Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • działalnośc gospodarcza

  witam Mam takie pytanie chcę we własnym mieszkaniu otworzyć działalnośc gospodarczą od czego mam zacząć? z góry dziękuję za pomoc

 • Nieodebrany budynek a działalnośc gospodarcza

  Witam, mam taki problem gdyż chcę otworzyc salon kosmetyczny, mam budynek przystosowany pod tego typu działalnośc niestety nie jest doprowadzony do (...)

 • Świadczenia - działalnośc gospodarcza

  Jestem zatrudniony na podstawie umowy o pracę na cały etat i na czas nieokreślony, prowadzę także działalność gospodarczą i opłacam z tego tytułu (...)

 • Pytanie o rachunek

  Czy jeżeli prowadze działalnośc gospodarcza, na KPiR to jestem zobowiązana do wystawiania rachunków każdemu klientowi, czy tylko temu który sobie (...)

 • Komornik

  Witam mam mały problem: mój brat prowadził działalnośc gospodarcza w miejscu, w którym obydwoje mamy adres zamieszkania. jego firma upadła, ma (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane