Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zażalenie na wyniki naboru18 Lipca 2014

  Witam, brałam udział w naborze na stanowisko urzędnicze w pewnej jednostce samorządowej. Posiadam stopień niepełnoprawności, znalazłam się w piątce najlepszych kandydatów. Niestety nie wybrano mnie, tylko (...)

 • oddanie suchego strzału 17 Lipca 2014

  Dzień dobry Ostatnio miałem pewne zdarzenie jednak najpierw chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie Kolega wycelowal we mnie służbową broń i oddał suchy strzał, czy mam o obowiązek zgłoszenia tego (...)

 • Świadczenie darmowych usług internetowych przez nieletniego17 Lipca 2014

  Witam. Chciałbym świadczyć usługi z zakresu montażu filmów, obróbki zdjęć itd, Problem polega na tym, że jestem niepełnoletni i nie mogę założyć działalności gospodarczej. Pracę chciałbym wykonywać (...)

 • NEKANIE PRZEZ FIRME WINDYKACYJNA17 Lipca 2014

  Witam mam pytanie - czy firma windykacyjna moze nekac telefonami poreczyciela jezeli dluznik po zawarciu ustnej umowy splaty regularnie placi ustalone kwoty ??

 • Adresy zadłużonych mieszkańców spółdzielni mieszkaniowych na śląsku17 Lipca 2014

  Kupię adresy zadłużonych mieszkańców w Spółdzielniach Mieszkaniowych na terenie Śląska. Proszę o kontakt mailowy - kupieadresy@wp.pl

 • urlop platny powyzej 5 dni17 Lipca 2014

  Witam. Mam pytanie co do urlopu wypoczynkowego,proszę mnie uświadomić bo może nie jestem zorientowana. Mój mąż pracuje w firmie ponad 15 lat,ostatnio byl na urlopie ciagiem 4 dni, przy wynagrodzeniu nie został (...)

 • Alimenty na studiach17 Lipca 2014

  Dzień dobry Jestem studentką studiów dziennych i nie mogę podjąć pracy. Mam problem z utrzymaniem się samemu. Moja mama niestety nie może zapewnić mi sumy potrzebnej nawet na opłaty.Mieszkam z siostrą (...)

 • Dobry prawnik w Pozaniu - POMOCY17 Lipca 2014

  Potrzebuje dobrego prawnika z Poznania!!! Prosze pomóżcie, jestem kompletnie zielony!! Moja partnerka z która mam dziecko po naszym rozstaniu poznbała Belga i zabrała do niego naszą córkę! chca tam mieszkać, (...)

 • Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...16 Lipca 2014

  Witam Wszystkich forumowiczów. Kieruje się z prośba o poradę dotyczącej odrzuconej reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową. Żeby się nie rozpisywać niepotrzebnie przejdę od razu do rzeczy. Sprawa (...)

 • przepis domu od brata16 Lipca 2014

  Witam... mam duży problem... Ale po kolei opowiem od początku.. Jest nas trójka rodzeństwa ok 12 lat temu zostało na nas przepisane gospodarsto i ziemia tj. ja i siostra dostałyśmy po ziemi a brat dom. Ale (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.