1 c 145 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zmiana kategorii wojskowej

Zmiana kategorii wojskowej

lekarzy. Jeśli uda Wam się zdobyć odpowiednie zaświadczenia, zależne od powodu otrzymania kategorii którą chcecie zmienić, to na ich podstawie oraz na podstawie przepisów art 145 paragraf 1 (...)

POMOCY piszę test z prawa

POMOCY piszę test z prawa

miałaby być mocodawcą. c. jest ważna i wywołuje skutki prawne. 10. Brak zdolności do czynności prawnych powoduje a. bezwzględną nieważność. . względną nieważność. c. bezskuteczność (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

A,B ,C+E D+E CZY TO CI WYSTARCZY ???????????? menda Po 1 nie da sie odzyskać wczesniej prawa jazdy. Ustawodawca przewidział w art. 84 § 1 k.k mozliwośc uznania środka karnego w postaci (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

wykładowca: Sławomir Jamróg ? Sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie, Przewodniczący Wydziału Cywilnego - Odwoławczego. Więcej informacji: http://www.szkolenia.abc.com.pl/x_C_I__P_40157611__PZTA_0D.html Pełna

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

uzyskałem...i zaraz potem matka dziecka załozyła mi sprawę o alimenty....ile? 800 złotych/m-c na 6 miesięczne dziecko Sąd zasądził 300/m-c. Czytam w jakiej sytuacji są matki dzieci i nie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

jakby co Remek55 Witam. Jakieś kwoty musisz mieć podane bo inaczej nie wiesz czy sprawa będzie opłacalne czy nie. Podaj jeszcze jakie masz długości linii energetycznej, cenę za 1 m. kw. gruntu i (...)

Zasiedzenie - jest albo go nie ma

Zasiedzenie - jest albo go nie ma

umierać : A- zmarła - 13.05.58-pozostawiła / prawdopodobnie/ 1 zstępną - nazwijmy ją A-1 B- zmarła - 5.11.64 -zmarła bezdzietnie C- zmarła -25.09.71- pozostawiła 4 zstepnych -odpowiednio (...)

Zapalenie papierosa na ulicy-kara??

Zapalenie papierosa na ulicy-kara??

innych pomieszczeniach dostępnych do użytku publicznego. W związku z tym, palenie na ulicy nie może być karane mandatem (PALENIE, nie mówię o śmieceniu, bo to może być karana zgodnie z art. 145

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

skoro polskie dokumenty pojazdów zawierają dane właściciela, to w innych państwach UE musi być identycznie. Pole C.4.c zawierające przytoczony przez Pana wpis nie ma dla nich żadnego znaczenia. (...)

pytanie o cyfre.

pytanie o cyfre.

przypisane odpowienio liczby od 10 do 35. Znak < jest kodowany jako 0. < A B C D E F G H I J K L M 0 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 N O P Q R S T U V W X Y Z 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 (...)

Mam pytanie odnośnie mojej pracy 23.09.20011r. skończył mi się urlop wychowawczy stawiłam się do

Mam pytanie odnośnie mojej pracy 23.09.20011r. skończył mi się urlop wychowawczy stawiłam się do

. nr 9-10, poz. 145). Zgodnie z tym przepisem pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje

WOŚP 2011 - XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy !!!

WOŚP 2011 - XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy !!!

Telefoniczna nr 1 EuCO Legnica - 200 000 PLN Kwota uzyskana z SMS-ów: 2 466 325 PLN ERA 730 335 PLN ORANGE 888 330 PLN PLAY 145 800 PLN PLUS 701 860 PLN Kwota uzyskania dzięki portalom Nasza (...)

spadek- podziały - zameldowanie

spadek- podziały - zameldowanie

: - MAZ C ma prawo do 1/4 domu DOM 1 (bo po PANI A czyli swojej zonie) ? I trudniejsze - gdy umrze MEZ C, to czy Corka B bedzie miala prawo do jego spadku? Czy tez tylko rodzenstwo MEZA C? (...)

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

ulga mieszkaniowa/spłata kredytu na zakup zbywanej nieruchomości

://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/69C75B44C5 Moim błędem było nie wystąpienie o interpretacje(Pracownik US zapewniał mnie ze ulga obejmuje spłatę kredytu, niestety Dyrektor Urzędu Skarbowego ma (...)

nie chcę drogi koniecznej po swojej działce

nie chcę drogi koniecznej po swojej działce

nie chcę drogi koniecznej po swojej działce Witam, mam problem z moim sąsiadem który rości o ustanowienie służebności drogi koniecznej po mojej działce. Zgodnie z przepisem art. 145 § 1 (...)

Wyniki konkursu na aplikację ogólną 2010 !

Wyniki konkursu na aplikację ogólną 2010 !

. Górka Tadeusz Bartosz 142 . Górski Kamil 143 . Gradkowski Grzegorz 144 . Gradzik Katarzyna Ewa 145 . Grajek Anna Dominika 146 . Gręda Krystian Radosław 147 . Grosiak Natalia Ewa 148 . Gruba

opłata adiacencka

opłata adiacencka

1997 r. o gospodarce nieruchomościami Dz.U. 2004 r nr 261 poz. 2603 Art. 145. 1. Wójt, burmistrz albo prezydent miasta może, w drodze decyzji, ustali opłatę adiacencką każdorazowo po stworzeniu (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

wychowuje a ja tylko zapłacę od czasu do czasu i na tym koniec mojej roli. Pozdrawiam wszystkich "tatusiów" agatka alimenty.pl Agatko, do tych 350zł jakie powinnaś dostać od faceta dolicz swoje 350zł i na (...)

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC "SOLINA2014"

subsydiarnego, d. sposób procedowania Sądu I instancji wynikający z nowego brzmienia przepisów dotyczących czynności procesowych przeprowadzonych przez Sąd oraz strony postępowania (np. art. 389§1 (...)

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC "SOLINA2014"

subsydiarnego, d. sposób procedowania Sądu I instancji wynikający z nowego brzmienia przepisów dotyczących czynności procesowych przeprowadzonych przez Sąd oraz strony postępowania (np. art. 389§1 (...)

napoje w pracy

napoje w pracy

otoczenia poniżej 10 st. C lub powyżej 25 st. C, > przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

bym zalegał z poprzednią.i dał by mi tel.za 1 zł.? relax

SN  postanowienie

SN postanowienie

uczestników do prowadzenia gospodarstwa rolnego, art. 619 § 1 KPC, polegające na nie wywiązaniu się z obowiązku ustalenia wartości przedmiotu współwłasności w dacie orzekania oraz art. 618 § (...)

Podwyższenie kapitału - kto obejmuje udziały nieobjęte przez obecnych wspólników

Podwyższenie kapitału - kto obejmuje udziały nieobjęte przez obecnych wspólników

kapitału zakładowego po przez emisję 100 nowych udziałów. Każdy wspólnik ma prawo wg obecnie posiadanej ilości udziałów wykupić nowe udziały. Wspólnik A - nie chce wykupić nowych udziałów Wspólnik (...)

Stypendium socjalne

Stypendium socjalne

stypendium socjalne bez wykazywania dochodów osiąganych przez osoby, o których mowa w § 9 ust. 1 pkt 3: 1/ w przypadku gdy nie prowadzi wspólnego gospodarstwa domowego z żadnym z rodziców (...)

Spadkobierca, zapisobierca ... trudny przypadek spadkowy. Proszę o pomoc w interpretacji.

Spadkobierca, zapisobierca ... trudny przypadek spadkowy. Proszę o pomoc w interpretacji.

powołuję: 1. A 2. B 3. C 4. D A zapisuję: 1/2 domu i samochód B zapisuję 1/4 domu C zapisuję 1/4 domu Zapisuję: B środki pieniężne C środki pieniężne D środki pieniężne Jako (...)

Czy komornik może zająć rente rodzinna ?

Czy komornik może zająć rente rodzinna ?

systemie ubezpieczeń społecznych, wraz z odsetkami za zwłokę w ich spłacie,  c) zaopatrzenia określonego w odrębnych przepisach;  3) 20 % najniższej emerytury lub renty - przy potrącaniu

Proszę o doradę  bać się czy nie

Proszę o doradę bać się czy nie

mam ich numerów w komórce b- zablokowani na gadu gadu c- zerwałem z nimi wszelkie kontakty Gdyby znowu dzwonili po prostu romowa będzie nie ralizowana nie che i nie planuje rozpoczynać sprawy przeciwko

Wspólnota a nakaz zakładania kagańców wszystkim psom na terenie budynku

Wspólnota a nakaz zakładania kagańców wszystkim psom na terenie budynku

uchwały nr LII/802/98 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 5 czerwca 1998 roku OBOWIĄZKI SPOCZYWAJĄCE NA OSOBACH UTRZYMUJĄCYCH ZWIERZĘTA DOMOWE NA TERENIE MIASTA WROCŁAWIA I. Postanowienia ogólne § 1. (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

=siostra] 1. Jakiej wysokości alimentów może się spodziewać?[/quote] max 60% dochodu [quote=siostra] 2.Czy kwota utrzymania dziecka dzielona jest po połowie na oboje rodziców?[/quote] oczywiscie (...)

1

2

3

4

5

...

8