Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Będzie więcej e-usług. Zmiany zatwierdzone

  . uruchomiony został moduł RESPER pozwalający na wymianę danych o prawach jazdy z państwami członkowskimi. Źródło: MSW CEPiK, e-usługi

 • Narodziny dziecka będzie można zgłosić przez Internet?

  adres: narodzinydziecka@mc.gov.pl akt urodzenie, PESEL, imię, nazwisko, e-usługi, elektroniczne zgłoszenie, narodziny dziecka, urodzenie, rodzice, matka, ojciec, dziecko, poród

 • Będą kolejne e-usługi dla kierowców

  . uruchomiono międzynarodową wymianę o kierowcach, w czerwcu 2014 r, zostały uruchomione pierwsze dwie e-usługi „Historia pojazdu" i „Bezpieczny Autobus", dzięki którym można sprawdzić (...)

 • Porada prawna na temat e-usługi

  Nie szukaj dłużej informacji na temat e-usługi, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Będą dotacje na wszystkie e-usługi

  -usługi, MSWIA, PARP, Innowacyjna Gospodarka

 • Pierwszy konkurs 2009 na e-usługi rozstrzygnięty

  Dzięki zwiększeniu budżetu o blisko 50% dofinansowanie otrzyma dodatkowo aż 125 przedsiębiorców.PARP ogłosiła w środę 3 czerwca listę rankingową projektów, które otrzymały dofinansowanie na e-usługi

 • E-usługi "Historia Pojazdu" i "Bezpieczny Autobus" mają już rok

  wieku szkolnym, które miały kontakt z kampanią, skorzystało z e-usługi, a 60 proc. zadeklarowało, że skorzysta z niej w przyszłości. To nie koniec e-usług Prace w ramach projektu CEPiK (...)

 • MSW chwali się popularnością swoich e-usług

  . rodziców posiadających dzieci w wieku szkolnym, które miały kontakt z kampanią, skorzystało z e-usługi, a 60 proc. zadeklarowało, że skorzysta z niej w przyszłości. Nagrody dla „Smutnego (...)

 • Kupno używanego auta będzie bezpieczniejsze

  o właścicielu lub posiadaczu nie będą udostępniane. Ustawa pozwoli również na wprowadzenie e-usługi Bezpieczny autobus. Dzięki niej rodzice, którzy wysyłają swoje dzieci (...)

 • ZUS prostuje Puls Biznesu - w sprawie Asseco

  tylko Asseco może zintegrować E-usługi z centralnym systemem informatycznym ZUS. W przypadku wyłonienia jakiegokolwiek wykonawcy (niezależnie od tego, czy będzie to Asseco, czy inna firma), (...)

 • Fundusze europejskie na informatyzację

  ;re będą dostępne dla użytkowników z każdego miejsca z wykorzystaniem internetu lub rozwiązań usprawniających funkcjonowanie urzędów. Dzięki takiemu wsparciu rozwijają się tzw. e-usługi

 • Jak uzyskać odpis księgi wieczystej lub zaświadczenie o zamknięciu księgi wieczystej?

  menu E-USŁUGI wybrać "Składanie wniosków o wydanie dokumentu z Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych". Zob. Składanie wniosków o wydanie dokumentu z Centralnej Informacji (...)

 • CEPiK po zmianach

  chodzi o e-usługi systemu CEPiK 2.0, to umożliwia on dostęp online do trzech usług: Historia pojazdu, Bezpieczny autobus i Sprawdź swoje punkty karne. Wraz z dalszą modernizacją systemu (...)

 • Kolejne rewolucyjne zmiany dla kierowców?

  pojazd w dużej odległości od miejsca zamieszkania. "Pakiet deregulacyjny" to również nowe e-usługi, a wśród nich możliwość rejestracji pojazdu online (przez Internet). (...)

 • „Mój Pojazd” - dowiedz się więcej...

  : „Historia Pojazdu”, „Bezpieczny Autobus” oraz „Sprawdź swoje punkty karne’, a kolejne e-usługi dla zmotoryzowanych będą uruchamiane wraz z postępem prac przy

 • Zmiany w rejestrach publicznych

  ., z wyjątkiem przepisów umożliwiających uruchomienie e-usługi w zakresie centralnej ewidencji kierowców (możliwość sprawdzenia liczby punktów naliczonych za popełnione (...)

 • Sprawdź swoje punkty karne on-line

  2.0. Kolejne e-usługi w ramach programu CEPiK 2.0 będą uruchamiane w 2018 r. Będą to: „Mój pojazd” (możliwość sprawdzenia online szczegółowych informacji o pojazdach); &bdquo

 • Ministerstwo Finansów zaprezentowało wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe

  . Przygotowywana przez Ministerstwo Finansów platforma e-Podatki ma ułatwić i uprościć relacje pomiędzy obywatelem a państwem.Jak informuje resort finansów, transformacja usług publicznych w e-usługi (...)

 • Informacje z KRS. Łatwiej, szybciej i w sieci

  Elektroniczne zaświadczenie z KRK będzie dostępne jedynie z wykorzystaniem e-Platformy. E-usługi Ministerstwa Sprawiedliwości Elektroniczny Krajowy Rejestr Karny to kolejna e-usługa oferowana (...)

 • Polska Cyfrowa przeszła dalej

  -usługi publiczne - podnoszenie kompetencji cyfrowych społeczeństwa – by włączyć w cyfrowy świat tych, którzy jeszcze nie korzystają z internetu będziemy wspierać lokalne centra aktywności (...)

 • Odpisy KRS w internecie. Ministerstwo ogłasza sukces

  rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 30 kwietnia 2012 r. Resort podkreśla, że e-usługi wpływają na poprawę warunków prowadzenia działalności gospodarczej i podniesienie jakości (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane