Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozliczenie podatkowe a nabycie działki

  .). Obecnie jedyną funkcjonująca ulgą budowlaną (czy raczej quasi-budowlaną) jest ulga odsetkowa. ulga budowlana, ulga odsetkowa, ulgi, rozliczenie

 • Prawo do dużej ulgi budowlanej

  Pana w 2004 r. wydatki rozliczone mogą być w ramach ulgi budowlanej, a w jakiej części są to już wydatki remontowe rozliczane w ramach ulgi remontowej. ulga budowlana, ulga remontowa, (...)

 • Wydatki na wykończenie nowego mieszkania

  dokumentów, np. faktur) - to ostatni rok obowiązywania ulgi remontowo-modernizacyjnej. ulga renontowa, ulga budowlana, wykończenie lokalu, tytuł prawny do lokalu, remont i modernizacja

 • Porada prawna na temat duża ulga budowlana

  Nie szukaj dłużej informacji na temat duża ulga budowlana, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo do tzw. dużej ulgi budowlanej

  . Przepisy nie przewidują ani nie przewidywały warunku, aby inwestycja została zakończona w określonym okresie. mała ulga budowlana, ulga budowlana, konynuacja ulg, ulgi mieszkaniowe

 • Ulga budowlana a sprzedaż domu

  ;- przychód na te cele przeznaczyć (pod rygorem zapłaty tego podatku i to wraz z odsetkami). ulga budowlana, sprzedaż domu, nieruchomość, grunt, PIT

 • Sprzedaż budynku a ulga budowlana i zwolnienie

  nieruchomości, ulga budowlana, cele mieszkaniowe, zwolnienie przychodu

 • Sprzedaż mieszkania zakupionego w 1999 r.

  budowlanej. mieszkanie, nieruchomość, sprzedaż, przychód, ulga budowlana

 • Przeznaczenie środków z kasy mieszkaniowej

  oczywiście rozbija się o kwestie dowodowe. kasa mieszkaniowa, cele mieszkaniowe, ulga podatkowa, działka budowlana

 • Darowanie mieszkania synowi

  należy się wstrzymać do marca 2006 r. darowanie mieszkania synowi, ulga mieszkaniowa, budowlana, odliczenie, darowizna

 • Opodatkowanie liniowym podatkiem a prawo do ulg

  w kolejnych latach podatkowych (w tym także od przychodów z pozarolniczej działalności gospodarczej, jeśli zrezygnuje Pan z podatku liniowego). ulga budowlana, podatek liniowy, ulgi, pozarolnicza

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Duża ulga budowlana

  Buduję dom i oczywiście korzystam z odliczeń podatkowych. Czasami mam jednakże problemy z określeniem czy dany materiał można odliczyć czy nie. (...)

 • Ulga budowlana

  Czy przysługuje duża ulga budowlana w przypadku budowy domu na działce siedliskowej. (Tomek ) W świetle ostatniej wypowiedzi NSA budowa domu letniskowego (...)

 • Duża ulga 2001

  Kazdy obywatel może posiadać dowolną liczbę mieszkań. Jeśli obywatel kupił w 2001 kupił dwa nowe mieszkania, każde za 110 000 zł to skorzysta (...)

 • DUŻA ULGA MIESZKANIOWA W 2000R

  Czy tzw."duża ulga mieszkaniowa" daje możliwość odliczenia wydatków poniesinych na zakup spółdzielczego prawa do lokalu typu własnościowego, (...)

 • Wymiana okien w wynajmowanym lokalu

  Witam. mam jedno pytanie. rok temu wprowadzilem sie do miszkania w kamienicy. planujemy przeprowadzic wielki remont, lacznie z wymiana okien na plastiki. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane