Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo do korzystania z mieszkania po rozwodzie

  , separacja, dom, eksmisja

 • Dobrowolne opuszczenie mieszkanie

  . wstąpienie w stosunek najmu, najem, podnajem, wypowiedzenie umowy, eksmisja, śmierć, wspólne zamieszkiwanie, rozwiązanie, sąd

 • Skutki rozwodu

  , nieusamodzielnionych dzieci, Eksmisja małżonka ze wspólnie zajmowanego mieszkania może nastąpić jedynie w wypadkach absolutnie koniecznych (pijackie awantury), jednakże nawet w takim przypadku (...)

 • Porada prawna na temat eksmisja męża alkoholika

  Nie szukaj dłużej informacji na temat eksmisja męża alkoholika, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Eksmisja męża z powodu nagannego zachowania

  , ale także okresu przed jego orzeczeniem (czyli na czas trwania postępowania rozwodowego). rozwód, eksmisja, służebność, naganne zachowanie, wyrok rozwodowy

 • Eksmisja w wyroku rozwodowym a apelacja

  2007 roku zapadł wyrok. Sąd orzekł, że rozpad małżeństwa spowodowany jest z winy mojego męża, orzekł także eksmisję męża z mieszkania bez prawa do lokalu. Niestety wyroku tego nie otrzymałam, (...)

 • Wymeldowanie bez zgody zainteresowanego

  stosowanie przemocy). Możliwe jest także zawarcie wniosku o orzeczenie eksmisji męża w pozwie rozwodowym (w tym wypadku sąd może orzec eksmisję jeszcze przed orzeczeniem rozwodu). eksmisja, (...)

 • Możliwość wyrzucenia męża z lokalu

  wszcząć żona. małżeństwo, majątek, rozdzielność majątkowa, kredyt, mieszkanie, własność, nakłady, eksmisja

 • Eksmisja byłego małżonka z mieszkania

  majątku wspólnego; sposób podziału tego majątku zależy bowiem od całokształtu okoliczności, ustalonych w tym postępowaniu. rozwód, wyrok rozwodowy, eksmisja, komornik, egzekucja, świadczeń, (...)

 • Koszty postępowania eksmisyjnego

  orzeczenia winy ze strony męża. Obecnie zdarzają się udokumentowane wizyty policji ze względu na zanęcanie się psychiczne i fizyczne męża nad siostrą stąd też zależałoby nam na przyspieszeniu (...)

 • Eksmisja małżonka, który dopuszcza się aktów agresji

  go bez zrzeczenia się praw do zajmowania tego mieszkania. eksmisja, małżonka, dopuszcza, aktów, agresji

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • eksmisja

  Witam.......mam ogromny problem.rodzice nie płacili za mieszkanie komunalne zadłuzenie wynosi ponad 20 tys.chcą nas eksmitować.problem w tym że zadłużenie (...)

 • Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

  Rozwiodłem się. Sąd mi przyznał opiekę nad synem a mojej eks-małżonce je ograniczył. Przez cały okres trwania małżeństwa mieszkaliśmy u jej (...)

 • Przymusowe leczenie

  Jak skierować dorosłą osobę na przymusowe leczenie, czy koniecznie trzeba ją ubezwłasnowolnić? Osoba ta ma dziecko kilkuletnie, a miejsce pobytu (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)

 • Komu mieszkanie po śmierci męża?

  Niedawno zmarł mój mąż. Zamieszkiwałam z nim w mieszkaniu spółdzielczym, lokatorskim zapisanym na jego nazwisko, mąż był głównym lokatorem. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane