Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Umowa o pracę a urlop na żadanie16 Lipca 2014

  Dzień dobry. Jestem zatrudniony w firmie na okres próbny . Umowę mam od 02.06 do 31.08. Mam też juz wzięty w czerwcu 1 dzień urlopu na polecenie firmy. Chciałbym jutro wziąść (...)

 • Czy mam jeszcze szansę odzyskać pieniądzę?16 Lipca 2014

  Witam, jestem małym przedsiębiorcą. W zeszłym roku świadczyłem usługę pewnej firmie finansowej. Nie będę opisywał czego dotyczy usługa, bo nie jest to ważne. Chodzi o to, że po wykonaniu usługi zleceniodawca (...)

 • odzyskanie pożyczki 15 Lipca 2014

  witam mam taki problem z moja byłą partnerka i jej dzieckiem w pewnym momencie postanowiliśmy mieszkać razem. Więc zaczęliśmy szukać mieszkania na wynajem, po krótkim czasie znaleźliśmy. W związku z (...)

 • Ograniczenie wjazdu na teren osiedla 15 Lipca 2014

  Witam Proszę o komentarz i poradę - z Góry dziękuję! Mieszkan na osiedle zamkniętym. Pod budynkami miejsca parkingowe w halach. Obok budynków miejsca do parkowania, wyłącznie dla gości. Przy zakupie (...)

 • Prawo przejazu i kłótliwy sąsiad...15 Lipca 2014

  Witam Problem polega na tym, na moją działkę nie ma dojazdu, znajduje się ona co prawda kilka metrów od drogi publicznej, ale jest ona zlokalizowana poniżej niej, przez co aby do niej dojechać samochodem, (...)

 • Kolizja i % co dalej ?14 Lipca 2014

  Mam zapytanie posiadam wezwanie na posterunek policji z artykułu 178a $1kk oraz 86 $2kw Ogólnie chodzi o to ze spowodowałem kolizje drogową (nikt nie ucierpiał) gdzie w czasie kontroli na trzeźwość w (...)

 • urlop rodzicielski, ustanie stosunku pracy , ekwiwalent za urlop14 Lipca 2014

  Witam, Dzisiaj po powrocie do pracy z macierzyńskiego zostało mi wręczone wypowiedzenie. W majestacie prawa pracodawca mógł mnie zwolnić (umowa na czas określony, bez podania powodu), ale wymogłam podpisanie (...)

 • adopcja dziecko14 Lipca 2014

  witam mam problem moja przyjaciółka 2lata temu oddała dziecko do adopcji czy można je odzyskać i w jaki sposób moge jej pomóc

 • mieszkanie z lokatorami13 Lipca 2014

  Mieszkam z dziećmi w mieszkaniu byłego męża. Jego długi doprowadziły do licytacji komorniczej i mieszkanie zostało sprzedane wraz z nami (ja i czworo dzieci)Czy jesteśmy jakoś chronieni prawem, czy tak (...)

 • urlop wychowawczy a zmiana pracy13 Lipca 2014

  witam serdecznie, Po urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy na dwa tygodnie ponieważ mój pracodawca wypowiedział mi umowe z jego przyczyny nie z mojej. Następnie poszłam do urzędu i zarejestrowałam się (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.