Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opłacanie przez najemcę abonamentu RTV

  nie ma podstaw do żądania by wpłaty były dokonywane „na jego książeczkę”. abonament, radio, telewizja, RTV, najem, obowiązki najemcy, wynajmujący, książeczka abonamentowa

 • KRRiT: abonament będziemy płacić z prądem

  za zaległości w opłatach abonamentowych, określenia zasad waloryzacji poziomu tych opłat czy ujednolicenia zasad składania oświadczeń przez osoby zwolnione od płacenia abonamentu. Dariusz (...)

 • Oświadczenie o zwolnieniu z abonamentu RTV

  zwolnienia z opłat za używanie odbiorników RTV\" dostępny w każdym urzędzie pocztowym, a także oświadczenie o posiadaniu uprawnień do zwolnienia z abonamentu RTV. Wzór oświadczenia (...)

 • Opinia prawna na temat druki opłat za abonament rtv

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druki opłat za abonament rtv, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Korzystanie w pracy z prywatnego odbiornika RTV

  jakakolwiek odpowiedzialność pracodawcy w przypadku kontroli opłat abonamentowych przez kontrolerów Poczty Polskiej? Zgodnie z postanowieniami ustawy o radiofonii i telewizji, za używanie odbiorników

 • Sprzedaż mieszkania i nierozwiązana umowa RTV

  prosimy także o zapoznanie się z artykułem Opłaty abonamentowe za radio i telewizor abonamet, TV, RTV, radio, umowa, zmiana

 • Zwolnienie z płacenia abonamentu RTV

  r., Nr 85 poz. 728) jest zespół osób mieszkających i utrzymujących się wspólnie albo jedna osoba utrzymująca się samodzielnie. podatki, abonament, opłaty, RTV, zwolnienia

 • Abonament RTV a telewizja kablowa

  abonamentowa daje bowiem prawo do korzystania z danego odbiornika RTV, a nie do odbioru programów. Szersza informacja na temat opłat abonamentowych znajduje się w artykule: Opłaty abonamentowe (...)

 • Umorzenie abonamentu RTV

  do placówki Poczty Polskiej w terminie 14 dni. abonament, telewizyjny, radiowy, RTV, należność, umorzenie

 • Abonament RTV w 2009 r.

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji określiła wysokość opłat abonamentowych za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych oraz zniżek za ich uiszczanie z góry (...)

 • Abonament radiowo-telewizyjny w 2004 roku

  Od 1 stycznia obowiązują nowe stawki opłat za abonament radiowo - telewizyjny. Stawki te określa Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.Od 1 stycznia obowiązują następujące opłaty:Opłata (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane