Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Definicja działki siedliskowej

  - działka siedliskowa- w planach zagospodarowania przestrzennego przeznaczony do prowadzenia działalności rolniczej. Działka siedliskowa jest zatem częścią nieruchomości rolnej, (...)

 • Zabudowa siedliskowa - opinia prawna

  warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.   zabudowa siedliskowa, siedlisko, działka, gmina, średnia, plan, warunki zabudowy, zagospodarowanie terenu, dom, budowa domu

 • Zasada dobrego sąsiedztwa

  się badane działki i wzniesione na nich obiekty budowlane. planowanie przestrzenne, działka, obiekt budowlany, budowa, działka siedliskowa

 • Porada prawna na temat działka siedliskowa definicja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat działka siedliskowa definicja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Klasyfikacja działki rolnej zabudowanej domem

  budowlanej, jeżeli jednak rolnik uzyska pozwolenie na budowę na zabudowę siedliskową (związaną z działalnością rolniczą) wówczas działka ta nadal pozostanie rolna. W związku z w/w problematyką, (...)

 • Budowa na działce siedliskowej

  gminie może znajdować się działka siedliskowa, o ile właściciel działki rolnej prowadzi na niej gospodarstwo rolne. Sama bowiem kwalifikacja gruntów, jako gruntów rolnych nie jest wystarczającą (...)

 • Domek na działce leśnej

  , WZ, zagospodarowanie, działka siedliskowa, pozwolenie,

 • Budowa na działce rolnej bez planu miejscowego

  przypadku działka nie ma niestety wymaganej powierzchni do tzw. zabudowy siedliskowej. Jest ona bowiem możliwa, gdy działka ma odpowiednią wielkość i nie ustanowiono dla niej zakazu zabudowy. (...)

 • Umowa przedwstępna na zakup działki budowlanej

  działek, ale jedna działka nigdy nie będzie więcej niż jedną nieruchomością. Działka ewidencyjna to, zgodnie § 9 ust. 1  Rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa (...)

 • Zezwolenie na budowę na działce rolnej

  jednak, jaka jest średnia powierzchnia gospodarstwa w Pana gminie. Od tego zależeć będzie decyzja w sprawie wzzt. działka siedliskowa, zabudowa, siedlisko, domek siedliskowy, warunki zabudowy, (...)

 • Zabudowa na gruntach rolnych bez zezwoleń

  . budowa, pozwolenie na budowę, zgłoszenie, budynek, altana, budynek tymczasowy, działka rolna, działka siedliskowa

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane