Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Faktura wysłana mailem jest ważna

  -prawnik.pl faktura, mail, faktura papierowa, faktura elektroniczna

 • Czy mogę wysłać fakturę mailem - wszystko o fakturach w formie elektronicznej

  faktura może posiadać tylko jeden oryginał, w związku z czym wydruk będzie przez organy podatkowe traktowany jako odrębna faktura? Czy w związku z tym, w razie wydruku e-faktury trzeba będzie (...)

 • Faktury w formie elektronicznej

  ulegnie wypaczeniu. faktura, e-mail, forma papierowa, forma elektroniczna, wystawianie faktur

 • Porada prawna na temat faktura papierowa a mailowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat faktura papierowa a mailowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Co zmieni się w prawie w 2011 roku?

  2010 r. o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2010 nr 224 poz. 1459). Papierowa faktura do lamusa Od stycznia wyślemy fakturę e-mailem lub faksem. Nie będziemy

 • Rząd uprości faktury i podniesie VAT

  którym dokonano dostawy towaru lub wykonano usługę – wyjaśnia Ministerstwo Finansów. W nowych przepisach resort chce ponadto, by faktura elektroniczna była traktowana tak samo jak (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zerwanie umowy z Orange

  Witam Mam pytanie podpisałam umowę z Orange na internet, ale nie jestem zadowolona jest on bardzo wolny.Umowę mam podpisaną na 2 lata i moje pytanie (...)

 • problem umowa i brak wyplacalnosci

  Witam, moj problem dotyczy braku wyplacalnosci osoby z ktora wspolpracuje. Zajmuje sie reklamą stron dla pewnej firmy ktora na te uslugi ma podpisane (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane