Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sposób obliczania przeciętnego wynagrodzenia

  Jak obliczyć przeciętne zatrudnienie w zakładzie - dane potrzebne do GUS. Pracowników jest zatrudnionych na czas nieokreślony - 41, na czas określony 3, na pół etatu 1 osoba. Zgodnie z informacjami

 • Jak wypełnić wniosek o wpis do ewidencji działalności gospodarczej - EDG-1?

  postąpić np. z kodami 56.10.A (gastronomia) lub 33.15.Z (naprawa statków i łodzi). Gdy w rubryce 13 zabraknie miejsca, należy wypełnić część EDG-RD. Dla potrzeb urzędu statystycznego (...)

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  Katowicach. Po kilku dniach otrzymałem pismo z ROPS z prośbą o dostarczenie kilkunastu dokumentów wraz z tłumaczeniami, ponieważ mój wniosek został odebrany jako ubieganie (...)

 • Porada prawna na temat formularz z06 gus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularz z06 gus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rząd planuje w 2010 r. powszechny spis rolny

  wsparcia dla rolnictwa. Założono, że pracami spisowymi będą kierować: prezes GUS (generalny komisarz spisowy), wojewodowie (wojewódzcy komisarze spisowi) oraz wójtowie, prezydenci, burmistrzowie (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  bezpośrednio do rejestru w kraju, z którego mają pochodzić informacje. Kto jest zwolniony z opłaty za udzielenie informacji z KRK? Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z (...)

 • Emeryci zwolnieni z abonamentu RTV

  wysokości przyznanej emerytury w danym roku (odcinek emerytury lub decyzja o przyznaniu albo waloryzacji emerytury), oświadczenie o posiadaniu uprawnień do zwolnienia z opłat RTV, formularz (...)

 • Obowiązek sporządzania sprawozdania F-01

  mniejszej wagi sprawca podlega grzywnie. GUS, obowiązek statystyczny, obowiązek, formularz, F-01, przepisy, kara, sankcja, grzywna

 • Średnia krajowa - ile wynosi? Dane z 2015 r.

  , wypłat z tytułu udziału w zysku do podziału lub z nadwyżki bilansowej w spółdzielniach do przeciętnej liczby zatrudnionych w danym okresie; po wyeliminowaniu osób wykonujących (...)

 • Emerytura a praca za granicą

  aktem prawnym w zakresie emerytur i rent jest ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz.U. z 2015 r., poz. 748 z późn. (...)

 • Jedziesz na jakiś czas za granicę? Zapewnij sobie ubezpieczenie zdrowotne

  wnioskującej (lub w razie potrzeby również z innymi dokumentami). Jak zdobyć formularz E111? W celu uzyskania formularza E111 należy złożyć wypełniony wniosek o wydanie formularza wraz z (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Formularz z-06 Gus 2010 r.

  Mam problem, czy obliczając przecietna liczbe zatrudnionych wliczam równiez osoby bedace caly rok na urlopie wychowawczym?dzieki

 • Formularz GUS Z-06 za 2010 rok !!!

  Witam! czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie mogę znaleźć formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r.?? będę wdzięczny za pomoc!

 • formularz sprawozdania GUS Z-06 za 2010 r

  Witam Gdzie moge szukac formularzu sprawozdania Z-06 za rok 2010 będę wdzięczna za wszelkie wskazówki?Z góry dziękuję

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

  Mam problem z pośrednikiem (SendIt) firmy kurierskiej UPS. Wysyłałam za pośrednictwem tej firmy przesyłki, ok 450 od marca 2012 roku do końca września (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane