Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Poszukuje kancelarii27 Marca 2014

  Witam, szukam kancelarii skutecznej kancelarii prawniczej, bardzo zależy Mi na dyskrecji... Możecie polecić jakąś kancelarie? Najlepiej gdyby znajdowała się we wrocławiu. Serdecznie polecam [url=http://kancelaria-lofty.pl/]http://kancelaria-lofty.pl/[/url]. (...)

 • Alimenty bez rozwodu27 Marca 2014

  Bardzo bym prosiła o poradę w mojej sprawie. Żyję w związku małżeńskim już od dwóch lat, neistety mój mąż od roku czasu nie potrafi znaleźć porządnej pracy, cały czas dorabia w jakimś sklepie intenetowym, (...)

 • Wycinka drzew26 Marca 2014

  Na działce budowlanej gminy porosły drzewa(brzozy),które zasłaniaja moje solary.Drzewa rosną,są coraz większe -około 50szt. i stanowią problem dla mnie, gdyż zainwestowałem w system solarny z którego (...)

 • Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?26 Marca 2014

  Witam serdecznie Mój były mąż notorycznie uchyla się od płacenia alimentów na naszych dwóch synów. Sąd przyznał mi alimenty w kwocie 2 x 800 zł. Przed niepłaceniem alimentów mój ex uciekł do Szkocji (...)

 • Umowa z kamerzystą - proszę o pomoc25 Marca 2014

  Witam mam problem z kamerzystą, który nie chce oddać filmu z wesela. Umowa była zawarta 5 lutego 2013,wesele odbyło się 28.09.2013 i do tej pory nie mamy filmu a kamerzysta ciągle zwleka. Nie odbiera telefonu, (...)

 • Wynajem usługi Cyfrowego polsatu !! osoba nie płaci !!25 Marca 2014

  Witam mam problem wynajmuje osobie usługe cyfrowego polsatu (internet + telewizja) spisaliśmy umowe między sobą że ta osoba będzie mi płaciła za usługi do 20 dnia każdego miesiąca 140zł już mineło (...)

 • Chcę odebrać brata 24 Marca 2014

  Witam na poczatku chcę powiedzieć iż nie jestem pełnoletni mam zaledwie 16 lat ale nie o to tu chodzi . Niedawno rodzice mieli sprawę rozwodową ale nic z niej nie wynikło jest kolejny termin ,mama odeszła (...)

 • Pomocy!24 Marca 2014

  Witam, ostatnio miałam wypadek samochodowy. Podkreśle, ze nigdy wcześniej nie miałam, żadnej styczności z policja a tym bardziej z jakimkolwiek wypadkiem, a prawojazdy mam juz 5 lat. Wypadek wygladal tak: Wyjezdzałam (...)

 • Rozwod - ja tak, on nie - co dalej?24 Marca 2014

  Witam, prosze o porade w nastepujacej sytuacji: Jestem kobieta, chce wziac rozwod z moim mezem. On sie na to nie wstepnie nie zgadza, ale moze wraz z rozwojem sytuacji swoja decyzje zmienic. Ja w kazdym razie chce (...)

 • towarzystwo budownictwa spolecznego24 Marca 2014

  Witam. Mam pytanie moja mama mieszkala w mieszkaniu należącym do towarzystwa budownictwa spolecznego spolka z o.o. Jej okna zakwalifikowano do wymiany lecz dopiero na rok 2014 moja mama patrzac w jakim stanie (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.