Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pracodawcy już znają szczegółowe zasady szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy

  obowiązku odbycia szkolenia okresowego? Tak, ze szkolenia okresowego może być zwolniona osoba, która: przedłoży aktualne zaświadczenie o odbyciu w tym okresie u innego pracodawcy (...)

 • Wzór karty szkolenia wstępnego w dziedzinie bhp

  lipca 2005r. Czy na odwrotnej stronie karty szkolenia wstępnego bhp instruktor bhp ma obowiązek umieścić ilość godzin udzielonego instruktażu? Wzór karty szkolenia wstępnego (...)

 • Ważność szkoleń BHP

  uwzględnia zakres tematyczny wymagany programem szkolenia okresowego obowiązującego na nowym stanowisku pracy. BHP, szkolenia, szkolenia wstępne, okresowe, podstawowe

 • Porada prawna na temat druk szkolenia okresowego bhp

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druk szkolenia okresowego bhp, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nieprawidłowości w pizzerii

  szkolenia okresowego w zakresie bhp wszyscy pracownicy (łącznie 7 osób) dopuszczonych zostało do pracy bez orzeczeń z badań lekarskich stwierdzających brak przeciwwskazań zdrowotnych (...)

 • Szkolenie BHP przy przyjęciu pracownika

  zawodowych, uwzględniającego program szkolenia okresowego wymagany dla określonego stanowiska pracy, uważa się za równoznaczne z odbyciem takiego szkolenia. praca, szkolenie, BHP, (...)

 • Szkolenie BHP a praca u nowego pracodawcy

  podstawę do ewentualnego zwolnienia pracownika ze szkolenia BHP. N2: Po 29 listopada 2002r. nie bedzie jednak konieczne kierowanie pracownika na szkolenie, ani nie przeprowadzenie szkolenia (...)

 • Okresowe szkolenia BHP w zakładzie pracy

  i czas trwania szkolenia okresowego określa pracodawca, po porozumieniu z zakładową organizacją związkową. Jeżeli u danego pracodawcy nie działa zakładowa organizacja związkowa - ustaleń (...)

 • Nowe stanowisko pracy a BHP

  szkolenia okresowego obowiązującego na nowym stanowisku pracy. BHP, stanowisko, wypowiedzenie zmieniające, badania lekarskie, pracownik, zmiana stanowiska

 • Zmiany dotyczące ochrony pracy kobiet w ciąży oraz karmiących piersią

  zakresie przepisów oraz zasad BHP, a także jest zobligowany do okresowego (nie rzadziej niż co 3 lata w przypadku pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, nie rzadziej (...)

 • Wzór zaświadczenia o odbyciu szkolenia okresowego

  wzór zaświadczenia wydawanego przez organizatora szkolenia bhp jest określony w załączniku nr 3 do rozporządzenia z 2007 r. Tym samym aktualnie to rozporządzenie z 2007 roku zawiera właściwy (...)

 • Szkolenie okresowe pracowników

  , zakres tego szkolenia, wymagania dotyczące treści i realizacji programów szkolenia, sposób dokumentowania szkolenia oraz przypadki, w których pracodawcy lub pracownicy (...)

 • Zmiana przepisów przeciwpożarowych w Senacie

  pracy, mogli wykonywać osobiście czynności dotyczące ochrony przeciwpożarowej.  Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl szkolenie bhp, bezpieczeństwo i higiena pracy, pracodawcy

 • Zmiany przepisów Kodeksu pracy w zakresie ochrony przeciwpożarowej

  Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, w którym w ramowych programach szkolenia uwzględniona jest także problematyka dotycząca (...)

 • Ulgi w płatności zobowiązań podatkowych

  , sporządzone zgodnie z przepisami o rachunkowości; informacje o bieżącej sytuacji finansowej wnioskodawcy (dane z okresowego bilansu, rachunku zysków i strat); wypełniony druk ORD (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Szkolenia pracownicze

  Witaj! Potrzebuje pomocy gdyż, rozpocząłem prace bez umowy, po okresie 2 miesięcy dopiero otrzymałem „prezent” w postaci sformalizowania (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane