Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  przysługuje mi rodzinne na dzieci ze względu na moje zarobki (przekraczają górną granicę dochodu na członka rodziny). Nie występowałam o alimenty. Mój konkubent - ojciec (...)

 • Emerytura nauczyciela

  pracy przejść na emeryturę. Nauczycielowi zatrudnionemu w pełnym wymiarze zajęć na czas nieokreślony, po przepracowaniu co najmniej 7 lat w szkole, dyrektor szkoły udziela urlopu dla poratowania (...)

 • Działalność gospodarcza a emerytura

  . Zatem nie ma przeszkód, aby zatrudniać pracownika na 1/4 etatu, czy też w innym wymiarze. praca, pracownik, działalność gospodarcza, zatrudnianie pracowników, emerytura

 • Porada prawna na temat emerytura a praca na pol etatu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat emerytura a praca na pol etatu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Praca na pół etatu a staż emerytalny

  Przez rok pracowałam na 1/2 etatu. Czy, przechodząc na emeryturę, okres ten zalicza się jako rok czy pól roku pracy? Rok pracy na 1/2 etatu zaliczony zostanie jako rok pracy. (...)

 • Prezydent nie pomoże emerytom na etacie

  emerytów – mówił w zeszłym roku Komorowski. Zapowiadana wówczas poprawka jest już gotowa, lecz według niej przechodzący na emeryturę dalej będą musieli choćby na (...)

 • Chcesz emeryturę? Zrezygnuj z etatu

  zmiana prawa obniży wydatki ZUS o około 700 mln zł rocznie. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl emerytura, praca, emeryt, etat, zatrudnienie, ZUS

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane