Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Złóż wniosek PIT-WZ, aby rozliczyć PIT-37

  dokumentów. Jeśli masz taki podpis, przygotuj go i podaj kod PIN.   3.  adres e-mail. We wniosku PIT-WZ wskaż adres e-mail. Na ten adres otrzymasz informację (...)

 • Wysyłasz zapytania o zgodę na przesłanie oferty drogą elektroniczną? Sprawdź, jak możesz to zrobić zgodnie z prawem - opinia prawna

  może również stanowić przestępstwo. dane, przedsiębiorca, zgoda, przesłanie oferty, oferta, informacja handlowa, e-mail, żwiadczenie usług, drogą elektroniczną

 • Fax, e-mail jako dowód z dokumentu

  ustalenie pewnych okoliczności. Sposób przeprowadzenia dowodu tymi środkami dowodowymi określi sąd zgodnie z ich charakterem, stosując odpowiednio przepisy o dowodach. dowody, dokumenty, dowód, fax, e-mail

 • Porada prawna na temat e-mail

  Nie szukaj dłużej informacji na temat e-mail, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  piątku, od 8:15 do 16:15, wyślij e-mail do MEN na adres wypoczynek@men.gov.pl. Jeżeli wszystko jest w porządku — możesz wysłać dziecko na kolonię albo obóz. Bezpieczna (...)

 • Zgoda dziecka na przetwarzanie danych

  , internet, e-mail, portal, zgoda dziecka, RODO, dane osobowe, ochrona danych, dziecko, dzieci, prywatność, opiekun prawny, usługi społeczeństwa informacyjnego, poczta elektroniczna

 • Przedsądowe dochodzenie należności

  w trybie uproszczonym? Czy ponaglenia lub wezwania do zapłaty skierowanie via e-mail wywołują jakiś skutek prawny? Czy pisemne przedsądowe wezwanie do zapłaty może zostać skierowane jako standartowy

 • Powiadomienia ws. korekty JPK_VAT

  miesiąca przesyłania JPK przez wszystkich czynnych podatników VAT      JPK_VAT, ewidencja, rejestr sprzedaży i zakupów, VAT, Ministerstwo Finansów, e-mail, korekta

 • Faktury w formie elektronicznej

  ulegnie wypaczeniu. faktura, e-mail, forma papierowa, forma elektroniczna, wystawianie faktur

 • Jak odzyskać nadpłaty za usługi telekomunikacyjne?

  4 wyjaśnia szczegóły procedury zwrotu nadpłat na stronie internetowej. T-Mobile: Wniosek złóż pisemnie, elektronicznie (e-mail, faks) lub za pomocą formularza. We wniosku (...)

 • Konstytucja Biznesu już niedługo...

  . Sprawy urzędowe także przez telefon lub e-mail Za zgodą przedsiębiorcy, niektóre proste sprawy urzędowe będzie można załatwiać przez telefon, e-mail lub za pomocą innych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane