Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Podatek od spadku - formularze

  obowiązek podatkowy powstał przed 1 stycznia 2007 r. (również przypadków, kiedy spadkodawca zmarł przed tą datą). W takim przypadku spadkobierca powinien złożyć formularz SD-3. SD-Z1, SD-3, (...)

 • Darowizna a podatek

  który przelewam bratu środki). W dniu dzisiejszym US oznajmił że dzień wczorajszy był ostatnim w którym można było złożyć formularz SD-3 oraz pozostałe dokumenty i od dzisiaj ciąży (...)

 • Podatek od spadku obejmującego nieruchomość i busa

  uprawomocnienia się postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku. Formularz SD-3, czyli wzór zeznania podatkowego o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych, stanowi załącznik do rozporządzenia Ministra (...)

 • Porada prawna na temat formularz sd3

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularz sd3, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Spadek i podatek

  lub praw majątkowych (formularz SD-3), na podstawie którego organ podatkowy naliczy podatek od spadków, który będzie płatny w terminie 14 dni od doręczenia decyzji organu podatkowego

 • Podatek od spadku

  od spadków i darowizn). W takim przypadku wszyscy spadkobiercy powinni złożyć zeznania podatkowe o nabyciu rzeczy lub praw majątkowych (formularz SD-3) i na tej podstawie Naczelnik Urzędu Skarbowego

 • Podatek od spadku a zwolnienie

  zgłosiłem się 8 sierpnia, żyjąc w przekonaniu że złożę formularz SD-Z1 w terminie miesiąca o którym mówi ustawa, czyli że będę zwolniony z podatku. Jednak pracownik Urzędu kazał mi złożyć (...)

 • Kiedy trzeba zapłacić podatek od spadku?

  lub praw majątkowych (SD-3) lub wspólnego zeznania podatkowego (SD -3 wraz z informacjami o pozostałych podatnikach SD -3/A). Zeznanie to należy złożyć we właściwym  według (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane