Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • rozliczenie ciepła23 Lipca 2014

  Witam, mam pewien problem i nie wiem jak sobie poradzić.Będę wdzięczna za każdą poradę. Na koniec roku zawsze odczytywane są liczniki CO. 2 lata temu stan licznika na koniec roku wskazywał 35.00 Po roku (...)

 • Adresy zadłużonych mieszkańców spółdzielni mieszkaniowych na śląsku17 Lipca 2014

  Kupię adresy zadłużonych mieszkańców w Spółdzielniach Mieszkaniowych na terenie Śląska. Proszę o kontakt mailowy - kupieadresy@wp.pl

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa, dowody osobiste ....5 Lipca 2014

  Sprzedam prawo jazdy, świadectwa, dowody osobiste - wszystko legalne z wpisami. Którtki czas oczekiwania, anonimowość i bezpieczna transakcja. 100% zadowolenia, spróbuj a wrócisz napewno ! kontakt: dokumenty100@t.pl

 • Prawnik, adwokat z Wrocławia17 Czerwca 2014

  Witam, bardzo duzo dobrego słszałem o Panu Arturze Zbrońcu. Czy ktoś miał przyjemnosć z nim wspołracować? z gory dziekuje za opinie :) Ja nie, ale jeśli ktoś jeszcze poleca, to chętnie bym skorzystał (...)

 • Teściowa chce mnie wyrzucić z domu12 Kwietnia 2014

  Witam. Mam wielki kłopot. Mam 20 lat i mieszkam u chłopaka wraz z jego matką w 3 pokojowym mieszkaniu. Właścicielką jest ona a moj chłopak jets tylko zameldowany. Przeprowadzilam sie do niego iż jestem w (...)

 • Which Factors May Affect Working of Sand Grinder?1 Marca 2014

  Sanding machine, also known as bead mill, wet grinding is mainly used in chemical liquid products.Sander types are many, such as vertical sanding machine, horizontal sand mill, rod type sander, basket sand grinding machine, etc.Sand mill grinding efficiency is affected by many factors, this paper mainly analyzes three main factors of them.Reasons that may influence working of sand grinding mills are in the following:1) the influence of stirring shaft speed on the grinding efficiency Sander stirring shaft speed on the grinding efficiency plays an important role.Dispersed sand mill grinding action of shear force and stroke wipe force, stirring shaft speed, the greater the grinding media of the centrifugal force, the greater the speed of the grinding media ask the difference, the greater the shear force and friction force is, the greater the linear velocity of rotor, the greater the reach requirements for grinding particle size particles content percentage less time.Therefore, from the perspective of improving the efficiency of grinding, elevating the speed of the stirring shaft grinding efficiency, but increase the rotational speed of grinding media, rotor, stator material such as mechanical strength and hardness.So, the general wing stirring shaft end line speed to it is advisable to choose 9 ~ 15 m/s.2) the influence of cooling water temperature on the grinding efficiency Cooling water temperature directly affect the work of grinding indoor temperature, which affect the grinding efficiency.3) the influence of grinding medium on the grinding efficiency Grinding media"s influence on grinding efficiency including the proportion of grinding media, the diameter of the grinding media and the influence of grinding medium filling rate on the grinding efficiency., the greater the proportion of grinding media, it obtained the energy, the greater the impact force and shear force also increases accordingly, grinding efficiency is increased;The smaller the diameter of the grinding media, the smaller the space between the grinding media, and therefore have more too scattered grinding area, and limit the accumulation of material, so as to improve the efficiency of dispersed grinding; Grinding mills" (http://www.hxjq-ballmill.com/pro/ball_mill.html) media filling ratio, the greater the grinding media contact, the greater the frequency dispersion grinding ability also increases.

 • proszę o pomoc24 Lutego 2014

  piszę prace magisterską na temat organy kontroli skarbowej, w pierwszym rozdziale mam opisac administracje skarbową i administrację podatkową nie wiem jak się zabrac za to co powinno być w tych podrozdziałach (...)

 • Adwokat Łódź12 Lutego 2014

  Dostałam z polecenia kontakt do Mecenas Burskiej z Łodzi, czy ktoś wie ile bierze za rozwód z orzekaniem o winie. Na jej stronie www.adwokatweb.eu są podane kwoty z rozporządzenia czy one obowiązują? Trzeba (...)

 • Pomożemy uzyskać odszkodowanie!zadzwoń9 Stycznia 2014

  Dzień Dobry! Pomogę w odszkodowaniu,jeśli ktoś uległ Nasza firma jest rzetelna i pomaga osobom uzyskać należne odszkodowanie,90 tysięcy ponad osobom pomogliśmy uzyskać należne odszkodowanie.tel.725 943 (...)

 • Six ways to reduce energy consumption for crushers7 Grudnia 2013

  Crushers are extensively used in mining, metallurgy, building materials? making, road construction, railway construction, water conservancy construction and chemical engineering, etc. Due to the growing need for (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.