 Podpisanie umowy o ustanowienie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu - czerwiec 2007 r W 2007 r poniesione wydatki na wykończenie nowego mieszkania (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

orzeczonej kary to z kolei reguluje K.k.w Art. 151. par 1. Sąd może odroczyć wykonanie kary pozbawienia wolności na okres do 6 miesięcy, jeżeli natychmiastowe wykonanie kary pociągnęłoby (...)

Ograniczenie praw rodzicielskich

Ograniczenie praw rodzicielskich

rodzicielskie? proszę o odpowiedz Magdalena57 alimenty.pl Dzien dobry jestem samotna matka wychowujaca dwujkie dzieci ich ojciec sie nimi nie interesowal a niedawno dostalam pozew od sadu o ustalenie (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

......robisz sobie z nas pośmiewisko....... A potem o windykacji mówi się jak o wariatach......Żal i sromota wielka Tez windykator Fifi przeczytaj sobie Ustawę o prawie telekomunikacyjnym (...)

1

2

3

4

5

...

17