Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Okres zatrudnienia zleceniobiorcy a PIT-8B

  dochodowym od osób fizycznych). okres zatrudnienia zleceniobiorcy, formularz PIT-8B, umowa zlecenie,

 • Obowiązek wystawienia PIT-11/8B

  kolejności należy podkreślić, iż obecnie nie funkcjonuje już deklaracja PIT 8B, ale PIT 11/8B, który to formularz powstał na skutek połączenia deklaracji PIT 11 i PIT (...)

 • PIT-11/8B za 2005 rok

  się następnie z fiskusem ze swoich dochodów za poprzedni rok podatkowy. W pogoni za zmieniającymi się przepisami prawnymi, jak co roku, formularz ten ulega zmianie. Prezentujemy PIT-11/8B (...)

 • Porada prawna na temat formularz pit-8b

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularz pit-8b, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wypełnienie PIT-11/8B - przychód z praw autorskich

  przedłużył, należy wskazać rzeczywisty czas wykonania umowy (pamiętać należy, by czas ten współgrał z terminem poboru zaliczki, na podatek). pit-11, pit-8b, prawa autorskie, przychód, (...)

 • PIT 2012. Do kiedy musisz złożyć PIT-28?

  prowadzonej w formie spółki, należy wypełnić PIT-28/B. Decydując się na odliczenie ulg powinniśmy wypełnić ponadto załącznik PIT/O. Wydatki mieszkaniowe wykażemy natomiast na załączniku (...)

 • Do kiedy trzeba złożyć PIT-28? - PIT 2014

  przychody wynikały z działalności prowadzonej w formie spółki, należy wypełnić PIT-28/B. Decydując się na odliczenie ulg powinniśmy wypełnić ponadto załącznik PIT/O. Wydatki mieszkaniowe (...)

 • PIT 2012. Chcesz ulg w podatkach? Wybierz załącznik.

  ;w. Jednymi z popularniejszych załączników składanych przy rocznych zeznaniach są także druki PIT/B oraz PIT/ZG. Ten pierwszy dotyczy dochodu lub straty z pozarolniczej działalności gospodarczej

 • Formularze PIT 2011. Sprawdź zmiany

  płatników podatku dochodowego od osób fizycznych) oraz załączniki: PIT/M, PIT/B, PIT/Z, PIT/ZG. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl PIT 2011, formularz PIT, zmiany w PIT, działalność (...)

 • PIT 2013. Chcesz ulg w podatkach? Wybierz załącznik.

  zeznaniach są także druki PIT/B oraz PIT/ZG. Ten pierwszy dotyczy dochodu lub straty z pozarolniczej działalności gospodarczej. Dodajemy go do np. PIT-36. Drugi jest kierowany do osób, (...)

 • Podatek dochodowy od umowy zlecenia

  obowiązani przesłać deklarację PIT-8B podatnikom (tu: studentowi) oraz urzędom skarbowym, którymi kierują naczelnicy urzędów skarbowych właściwi według miejsca zamieszkania podatnika. (...)

 • PIT-28: masz czas do końca stycznia

  , to będzie to PIT-28/A. W przypadku, gdy  przychody wynikały z działalności prowadzonej w formie spółki, wówczas powinniśmy wypełnić PIT-28/B. Decydując się na odliczenie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane