Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zawieszenie wykonania kary

  W stosunku do jednej osoby wydano dwa wyroki w zawieszeniu, które uprawomocniły się po odrzuceniu w obu przypadkach apelacji na przestrzeni tygodnia. Obecnie ta osoba (...)

 • V - Kodeks postępowania cywilnego - Środki zaskarżenia

  wskazaniem, czy jest on zaskarżony w całości czy w części, 2) zwięzłe przedstawienie zarzutów, 3) uzasadnienie zarzutów, 4) powołanie, (...)

 • Osadzenie w ZK a choroba wieńcowa

  przestępstwa. Sąd ocenia to na podstawie materiału zgromadzonego w sprawie. W każdym razie nie istnieje zasada, iż osoby starsze i schorowane zawsze powinny otrzymywać wyroki w (...)

 • Porada prawna na temat dwa wyroki w zawieszeniu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dwa wyroki w zawieszeniu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  ;źniej niż w terminie 3 dni od dnia dokonania wpisu.2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, do wniosku o pierwszy wpis do rejestru przedsiębiorców wnioskodawca dołącza (...)

 • Stop piratom drogowym - większe kary za przestępstwa w ruchu drogowym

  obowiązku, co sprzyja wydawaniu łagodnych wyroków wobec notorycznych piratów drogowych, gdyż sądy najczęściej nie wiedzą o dotychczasowym łamaniu przepisów przez (...)

 • Sądy UE

  , jeżeli w tym składzie sędziowie są obecni w liczbie parzystej. Wyroki są ogłaszane na posiedzeniu jawnym. Wyroki oraz opinie rzeczników generalnych dostępne są (...)

 • Jak orzeka się o niepełnosprawności?

  niepełnosprawnej,  zatrudnienia w formie telepracy. W odniesieniu do ograniczeń w zatrudnieniu definicja umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie różni się od definicji (...)

 • Kiedy sąd administracyjny orzeka postanowieniem?

  natomiast w tych kwestiach, w których przepisy nie przewidują wydania wyroku. W szczególności sąd orzeka postanowieniem w kwestiach proceduralnych, formalnych. Jakie są rodzaje (...)

 • Wyrok w sprawie karnej a wina rozkładu pożycia

  postępowanie rozwodowe moja sprawa ulegnie zawieszeniu. Czy dwa prawomocne wyroki skazujące moją żonę mogą przesądzić o tym, że sąd przychyli się na sprawie rozwodowej do wniosku (...)

 • Rząd przykręci śruby przestępcom

  ;tki pobyt w więzieniu ma być przestrogą na całe życie dla osób, które tylko incydentalnie weszły w konflikt z prawem, a dziś dostają wyroki w zawieszeniu;  surowe (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POMOCY!!!Mój facet ma dwa wyroki w zawieszeniu...

  Mój facet ma dwa wyroki w zawieszeniu...był jakiś czas w Londynie, wrócił i dowiedział się od swojego kuratora, że była lipa na posiedzeniu i (...)

 • Problem z ojcem, pobicie, zawiasy

  Witam. Jestem w ciężkiej sytuacji ponieważ mam dwa wyroki w zawieszeniu za pobicia. Mam 19 lat i kuratora. Moi rodzice są alkoholikami i kupili sobie (...)

 • Wyrok w zawieszeniu a wyjazd za granice?

  Sparwa jest tego typu. Mój małżonek brał udział w wypadku samochodowym, w wyniku którego zginął człowiek. Sąd orzekł wyrok w zawieszeniu na (...)

 • przedterminowe zwolnienie

  Mam pytanie: czy 21-letni chłopak odsiadujący karę pozbawienia wolności ma duże szanse na warunkowe zwolnienie? Posiada następujące wyroki: pierwszy (...)

 • areszt w niemczech list gończy zPolski

  zostałem zatrzymany w niemczech, list gonczy z polski ,odwieszono mi dwa wyroki w zawieszeniu .,poniewaz od 5 ciu lat przebywałem za granicą i tam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane