Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odmowa przyznania wcześniejszej emerytury

  uchylić zaskarżoną decyzję. W tym wypadku odwołaniu nie nadaje się dalszego biegu. ZUS, decyzja, odmowa przyznania, wcześniejsza emerytura. warunki szkodliwe, szczególne, wiek

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych. emerytura, wiek emerytalny, emeryt, wniosek, praca, okres składkowy, ZUS

 • Jakie emerytury dla nauczycieli?

  , emerytura z tytułu wykonywania pracy w szczególnym charakterze,  emerytura nauczycielska,  nauczycielskie świadczenie kompensacyjne, emerytura pomostowa.  Niżej wskazano, (...)

 • Porada prawna na temat emerytura a praca szkodliwe warunki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat emerytura a praca szkodliwe warunki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Emerytura a praca za granicą

  pełna - emerytura krajowa),wariant II - obliczy wysokość polskiej emerytury z uwzględnieniem łączonych okresów ubezpieczenia przebytych w Polsce, Belgii i w Wielkiej Brytanii (emerytura (...)

 • Jakie warunki powinny spełniać pomieszczenia pracy?

  , drganiami oraz innymi czynnikami szkodliwymi dla zdrowia i uciążliwościami. Jakie warunki powinny spełniać pomieszczenia pracy, w których występują czynniki szkodliwe dla zdrowia? W (...)

 • Zaliczenie okresów pracy w warunkach szkodliwych

  , wcześniejsza emerytura, warunki szkodliwe, zaliczenie okresów

 • Warunki szkodliwe dla zdrowia

  praca jest szkodliwa dla zdrowia danego pracownika, pracodawca ma obowiązek zapewnić mu odpowiednie warunki pracy. Jeśli tego nie zrobi, pracownik może rozwiazać umowę o pracę bez wypowiedzenia. (...)

 • Przesłanki uzyskania wcześniejszej emerytury

  celu przejścia na wcześniejszą emeryturę konieczne więc bedzie w analizowanym przypadku stwierdzenie całkowitej niezdolności do pracy. emerytura, rocznik, warunki, szkodliwe, praca, (...)

 • Emerytury i renty za granicą

  osób, które pracowały w różnych krajach, zastanawia się jak starać się o emeryturę i czy praca za granicą liczy się do ich emerytalnego stażu. Inni chcą wiedzieć, czy praca (...)

 • Czy pracodawca może zatrudniać osoby niepełnoletnie? Warunki ich zatrudniania

  grudnia 1990 r. w sprawie wykazu prac wzbronionych młodocianym (Dz. U. 1990 r., Nr 85, poz. 500 ze zmianami). młodociany; niepełnoletni; nieletni; umowa o pracę; praca; zatrudnienie; warunki (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • praca w warunkach szkodliwych

  czy praca przy maglu elektrycznym jest pracą w warunkach szkodliwych ? Jaka jest do tego podstawa prawna ? dziękuję z góry za odpowiedź W chwili obecnej (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • warunki szkodliwe

  czy praca w maglu elektrycznym jest praca w warunkach szkodliwych i gdzie to jest zapisane ? dziękuję z góry za odpowiedź czy praca na stanowisku traktorzysty (...)

 • 39 lat pracy, 55 lat życia - świadczenia, emerytura?

  Sytuacja wygląda w ten sposób: Ilość lat pracy: 39 lat i 8 miesięcy Stan na dzień: 30.04.2012 Wiek: 55 lat Pełne, ukończone będzie w 08.2012 Szkodliwe, (...)

 • szkodliwe warunki pracy

  Pracuję w sklepie z odzieżą używaną ,praca jes ciężka z uwagi na odzież która jest dezynfekowana za granicą niznanymi środkami chemicznymi,przy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane