Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Tworzenie Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa na finiszu

  Cyberustawa coraz bliżej Wkrótce ustawa o cyberbezpieczeństwie Krajowy System Cyberbezpieczeństwa, KSC, cyberbezpieczeństwo, dyrektywa NIS, bezpieczeństwo cyfrowe

 • Cyberbezpieczeństwo wdrożone

  (dyrektywa 2016/1148), tzw. Dyrektywę NIS. Ustawa ta zaczęła obowiązywać 28 sierpnia br. Pełne wdrożenie Dyrektywy NIS wymagało ponadto przyjęcia dwóch rozporządzeń Rady (...)

 • Krajowy System Cyberbezpieczeństwa

  incydentów istotnych   operatorzy usług kluczowych, cyberbezpieczeństwo, dyrektywa NIS, Krajowy System Cyberbezpieczeństwa, CSIRT, usługi kluczowe

 • Porada prawna na temat dyrektywa nis

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dyrektywa nis, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rusza krajowy system cyberbezpieczeństwa

  ;Cyberbezpieczeństwa Wkrótce ustawa o cyberbezpieczeństwie Cyberustawa coraz bliżej Krajowy System Cyberbezpieczeństwa, KSC, cyberbezpieczeństwo, dyrektywa NIS, bezpieczeństwo (...)

 • Wkrótce ustawa o cyberbezpieczeństwie

  internetowe, internet, haker, atak, sieć, system informatyczny, UE, dyrektywa NIS

 • Dane już lepiej chronione

  pierwsze ogólnounijne przepisy dotyczące bezpieczeństwa cybernetycznego, dyrektywę w sprawie bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych (dyrektywa NIS), która zostanie (...)

 • Komisja Europejska proponuje pakiet cyberbezpieczeństwa

  informatycznych na terytorium Unii (Dyrektywa NIS) wraz z aneksem. Ministerstwo Cyfryzacji szczególnie zwraca uwagę na regulacje pod nazwą Akt Cyberbezpieczeństwa i załączone do (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane