Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zgłoszenie spółki do urzędu skarbowego

  podać dane dotyczące wspólników, w tym również NIP nadany poszczególnym wspólnikom (druk NIP-D). W przypadku zaś podatkowych grup kapitałowych należy podać dane dotyczące spółek (...)

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  towarów lub świadczenia usług poza terytorium kraju.   Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów jest opodatkowana stawką 0%, a zatem stawką niższą niż 22%. Dlatego też, zgodnie z punktem 3 (...)

 • Stosowanie ustawy o STIR

  lub 2 kolejne kwartały;  art. 96 ust. 9a pkt 3 ustawy o VAT - podatnik składał przez 6 kolejnych miesięcy lub 2 kolejne kwartały deklaracje, o których mowa w art. 99 ust. 1, 2 lub 3 (...)

 • Porada prawna na temat druk nip 3 interaktywny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druk nip 3 interaktywny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Likwidacja spółki cywilnej małżonków

  indywidualnej działalności (obecnie w nazwie firmy są nazwiska obydwojga małżonków i określenie s.c.). Jaki druk mam złożyć w Urzędzie skarbowym i w jakim terminie? Np. NIP-2 ma rubryki (...)

 • Rozliczenie roczne przez internet prosto jak nigdy dotąd - już działa! PIT-37 bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego

  podatnika: nazwisko, imię, data urodzenia, numer NIP i PESEL oraz kwota przychodu określona w zeznaniu rocznym lub rozliczeniu podatnika złożonym za 2007 rok. Podatnicy mogą złożyć zeznanie drogą

 • NIP dla studentów

  twój przyszły pracodawca (płatnicy), mają obowiązek zająć się załatwieniem dla CIEBIE numeru NIP w urzędzie skarbowym. Oczywiście jeżeli chcesz, to po wypełnieniu na formularzu NIP (...)

 • Jak złożyć zeznanie podatkowe?

  . 3 Ordynacji podatkowej termin uważa się za zachowany, jeżeli przed jego upływem pismo zostało złożone przez żołnierza lub członka załogi statku morskiego w dowództwie jednostki wojskowej (...)

 • Najważniejsze zmiany w prawie w Nowym Roku

  może uzyskać dodatkowe 3 tygodnie na opiekę. Aby skorzystać z dodatkowego macierzyńskiego pracownik musi złożyć pisemny wniosek u szefa w terminie nie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem (...)

 • Czy mogę dobrowolnie ubezpieczyć się w NFZ?

  ;    a) druk ZUS ZWUA,     b) decyzja o utracie statusu osoby bezrobotnej,     c) decyzja o przyznaniu zasiłków i świadczeń okresowych, 

 • Pełnomocnik przedsiębiorcy

  .). Pełnomocnikami mogą zostać ustanowione także inne podmioty, zgodnie z brzmieniem art. 87 § 3 – 6 K.p.c. (najczęściej przedstawiciel organizacji, której przedsiębiorca/spółka (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane