Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Inwentaryzacja miejsca pracy

  należy, iż przeszukanie takie nie stanowi naruszenia godności pracownika. Nie jest naruszana prywatność, jeśli pracodawca umieszcza w spisie dzienniki ustaw a nawet jeśli się z nimi zapoznaje, (...)

 • Ustawy tylko w wersji elektronicznej

  papierowej, jak i elektronicznej. Od 2012 roku ma się to zmienić. Wtedy Dziennik Ustaw, Monitor Polski, dzienniki urzędowe ministerstw i urzędów centralnych oraz wojewódzkie dzienniki (...)

 • Koniec papierowego prawa. Dziennik Ustaw tylko on-line.

  ustaw, ustawy w internecie, wersja elektroniczna

 • Porada prawna na temat dzienniki ustaw

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dzienniki ustaw, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Elektroniczna "księga prawa" już w przyszłym roku

  opinii Senatu do wspomnianej nowelizacji ustawy.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl akty prawne, ustawa, dziennik ustaw, nowelizacja

 • Akty normatywne będą ogłaszane w Internecie

  , Dziennik Ustaw, Monitor Polski, strona internetowa

 • Dziennikarze zwolnieni z autoryzacji wywiadów?

  zostać podciągnięci do odpowiedzialności na gruncie innych ustaw. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl autoryzacja, dziennikarze, wywiad, prasa, blogi, rejestracja

 • Projekt ustawy o informatyzacji

  ; zapisu  elektronicznego. Bardzo ważną projektowaną zmianą byłoby to, iż od tej pory – czyli od chwili, kiedy projekt stałby się aktem obowiązującym na terenie RP – dzienniki (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane