Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Eksmisja lokatora, który nie płaci czynszu - opinia prawna

  mieszkał i były lokator będzie w stanie to udowodnić, to może Pan ponieść konsekwencje opisane powyżej.  eksmisja lokatora, powództwo eksmisyjne, lokator, wezwanie, dodatkowy termin, (...)

 • Eksmisja lokatora

  mocy wyroku, właścicielowi przysługuje roszczenie odszkodowawcze do gminy, na podstawie art. 417 kodeksu cywilnego. lokator, najemca, czynsz, eksmisja

 • Eksmisja najemcy - Jak mogę go usunąć z mieszkania niepłacącego najemcę i odzyskać pieniądze?

  należnego czynszu możliwe jest wystąpienie o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym. Zachęcamy również do zapoznania się z następującymi informacjami prawnymi: - Eksmisja lokatora

 • Porada prawna na temat eksmisja lokatora

  Nie szukaj dłużej informacji na temat eksmisja lokatora, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Eksmisja lokatora

  socjalnego eksmisja, lokator, komornik, licytacja, egzekucja, pozew, wymeldowanie

 • Eksmisja lokatora

  nadaniu im klauzuli wykonalności, tytuły egzekucyjne, z którymi należy zwrócić się do komornika.  ochrona praw lokatorów, czynsz, opłaty niezależne od właściciela, eksmisja, (...)

 • Wykonanie wyroku nakazującego eksmisje lokatora

  przysługuje. Jeżeli sąd wydał wyrok nakazujący opróżnienie lokalu z prawem do lokalu socjalnego, eksmisja lokatora nie może zostać przeprowadzona przed udostępnieniem przez gminę takiego (...)

 • Nabycie mieszkania z lokatorami i postępowanie eksmisyjne

  wniosek komornika przez gminę właściwą ze względu na miejsce położenia lokalu podlegającego opróżnieniu. Dopiero, gdy znajdzie się pomieszczenie zastępcze, możliwa jest eksmisja lokatora. (...)

 • Mieszkanie z licytacji – problem z byłymi właścicielami

  podlegającego opróżnieniu. Dopiero, gdy znajdzie się pomieszczenie zastępcze, możliwa jest eksmisja lokatora. Polega ona na przymusowym usunięciu takiej osoby z zajmowanego mieszkania. (...)

 • Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie okazjonalnie?

  ; eksmisja lokatora następuje do wskazanego przez niego mieszkania, bez oczekiwania - nieraz wiele lat - na lokal socjalny. Warunki najmu okazjonalnego Najem okazjonalny został wprowadzony ustawą

 • Eksmisja lokatora z nabytej nieruchomości

  , lokal, eksmisja, nabycie, właściciel, najem, umowa, tytuł prawny

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane