Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypowiedzenie umowy o pracę

  skuteczne. Faks potwierdza, że złożono oświadczenie, ale nie spełnia wymogów formy pisemnej wypowiedzenia. Faks okazać się może niekiedy jedynym sposobem dostarczenia wypowiedzenia (...)

 • Poświadczenie za zgodność z oryginałem

  wskazała mu, że istnieje oryginał umowy. poświadczenie, zgodność z oryginałem, poświadczenie za zgodność z oryginałem, adwokat, dokument, podpis, umowa, faks, ksero, kopia

 • Zaskarżenie odmowy przywrócenia terminu

  także w terminie 7 dni od ogłoszenia wyroku (wtedy sąd i tak uzasadnienie sporządza). Jeżeli nie było skutecznego wniosku o sporządzenie uzasadnienia (faks nie spełnia wymogów formalnych 

 • Porada prawna na temat faks

  Nie szukaj dłużej informacji na temat faks, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak odzyskać nadpłaty za usługi telekomunikacyjne?

  4 wyjaśnia szczegóły procedury zwrotu nadpłat na stronie internetowej. T-Mobile: Wniosek złóż pisemnie, elektronicznie (e-mail, faks) lub za pomocą formularza. We wniosku wskaż (...)

 • Potwierdzenie elektronicznego doręczenia pism sądowych

  dnia 24 kwietnia 2013 roku, sygn. akt II GSK 504/13, orzeczenia.nsa.gov.pl sąd administracyjny, postępowanie, doręczenie, poczta elektroniczna, e-mail, faks, fax, potwierdzenie

 • Faks jako dowód w postępowaniu

  potraktowane jako, określone w art. 309 kpc, inne dowody i łącznie z całością materiału dowodowego poddane zostaną ocenie Sądu. faks, dowód, przedawnienie, wezwanie do zapłaty

 • Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach

  )? Nie ma wymogu podania numeru faksu, jeżeli podmiot z niego nie korzysta. Zgodnie z projektem rozporządzenia wykonawczego w oświadczeniu będzie można podać telefon, faks lub adres poczty elektronicznej

 • Wysyłanie ofert handlowych faksem

  elektronicznej w celu złożenia propozycji zawarcia umowy może nastąpić wyłącznie za uprzednią zgodą konsumenta. prawo cywilne, oferta handlowa, środki porozumiewania się na odległość, faks, (...)

 • Związanie ofertą, odstąpienie od umwoy

  oświadczenie o przyjęciu ofert trudno uważać telefoniczne potwierdzenie, że faks dotarł w czytelnej formie do odbiorcy. Nawet jeśli kontrahent podnosiłby takie twierdzenia, to trudno mu będzie udowodnić (...)

 • Konsekwencje niezapłacenia rachunku telefonicznego

  mógł się z nim zapoznać. Oświadczenie woli jest bowiem złożone (skuteczne) z chwilą, gdy doszło do adresata tak, że mógł się z nim zapoznać. Nie jest więc pewne czy warunek ten został spełniony, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte (...)

 • Wypowiedzenie umowy polsat cyfrowy

  Witam, chciałbym zrezygnować z usług cyfrowego Polsatu i w związku z tym mam pytanie czy musi być to w formie listu czy mogę przesłać faksem? Jeśli (...)

 • zerwanie umowy z polsatem cyfrowym

  Witam ma takie pytanie czy mogę wysłać faksem umowę o zerwaniu z polsatem cyfrowym ?? Oczywiście, lecz bezpieczniej jest wysłać listem poleconym (...)

 • zerwanie umowy z Orange

  Witam Mam pytanie podpisałam umowę z Orange na internet, ale nie jestem zadowolona jest on bardzo wolny.Umowę mam podpisaną na 2 lata i moje pytanie (...)

 • Cesja wirzytelności

  W 2001 roku kupiliśmy towar od firmy, która niebawem została postawiona w stan upadłości. Za w/w towar zapłaciliśmy przelewem. Tuż po wystawieniu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane