Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jedziesz na jakiś czas za granicę? Zapewnij sobie ubezpieczenie zdrowotne

  . formularz E111, w państwach członkowskich Unii Europejskiej, zastąpiono Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego, która pełni rolę formularza E111 (Nie dotyczy to państw członkowskich, (...)

 • Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej - zasady

  ? Twój pracodawca może wystąpić o przedłużenie okresu delegowania. Musi w tym celu wypełnić kolejny formularzE 102. Formularz E 102 stanowi formalny wniosek, z którym (...)

 • Kto zapłaci za leczenie za granicą?

  Zdrowotnego, EKUZ, druk E-111, formularz E-112

 • Porada prawna na temat formularz e 104 druk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularz e 104 druk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ulgi w płatności zobowiązań podatkowych

  interesie europejskim, d)  udzielaną w celu promowania i wspierania kultury, dziedzictwa narodowego, nauki i oświaty, e)  będącą rekompensatą za realizację usług świadczonych (...)

 • Jak uniknąć opłaty za zwrot z PIT?

  profilu zaufanego e-PUAP.Ważne! Aby otrzymać zwrot podatku na konto, formularz ZAP-3 trzeba dostarczyć do urzędu przed wysłaniem rozliczenia rocznego PIT. W przeciwnym razie urząd skarbowy wyśle (...)

 • Zaległy urlop wykorzystasz do końca lipca

  przepisów zaczęło obowiązywać już od 1 stycznia 2012 roku. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl zaległy urlop, ZUS RMUA, firma, urlop, urlop wypoczynkowy

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  . Oczywiście do zgłoszenia służy ten sam formularz, który wcześniej posłużył do dokonania rejestracji, czyli druk VAT-R wraz z załącznikiem VAT-R/UE. Zgłoszenie, o którym mowa, stanowi (...)

 • Jakie zmiany szykują się w VAT?

  ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk sejmowy nr 734); Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2004 r., Nr (...)

 • Dobrowolnie albo 100 tys. zł kary

  można go otrzymać po złożeniu zamówienia faksem - (22) 826 11 86, e-mailem - joanna.latka@uokik.gov.pl bądź telefonicznie - (22) 55 60 502. Pliki do pobrania:kaczka - ostre krawędzie, małe (...)

 • Najważniejsze zmiany w prawie w Nowym Roku

  , legitymacja ubezpieczeniowa, ZUS, skladki, płaca minimalna, wypłaty, e-sąd, internet, Straż Miejska, Policja, rodzice, sądy, sądy lekarskie, lekarze, papierosy, akcyza

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane