Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Forum Ekonomiczne w Krynicy

  statysta?. To nie przypadek, że w samym tytule jest pytanie. Bo pytań rodzi się wiele: o kształt i przyszłość Unii Europejskiej, o wspólne bezpieczeństwo, o demokrację, o (...)

 • Prawa autorskie do postów na forum dyskusyjnym

  administratora (właściciela) forum pozostaje decyzja o usunięciu wiadomości pisanych przez użytkowników forum? Oczywiście z wyjątkiem tych postów, których treść może przyczynić (...)

 • Pozew o rozwód a pozew o alimenty

  takim zakresie, w jakim orzeknie o alimentach sąd rozwodowy, wcześniejsze, odrębne postępowanie o alimenty zostanie umorzone (aby nie orzekać dwa razy o tym samym). Strona składająca (...)

 • Opinia prawna na temat forum o alimentach

  Nie szukaj dłużej informacji na temat forum o alimentach, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Platforma dialogu: "Europejskie forum integracji" i interaktywna "Europejska strona internetowa poświęcona integracji": nowe narzędzia ułatwiające integrację

  forum integracji: platforma dialogu o integracjiEuropejskie forum integracji umożliwi przedstawicielom organizacji społeczeństwa obywatelskiego wyrażanie swoich poglądów na temat kwestii (...)

 • Rozwód a apelacja od wyroku alimentacyjnego

  Mam orzeczone alimenty na dzieci (z klauzulą wykonalności), lecz wniosłam apelację do ich wysokości i czekam na wyznaczenie sprawy w sądzie okręgowym. Prowadzona jest też sprawa o znęcanie się męża

 • Wykładnia umów o unikaniu podwójnego opodatkowania

  wnioskiem o wydanie interpretacji przepisów umowy międzynarodowej o unikaniu podwójnego opodatkowania interpretacji danego stanu faktycznego. Gdy ten sam stan faktyczny jest odmiennie

 • Prawo autorskie a regulamin forum

  odszkodowanie za naruszenie praw autorskich. Trochę mnie to dziwi, gdyż forum nie jest zarejestrowane jako dziennik, ani jako czasopismo i stąd nie bardzo rozumiem dlaczego administrator forum (...)

 • Alimenty dla byłej żony i dorosłego syna

  , chyba że ze względu na wyjątkowe okoliczności sąd, na żądanie uprawnionego, przedłuży wymieniony termin pięcioletni. Jak widać z powyższego, wszystko zależy od orzeczenia o winie. Ponadto sąd (...)

 • Procentowe określenie wysokości alimentów

  podjęte przez Panią działania. Postępowanie rozwodowe toczy się jednak przed sądem okręgowym. Do rozstrzygania o alimentach za okres sprzed wniesienia pozwu o rozwód właściwym jest (...)

 • Ambitne plany Forum Młodych PKPP Lewiatan

  Polsce (17-23 listopada). Forum postawiło sobie ambitny cel zorganizowania ŚTPwP wśród młodzieży studenckiej z udziałem innych organizacji akademickich. Regionalne struktury Forum zaplanowały

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

  Mam 19 lat, 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Moja historia jest dość skomplikowana, ale nie chce żebyście mnie oceniali, bo wiem, że nie wypadnę (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane