Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usługi ZUS dostępne na platformie ePUAP

  o niezaleganiu w opłacaniu składek (ZUS-EWN), Wniosek płatnika składek o zwrot nadpłaconych składek (ZUS-EZS), Zgłoszenie reklamacji do informacji o stanie konta osoby ubezpieczonej (...)

 • Ubezpieczenie pracownika oddelegowanego

  upłynął. Pracownik, jak i pracodawca zobowiązani są do informowania oddziału ZUS o zmianach, jakie zaszły w okresie oddelegowania (gdy oddelegowanie, o które wnioskowano, nie doszło do skutku, czas

 • Wniosek o rentę rodzinną z załącznikiem

  zainteresowanych otrzymaniem renty. ZUS Rp-2, Wniosek o rentę rodzinną, ZUS, renta rodzinna, zmarły pracownik, pracodawca, członek rodziny, stopień pokrewieństwa

 • Opinia prawna na temat formularze zus -aktywne - druk zus-ewn

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularze zus -aktywne - druk zus-ewn, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Likwidacja działalności

  grudnia 2003r? Formularze ZUS ZWUA i ZWPA stanowią odpowiednio wyrejestrowanie z ubezpieczenia społecznego oraz wyrejestrowanie płatnika z ubezpieczenia społecznego. Stanowią one wystarczające (...)

 • Zawieszenie działalności gospodarczej

  działalności gospodarczej. Służą do tego formularze oznaczone kodem RG1 w których należy oznaczyć dokładny (z podaniem dat dziennych) okres na jaki mamy zamiar zawiesić działalność. indywidualna (...)

 • Podstawowe obowiązki związane z rozpoczynaniem działalności gospodarczej

  będzie następowała na podstawie numeru NIP. Co należy zgłosić do ZUS? Rozpoczynający działalność gospodarczą ma obowiązek zgłoszenia do ZUS: osób podlegających obowiązkowym ubezpieczeniom (...)

 • Lubelski ZUS pomaga w szybkiej rejestracji firm

  do ewidencji działalności gospodarczej, otrzymać REGON, złożyć dokumenty zgłoszeniowe w ZUS-ie i wypełnić formularze podatkowe. - Naszym celem jest ułatwienie startu dla początkujących

 • Koordynacja świadczeń z tytułu bezrobocia w ramach UE

  zatrudniony; Pracownik transgraniczny całkowicie bezrobotny ma zatem możliwość wyboru systemu, z którego zasiłek dla bezrobotnych będzie mu przyznany. Niezbędne formularzeFormularze (...)

 • Błędy w dokumentach przy wyliczaniu kapitału

  Społecznych potwierdza nasze przypuszczenia, iż wystarczy napisać do ZUS pismo wyjaśniające w danej sprawie. kapitał, początkowy, zus, pomyłka, pismo, emerytura, wiek emerytalny, ubezpieczenia (...)

 • Informatyzacja ruszyła, czyli ustawa o informatyzacji działalności niektórych podmiotów realizujących zadania publiczne

  nas ubezpieczenia zdrowotnego, łatwiejszym (bo w systemie teleinformacyjnym) powinno stać uzyskiwanie informacji na temat ubezpieczenia w NFZ oraz opłacenia składki w ZUS. Wynika to z przepisu, zgodnie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane