Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  ] Zgadzam się z przedmówcami! Euro tax to złodzieje!! W tym roku ja i moja rodzina rozliczaliśmy się już w innej firmie, a i tak nasze pieniądze wpłynęły na konto Euro tax-u, teraz mamy (...)

 • art. 286 § 1 kk 20 Lutego 2012

  Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  . Może to być równie dobrze 3 lata jak również 10 lat. Nie zwalnia to jednak w żadnym stopniu od odpowiedzialności za dług. Jeżeli więc po 30 latach od dnia, w którym Panu pożyczyłem pieniądze, (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  Celnego. Ludzie pomóżcie, bo mi słabo ! Rock Jak już wkopał Pan się w podrabianie dokumentów, to jedynym wyjściem jest podrobienie faktury sprzedaży, ale to jest śliska sprawa. mrozowskim Myślałem (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca10 Listopada 2001

  alimentów, w tym Twoim przypadku wek20, jak i w wielu innych należy na początku miesiąca zapłacić 20 złotych zasądzonych alimentów i pod koniec miesiąca drugie 20 złotych. Wówczas nikt (...)

 • Unieważnienie uznania dziecka30 Marca 2005

  Czy jest sposób by po uznaniu dziecka po trzech latach od jego urodzenia, a po po czterech latach po jego uznaniu wnioskować o unieważnienie uznania? Oczywiście na podstawie badań. Tygrys! Napisz do mnie, na (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  dostęp do Internetu i korzysta z niego w celu poszerzenia swojej wiedzy???????????????????????????? Kurator P Korzysta, korzysta ... jak znajdzie choć trochę czasu dla siebie. też kurator (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  wydaje mi sie ze moj syn mowiac biegle po angielsku, bo dzieci szybko lapia i powiedzmy po ukonczeniu odpowiedniego uniwersytetu w angli bedzie mial duzo lepsza prace niz jakby uczyl sie w Polsce. (...)

 • Prawa autorskie ?!25 Listopada 2002

  Jakiś czas temu zostało mi zlecone zrobienie strony www dla pewnej firmy. Strona została zrobiona, ale projekt nie doszedł do skutku, ponieważ szef tejże firmy wycafał się tłumacząc, że "za (...)

 • co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz7 Marca 2008

  mąż w kwestii finansów dla tego gospodarstwa domowego, jest niewidoczny. Dla przykładu. Ona zarabia 3500netto, on 4000netto. Razem 7500 z których to utrzymują wspólne gospodarstwo domowe. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane