Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Firma nie „umrze” ze śmiercią jej właściciela...

  w życie na początku 2018 r sukcesja, przedsiębiorstwo, w której firma „umiera, śmierć, właściciel firmy, szef, dziedziczenie, firma rodzinna, zmiana pokoleniowa

 • Zmiana pokoleniowa w firmach rodzinnych będzie łatwiejsza

  umożliwi następcom prawnym osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą dalsze korzystanie z przyznanej zmarłemu przedsiębiorcy pomocy publicznej.   zmiana pokoleniowa, firma rodzinna, (...)

 • Koncesja na sprzedaż alkoholu a firma cateringowa

  Posiadam firmę cateringową i ostatnio dostałam zapytanie o zorganizowanie pikniku. Klientka chciała, aby oferta zawierała również piwo lane. Jest to impreza rodzinna, nie masowa. Czy w tej sytuacji

 • Porada prawna na temat firma rodzinna

  Nie szukaj dłużej informacji na temat firma rodzinna, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak powołać inspektora ochrony danych?

  , natomiast obowiązek taki będzie ciążył na podmiocie przetwarzającym. Przykład: Mała, rodzinna firma dystrybuująca artykuły gospodarstwa domowego na terenie jednego miasta korzysta z usług (...)

 • Przygotuj się na wakacje

  podejmując pierwsze zatrudnienie musimy pamiętać o podatkowych obowiązkach. Co zatem na pewno powinniśmy wiedzieć? - Radzi Ministerstwo Finansów. Praca sezonowa młodzieży a ulga rodzinna

 • Świadczenia z ZFŚS a niepełny etat

  , ZFSŚ, wypłata, sytuacja, życiowa, rodzinna, materialna, wymiar zatrudnienia, etat, pracownik, pracodawca

 • Świadczenia z ZFŚS a niepełny etat

  , wypłata, sytuacja, życiowa, rodzinna, materialna, wymiar zatrudnienia, etat, pracownik, pracodawca

 • Ile wyniosą świadczenia rodzinne od 1 listopada 2018 r.?

  najmniej trójkę dzieci.  Do programu Karta Dużej Rodziny dołączyć może każda firma i instytucja niezależnie od wielkości, sektora czy zasięgu działania. Wśród partnerów (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane