Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Korzystanie w pracy z prywatnego odbiornika RTV

  jakakolwiek odpowiedzialność pracodawcy w przypadku kontroli opłat abonamentowych przez kontrolerów Poczty Polskiej? Zgodnie z postanowieniami ustawy o radiofonii i telewizji, za używanie odbiorników

 • Sprzedaż mieszkania i nierozwiązana umowa RTV

  prosimy także o zapoznanie się z artykułem Opłaty abonamentowe za radio i telewizor abonamet, TV, RTV, radio, umowa, zmiana

 • Zwolnienie z płacenia abonamentu RTV

  r., Nr 85 poz. 728) jest zespół osób mieszkających i utrzymujących się wspólnie albo jedna osoba utrzymująca się samodzielnie. podatki, abonament, opłaty, RTV, zwolnienia

 • Opinia prawna na temat druki opłat za abonament rtv

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druki opłat za abonament rtv, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Abonament RTV a telewizja kablowa

  abonamentowa daje bowiem prawo do korzystania z danego odbiornika RTV, a nie do odbioru programów. Szersza informacja na temat opłat abonamentowych znajduje się w artykule: Opłaty abonamentowe (...)

 • Kto nie zapłaci abonamentu RTV?

  płaciły nadal osoby represjonowane oraz internowane w stanie wojennym. O wyłączenie tych grup z opłat walczył Senat. Nowela czeka teraz na podpis prezydenta.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl abonament, (...)

 • Abonament RTV w 2009 r.

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji określiła wysokość opłat abonamentowych za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych oraz zniżek za ich uiszczanie z góry (...)

 • Umorzenie należności z tytułu abonamentu radiowo-telewizyjnego

  rozłożenie na raty należności, podmiot zobowiązany do uiszczania opłat abonamentowych składa do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. abonament, telewizyjny, radiowy, RTV, należność, (...)

 • Abonament radiowo-telewizyjny w 2004 roku

  Od 1 stycznia obowiązują nowe stawki opłat za abonament radiowo - telewizyjny. Stawki te określa Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.Od 1 stycznia obowiązują następujące opłaty:Opłata (...)

 • Opłata abonamentowa za radio przenośne

  z opłat (art. 2 ust. 5). Jeżeli zatem uiszcza Pan już opłatę abonamentową, to nie musi Pan zgłaszać dodatkowo przenośnego radia. abonament, RTV, radio, przenośne, odtwarzacz, zgłoszenie, (...)

 • Zwolnienie od opłacania abonamentu radiowo-telewizyjnego

  , -osób bezrobotnych, -osób posiadających prawo do zasiłku przedemerytalnego. abonament, telewizyjny, radiowy, RTV, opłata, zwolnienie

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane