Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kumulowanie ulgi remontowej z budowlaną

  się w uldze budowlanej. Innymi słowy, ulga budowlana i remontowa stanowią dwie niezależne od siebie ulgi – pierwsza dotyczy wydatków na budowę domu poniesionych do dnia zakończenia budowy, (...)

 • Ulga remontowa i zwrot VAT

  materiały budowlane! ulga remontowa, zwrot VAT, budowa budynku mieszkalnego, ulga budowlana, materiały budowlane, zakończenie budowy

 • Darowanie mieszkania a ulga budowlana

  i jego dziecko). Zwolnienie powyższe uzależnione jest od spełnienia pozostałych warunków wymienionych w tym przepisie. ulga mieszkaniowa, ulga budowlana, ulgi podatkowe, darowizna, odpłatne (...)

 • Opinia prawna na temat duża ulga budowlana

  Nie szukaj dłużej informacji na temat duża ulga budowlana, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ulga odsetkowa dla małżonków

  połowy tej ulgi. ulga odsetkowa, ulga budowlana, małżonkowie, odliczenie, mieszkanie

 • Rozliczenie podatkowe a nabycie działki

  .). Obecnie jedyną funkcjonująca ulgą budowlaną (czy raczej quasi-budowlaną) jest ulga odsetkowa. ulga budowlana, ulga odsetkowa, ulgi, rozliczenie

 • Prawo do dużej ulgi budowlanej

  Pana w 2004 r. wydatki rozliczone mogą być w ramach ulgi budowlanej, a w jakiej części są to już wydatki remontowe rozliczane w ramach ulgi remontowej. ulga budowlana, ulga remontowa, (...)

 • Wydatki na wykończenie nowego mieszkania

  dokumentów, np. faktur) - to ostatni rok obowiązywania ulgi remontowo-modernizacyjnej. ulga renontowa, ulga budowlana, wykończenie lokalu, tytuł prawny do lokalu, remont i modernizacja

 • Prawo do tzw. dużej ulgi budowlanej

  . Przepisy nie przewidują ani nie przewidywały warunku, aby inwestycja została zakończona w określonym okresie. mała ulga budowlana, ulga budowlana, konynuacja ulg, ulgi mieszkaniowe

 • Ulga budowlana a sprzedaż domu

  ;- przychód na te cele przeznaczyć (pod rygorem zapłaty tego podatku i to wraz z odsetkami). ulga budowlana, sprzedaż domu, nieruchomość, grunt, PIT

 • Zwrot dużej ulgi budowlanej

  2005 r., sygn. II US. I. PB/415/6/05). ulga budowlana, ulga mieszkaniowa, sprzedaż, budynek, zameldowanie, grunt

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Duża ulga budowlana

  Buduję dom i oczywiście korzystam z odliczeń podatkowych. Czasami mam jednakże problemy z określeniem czy dany materiał można odliczyć czy nie. (...)

 • Ulga budowlana

  Czy przysługuje duża ulga budowlana w przypadku budowy domu na działce siedliskowej. (Tomek ) W świetle ostatniej wypowiedzi NSA budowa domu letniskowego (...)

 • Duża ulga 2001

  Kazdy obywatel może posiadać dowolną liczbę mieszkań. Jeśli obywatel kupił w 2001 kupił dwa nowe mieszkania, każde za 110 000 zł to skorzysta (...)

 • DUŻA ULGA MIESZKANIOWA W 2000R

  Czy tzw."duża ulga mieszkaniowa" daje możliwość odliczenia wydatków poniesinych na zakup spółdzielczego prawa do lokalu typu własnościowego, (...)

 • Wymiana okien w wynajmowanym lokalu

  Witam. mam jedno pytanie. rok temu wprowadzilem sie do miszkania w kamienicy. planujemy przeprowadzic wielki remont, lacznie z wymiana okien na plastiki. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane