Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Faktury i noty korygujące oraz duplikaty faktur

  powinny zawierać wyraz "KOREKTA" albo wyrazy "FAKTURA KORYGUJĄCA".  Faktura korygująca powinna zawierać co najmniej:  numer kolejny oraz datę jej wystawienia; dane (...)

 • Wystawianie faktur

  korygująca powinna zawierać: wyrazy "FAKTURA KORYGUJĄCA" albo wyraz "KOREKTA"; numer kolejny oraz datę jej wystawienia; niektóre dane zawarte w fakturze, której dotyczy faktura (...)

 • Faktura korygująca do FV WDT

  jej wystawienia. W punkcie 2 wskazanego przepisu zawarte jest uregulowanie, że faktura korygująca powinna zawierać dane zawarte w fakturze, której dotyczy faktura korygująca, w (...)

 • Porada prawna na temat faktura korygująca - darmowy druk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat faktura korygująca - darmowy druk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Udzielenie rabatu a faktura korygująca VAT

  wszystkich należności przez kontrahenta? Czy na powyższy rabat powinna być wystawiona faktura korygująca VAT odnosząca się do wszystkich faktur wystawionych w danym okresie, czy też powinniśmy (...)

 • Nota korygująca a faktura korygująca

  Czy wystawca faktury może wystawić notę korygującą do swojej faktury, czy też, w przypadku konieczności uzupełnienia faktury o numer silnika naczepy, musi to być faktura korygująca? Zgodnie (...)

 • Faktura pierwotna oraz korygująca a naliczanie odsetek

  pierwotnej, ponieważ to ta faktura (a nie korygująca) jest podstawowym dokumentem. faktura, pierwotna, korygująca, kontrahent, odsetki, naliczanie, nieważność, dane, dokument, (...)

 • Zły numer faktury sprzedaży

  się z poradą: Faktury i noty korygujące oraz duplikaty faktur faktura VAT, numer kolejny, numeracja faktur, podatnik VAT, nota korygująca, faktura korygująca

 • Dokumentacja zwrotu towaru

  wewnątrzwspólnotowej dostawy sprzedawca nie ma obowiązku posiadania potwierdzenia odbioru faktury korygującej (§ 16 ust. 4 cyt. rozporządzenia).     faktura korygująca, korekta faktury, (...)

 • Poświadczenie i numeracja noty korygującej

  ), nabywca może żądać okazania (lub przesłania kopii) odpowiedniego upoważnienia udzielonego  osobie, która podpisała notę. nota korygująca, faktura VAT, nabywca, sprzedawca, numer (...)

 • Błędy w fakturze - prawo do odliczenia podatku VAT

  . Zagrożone jest to karą do 240 stawek dziennych. nierzetelne wystawienie faktury, brak prawo do odliczenia podatku naliczonego, nota korygująca

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane