Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Opieka nad 2 latkiem27 Lipca 2014

  Witam, przedstawie temat w dośc dużym skócie.. potrzebuje pomocy. Byliśmy w związku przez 7 lat(nieformalny związek), dwa lata temu urodził nam sie synek. Tworzyliśmy związek jak każdy inny z planami (...)

 • Eksmisja z mieszkania komunalnego ( policyjnego) - szukam adwokata w Wie27 Lipca 2014

  Na mocy prawomocnego wyroku sądu apelacyjnego o eksmisję dostalam pismo od komornika z prosbą o dobrowolne opuszczenie mieszkania w ciągu 30 dni oraz pismo ,że komornik zwróci się do gminy o wskazanie pomieszczenia (...)

 • Skarga do Strasburgu27 Lipca 2014

  Poszukuje osoby celem wymiany doświadczeń, która składała skargę do Strasburga na bezczynność organu państwowego w przedmiocie zwrotu nieruchomości prawowitym właścicielą wywłaszczonej w trybie ustawy (...)

 • alimenty płacone - kontra komornik27 Lipca 2014

  Witam. Mam sytuacje bardzo niezręczną i chciałbym z tym walczyć , bo jak dla mnie to jest zwykłe bezprawie, samowolka , olewanie i wyśmiewanie, to godzi w moje prawa i td i tp . .. tak uważam, a dla czego? (...)

 • zakup samochodu z narzeczoną25 Lipca 2014

  Cześć. Chce kupić z narzeczoną samochód na spółe. Tj ja daje połowę ceny i ona daje połowę, bez darowizn. Jakich nieprzyjemności możemy się spodziewać?

 • Poszukuję dobrego prawnika od prawa pracy z Łodzi25 Lipca 2014

  Poszukuję dobrego prawnika od prawa pracy z Łodzi Ja znam tylko jednego, który zajmuej się sprawami przeciwko pracodawcy. Prawnik ten nazywa się Wawrzyniec Chróścielewski. Jest znany w Łodź, pewni o nim (...)

 • Zabezpieczenie mamy na wypadek śmierci taty (emerytura, renta chorobowa/rodzinna)25 Lipca 2014

  Witam, mój tata cierpi na chorobę nowotworową (rocznik 59') i razem z nim staramy się zabezpieczyć życie mamy gdyby nie udało mi się z tego wyjść. Zastanawiamy się jak postąpić w kategoriach emerytura/renta (...)

 • Obliczanie podstawy zasiłku chorobowego przy zmianie etatu24 Lipca 2014

  Witam Proszę o pomoc w ustaleniu sposobu naliczania zasiłku chorobowego. Żona pracuje w agencji pracy tymczasowej prawie półtora roku, otrzymuje tygodniowe umowy od poniedziałku do niedzieli (dodam, że jest (...)

 • Problem z właścicielem byłego wynajmowanego mieszkania 24 Lipca 2014

  Witam! Po raz pierwszy piszę posta na forum dlatego proszę o wyrozumiałość, także z tego względu że jestem chemikiem, a więc z prawem nie mam za wiele wspólnego... Piszę w sprawie właściciela (...)

 • Urlop macierzynski23 Lipca 2014

  Witam aktualnie jestem na urlopie macierzynskim od 5 miesiecy i chcialam zapytac czy moge isc do pracy i podpisac umowe zlecenie nie tracac przy tym zasilku macierzynskiego ??

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.