Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Konsultacje nowej polityki energetycznej Polski

  Gospodarki, Departament Energetyki Pl. Trzech Krzyży 3/5 00-507 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres e-mail: mailto:janusz.michalski@mg.gov.plNadesłane uwagi i opinie zostaną opublikowane (...)

 • Elektronizacja zamówień publicznych

  elektronicznej do końca 2019 r., tj. do czasu pełnego wdrożenia modelu docelowego zakładającego istnienie centralnej Platformy e-Zamówień, z którą zintegrowane są Portale e-Usług.  Powyższe

 • Ratujmy unijny sektor rybołówstwa

  nadmiernych połowów przyczyniły się również ogromne dotacje publiczne na rzecz sektora rybołówstwa.Cieszące się złą sławą kwoty połowowe wprowadzone przez UE okazały się niewystarczające, aby (...)

 • Porada prawna na temat e- zasoby opinie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat e- zasoby opinie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

  powodach ich usuwania przez administrację serwisu.  Na krytykę formułowaną przez prawników odpowiada Katarzyna Tomczak, ekspert serwisu e-prawnik.pl. - Celem wdrożenia takiej funkcjonalności (...)

 • Pytanie za ponad sto miliardów euro: na czym polega budżet UE?

  ), pozostawiając tradycyjne zasoby własne, a przyjmując udziały poszczególnych państw członkowskich w DNB za podstawę obliczania ich składek wnoszonych do środków własnych Unii. VAT (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 1 - 106)

  ,   e) naukę języka obcego w wymiarze zajęć umożliwiającym uzyskanie zaawansowanej znajomości języka obcego,   f) czas trwania studiów oraz wymiar i sposób organizacji

 • Czas pracy aptek

  aptek w porze nocnej, w niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy (tzw. dyżury). Wtedy bowiem, z ekonomicznego punktu widzenia, a także z uwagi na zasoby kadrowe apteki, jej otwarcie jest mało opłacalne

 • Rolnik agroturysta

  , poz. 264 z późn. zm.). Organami właściwymi w tym zakresie są organy statystyczne. Na wniosek zainteresowanych opinie w spawie klasyfikacji statystycznej usług na gruncie Polskiej Klasyfikacji Wyrobów (...)

 • Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego

  , albo  2) zakwestionować podwyżkę, o której mowa w ust. 4, wnosząc do sądu pozew o ustalenie, na podstawie przepisów ust. 4a-4e, że podwyżka jest niezasadna albo jest zasadna, lecz w

 • Nowa odsłona e-prawnik.pl

  treści serwisu e-prawnik.pl GRATIS! nowa strona e-prawnik.pl, wyszukiwarka, ankieta, uwagi, opinie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane