Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  rodziny do świadczeń rodzinnych w Polsce. Po uzupełnieniu odpowiednich formularzy w cz. B przez właściwą instytucję w Polsce oraz potwierdzeniu uprawnień, formularze zostaną odesłane bezpośrednio (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  siedziby Biura z pisemnym pełnomocnictwem oraz wypełnionym i podpisanym zapytaniem/wnioskiem, można wysłać podpisany i opłacony formularz pocztą do wybranego Punktu Informacyjnego KRK (...)

 • Kto może przybyć do Polski w ramach repatriacji?

  uzasadnionych przypadkach termin ten może być przedłużony do 90 dni, o czym podmiot obowiązany do przekazania informacji zawiadamia na piśmie wojewodę.  Wojewoda wydaje decyzję w sprawie (...)

 • Porada prawna na temat formularz do zerowki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat formularz do zerowki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Złóż wniosek o 500+

  . Poniżej znajdziesz zalecane do wykorzystywania przez organy właściwe realizujące świadczenia, wzory wniosków oraz załączników do tych wniosków (zarówno na obecny, (...)

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  do ZUS siebie jako płatnika składek – wypełnij formularz ZUS ZFA  i przekaż go do ZUS. Jeżeli prowadzisz działalność i już składałeś taki formularz, (...)

 • Składki na ubezpieczenie społeczne pracowników delegowanych do pracy w innym państwie UE

  delegowanym pracownikiem. Wyrok powyższy będzie miał znaczenie także dla Polaków zatrudnionych u polskiego pracodawcy i wysyłanych czasowo do pracy w innym państwie unijnym. Aby w polsce opłacać (...)

 • Jak założyć spółkę komandytową?

  uprawnieni do reprezentowania spółki) - należy tu zamieścić informacje o wspólnikach uprawnionych do reprezentowania spółki oraz dane o sposobie reprezentacji spółki, formularz

 • Spółka akcyjna w organizacji

  ) - formularz ten należy wypełnić osobno dla zarządu i osobno dla rady nadzorczej,  formularz KRS-WM (Przedmiot działalności)fakultatywnie:formularz KRS-WA (Oddziały/terenowe jednostki (...)

 • Jedziesz na jakiś czas za granicę? Zapewnij sobie ubezpieczenie zdrowotne

  formularz E101 wydawany jest wyłącznie na wniosek pracodawców, którzy oddelegowują swoich pracowników do pracy w innych państwach członkowskich UE i EFTA (z wyłączeniem Szwajcarii), Wniosek (...)

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  wniosek później - wtedy ma prawo do tego świadczenia do dnia poprzedzającego osiągnięcie podwyższonego wieku emerytalnego. Kiedy zachowuje się prawo do tych świadczeń? Jeżeli 1 (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Byly maz........ klopoty!!!!

  Dobry wieczor wszystkim ktorzy czytaja moja prasbe o pomoc.Jest Wieczor i niestety dostalem smutny telefon od swojej dziewczyny.Zeby niezanudzac choc problem (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • CZY LATWIEJ JEST OTRZYMAC ROZWOD PO SLUBIE CYWILNYM????

  Moj brat 6 lat temu wzial slub cywilny (przez sad z powodu niepelnoletnosci zony) gdyz spodziewali sie dziecka ... poczatkowo wszystko sie ukladalo dobrze, (...)

 • Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

  Mam problem z pośrednikiem (SendIt) firmy kurierskiej UPS. Wysyłałam za pośrednictwem tej firmy przesyłki, ok 450 od marca 2012 roku do końca września (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane