Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sponsorowanie klubu sportowego

  klub jest podatnikiem podatku od towarów i usług (VAT), powinien on wystawić sponsorowi fakturę VAT za usługi reklamowe. Dla sponsora faktura taka będzie jednym z dokumentów potwierdzających (...)

 • Płatność z góry a faktura

  wystąpi. faktura VAT, zapłata, wykonanie usługi, obowiązek podatkowy, zapłata częściowa

 • Numer NIP-UE a faktura VAT

  , który rozlicza podatek jako nabywca usługi.    transakcje unijne, NIP-UE, transakcje wewnątrzwspólnotowe, faktura VAT

 • Opinia prawna na temat faktura zaliczkowa a faktura vat

  Nie szukaj dłużej informacji na temat faktura zaliczkowa a faktura vat, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług

  naliczonego, które mają obowiązywać od 1 stycznia 2014 r. VAT, faktura, uproszczona, zbiorcza

 • Faktura w dewizach w obrocie krajowym

  stosunków między samymi rezydentami. zasada walutowości, waluty obce, faktura VAT

 • Przechowywanie faktur VAT w wersji elektronicznej

  Katowicach w interpretacji indywidualnej prawa podatkowego z dnia 12 lipca 2011 r. IBPP2/443-491/11/ASz. faktury elektroniczne, przechowywanie faktur, faktura VAT

 • Umowa dzierżawy a wystawienie faktury VAT

  podatku na niej naliczonego. dzierżawa, strona, umowa, dłużnik, dłużnicy solidarni, zobowiązanie, odpowiedzialność, faktura, VAT

 • Duplikat paragonu

  , paragon, faktura VAT

 • Dokumentowanie usług

  podstawą ujęcia wpłaty w księdze podatkowej. faktura VAT, rachunek, pokwitowanie, osoba fizyczna

 • Sprzedaż poza siedzibą

  ;rych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. kasa fiskalna, sprzedaż, siedziba, pokwitowanie, faktura VAT

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • przedplata

  Witam, moje pytanie dotyczy przypadku jak klient placi za towar wczesniej przed wysylka i jest to wartość 100% towaru, do tej pory mielismy zawsze tak (...)

 • Faktura korygująca

  Faktura korygująca została zagubiona w pażdzierniku 2002 r i nie została zaksięgowana. Aktualnie się odnalazła. Proszę o poradę jak z tej sytuacji (...)

 • Pofinansowanie do studiów

  czy ktoś może wie , na jakich zasadach można lub nie można dofinansować prokurentowi sp. z o.o.( umowa o pracę) studia podyplomowe? Prosze o pilną (...)

 • Nota korygująca a faktura korygująca / błąd w fakturze

  Witam, mam pytanie odnośnie błędnie wystawionych faktur. Załóżmy, że to ja jestem wystawiającym fakturę. Wystawiona faktura ma błąd w numerze (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane