Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usługi ZUS dostępne na platformie ePUAP

  o niezaleganiu w opłacaniu składek (ZUS-EWN), Wniosek płatnika składek o zwrot nadpłaconych składek (ZUS-EZS), Zgłoszenie reklamacji do informacji o stanie konta osoby ubezpieczonej (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  obywatel.gov.pl  Złóż wniosek Rodzina 500+ przez PUE ZUS Jeżeli chcesz złożyć wniosek za pomocą PUE ZUS, to musisz mieć profil na PUE ZUS. Jeśli jeszcze nie masz (...)

 • jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji spółki jawnej?

  ;........................................... [podpisy] 2. Formularze niezbędne do zarejestrowania spółki jawnej w KRS, w tym formularze zgłoszenia do Urzędu Statystycznego, ZUS i (...)

 • Porada prawna na temat formularze zus -aktywne - druk zus-ewn

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularze zus -aktywne - druk zus-ewn, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przeliczenie świadczenia lub kapitału początkowego z uwzględnieniem wynagrodzenia minimalnego

  kapitału początkowego ZUS poinformuje wnioskodawcę w decyzji. Na jej wydanie ma 60 dni od wyjaśnienia ostatniej okoliczności niezbędnej do jej wydania. Świadczenie ZUS przeliczy od miesiąca, (...)

 • Pomoc dla poszkodowanych przez huragan

  ; zniszczeniu uległy Twoje dokumenty potwierdzające okresy pracy lub osiągane wynagrodzenie? ZUS może Ci pomóc. Jeśli do wniosku nie możesz dołączyć dokumentów, których wymaga (...)

 • Jaki PIT przyjdzie z ZUS?

  otrzymanego rocznego obliczenia podatku na PIT-40A dostarczonego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. ##baner## Jakie formularze PIT przesyła podatnikom ZUS? Wśród rozsyłanych w 2018 (...)

 • Jak przeprowadzić likwidację spółki cywilnej?

  sporządzić i przekazać do ZUS następujące dokumenty: - ZUS ZUA (lub ZUS ZZA) - zgłoszenia wszystkich osób podlegających ubezpieczeniom, w tym pracowników przejętego podmiotu (...)

 • Ubezpieczenie pracownika oddelegowanego

  upłynął. Pracownik, jak i pracodawca zobowiązani są do informowania oddziału ZUS o zmianach, jakie zaszły w okresie oddelegowania (gdy oddelegowanie, o które wnioskowano, nie doszło do skutku, czas

 • Świadczenie rekompensacyjne z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla

  po zmarłej osobie uprawnionej lub zaświadczenie z ZUS o pobieraniu renty rodzinnej na stałe, sierota - decyzję ZUS lub zaświadczenie o pobieraniu renty rodzinnej po zmarłej osobie uprawnionej

 • Jak uzyskać większy zasiłek macierzyński?

  ZUS ZUA bez ubezpieczenia dobrowolnego. Po odczekaniu 31 dniu należy dokonać ponownego wyrejestrowania na formularzu ZUS ZWUA a następnie zarejestrowania na formularzu ZUS ZUA z ubezpieczeniem

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane