Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usługi ZUS dostępne na platformie ePUAP

  o niezaleganiu w opłacaniu składek (ZUS-EWN), Wniosek płatnika składek o zwrot nadpłaconych składek (ZUS-EZS), Zgłoszenie reklamacji do informacji o stanie konta osoby ubezpieczonej (...)

 • jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji spółki jawnej?

  ;........................................... [podpisy] 2. Formularze niezbędne do zarejestrowania spółki jawnej w KRS, w tym formularze zgłoszenia do Urzędu Statystycznego, ZUS i (...)

 • Jak przeprowadzić likwidację spółki cywilnej?

  sporządzić i przekazać do ZUS następujące dokumenty: - ZUS ZUA (lub ZUS ZZA) - zgłoszenia wszystkich osób podlegających ubezpieczeniom, w tym pracowników przejętego podmiotu (...)

 • Porada prawna na temat formularze zus -aktywne - druk zus-ewn

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularze zus -aktywne - druk zus-ewn, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ubezpieczenie pracownika oddelegowanego

  upłynął. Pracownik, jak i pracodawca zobowiązani są do informowania oddziału ZUS o zmianach, jakie zaszły w okresie oddelegowania (gdy oddelegowanie, o które wnioskowano, nie doszło do skutku, czas

 • Jak uzyskać większy zasiłek macierzyński?

  ZUS ZUA bez ubezpieczenia dobrowolnego. Po odczekaniu 31 dniu należy dokonać ponownego wyrejestrowania na formularzu ZUS ZWUA a następnie zarejestrowania na formularzu ZUS ZUA z ubezpieczeniem

 • Jak uzyskać większy zasiłek macierzyński?

  ZUS ZUA bez ubezpieczenia dobrowolnego. Po odczekaniu 31 dniu należy dokonać ponownego wyrejestrowania na formularzu ZUS ZWUA a następnie zarejestrowania na formularzu ZUS ZUA z ubezpieczeniem

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  wnioskodawcy na utworzone przez niego konto na stronie empatia.mrpips.gov.pl.  Wniosek złożony przy użyciu PUE ZUS i systemu bankowego, po wpłynięciu do organu właściwego, tj. wójta, burmistrza (...)

 • Wniosek o rentę rodzinną z załącznikiem

  zainteresowanych otrzymaniem renty. ZUS Rp-2, Wniosek o rentę rodzinną, ZUS, renta rodzinna, zmarły pracownik, pracodawca, członek rodziny, stopień pokrewieństwa

 • Likwidacja działalności

  grudnia 2003r? Formularze ZUS ZWUA i ZWPA stanowią odpowiednio wyrejestrowanie z ubezpieczenia społecznego oraz wyrejestrowanie płatnika z ubezpieczenia społecznego. Stanowią one wystarczające (...)

 • Czy emeryt musi rozliczyć PIT - PIT 2016

  ;żnych organów rentowych ( np. przez część roku z ZUS, a przez część z KRUS, zmienił miejsce zamieszkania i wypłatę świadczenia podjął inny oddział ZUS lub KRUS), przyznana emerytura (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane