Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypłata nagrody jubileuszowej

  nagrody jubileuszowej w dniu upływu okresu uprawniającego do tej nagrody albo w dniu wejścia w życie przepisów wprowadzających nagrody jubileuszowe. Z kolei powołany przez (...)

 • Prawo do nagrody jubileuszowej

  Układem Zbiorowym Pracy obowiązującym w naszym zakładzie. Naliczenie nagrody jubileuszowej dokonuje się na dzień nabycia prawa do nagrody. Wypłata nagrody następuje łącznie (...)

 • Nagroda jubileuszowa dla nauczyciela - opinia prawna

  nagrody.” Pan nabył prawo do nagrody w 1998 r. wobec tego już wtedy winna nastąpić jej wypłata. Ponieważ jednak jak można wnioskować to ze stanu faktycznego w poprzednim miejscu pracy (...)

 • Porada prawna na temat druk nagrody jubileuszowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druk nagrody jubileuszowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wynagrodzenie nauczyciela

  nagrody, a jeżeli jest to dla nauczyciela korzystniejsze - wynagrodzenie przysługujące mu w dniu jej wypłaty. W przypadku gdy nauczyciel nabył prawo do nagrody jubileuszowej będąc zatrudniony (...)

 • Nagroda jubileuszowa a wypowiedzenie

  okresu uprawniającego do tej nagrody. Jeśli zatem pracownik, z którym jest rozwiązywana umowa o pracę, przed jej rozwiązaniem nabędzie prawo do nagrody jubileuszowej, należy wypłacić (...)

 • Ustalenie prawa do nagrody jubileuszowej

  . Pracownik ponadto zatrudniony jest u innego pracodawcy, który dokonał wypłaty nagrody jubileuszowej za 25 lat pracy dwa lata temu. Czy prawo do nagrody jubileuszowej dla pracownika (...)

 • Przyznawanie nagród jubileuszowych pracownikom sfery budżetowej

  obowiązują w zakładzie pracy, nie uzależniają prawa do tego świadczenia od tzw. ciągłości pracy, to przerwa w zatrudnieniu nie powinna pozbawić zatrudnionego tam pracownika prawa do nagrody jubileuszowej

 • Nagroda jubileuszowa dla poborcy podatkowego

  przysługujące w dniu jej wypłaty. Jeżeli członek korpusu służby cywilnej nabył prawo do nagrody jubileuszowej, będąc zatrudnionym w innym wymiarze czasu pracy niż w dniu jej wypłaty, (...)

 • Nagroda jubileuszowa a urlop bezpłatny

  urlopu bezpłatnego, to okres urlopu bezpłatnego należy wliczać do stażu uprawniającego do wypłaty nagrody jubileuszowej.   nagroda, jubileusz, urlop bezpłatny, porozumienie, pracodawca, (...)

 • Nagrody jubileuszowej nie można się zrzec

  jednak uwagę, iż w niniejszej sprawie powód prawa do nagrody jubileuszowej zrzekł się dobrowolnie, w celu uzyskania przychylnego nastawienia do siebie pracodawcy. Powód, zapewniając pracodawcę, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • NAGRODA JUBILEUSZOWA

  Zakład pracy w,którym pracuję wypłaca nagrodę za 15,20 i 25 lat pracy. Mnie jednak pominięto,ponieważ w dniu w,którym mijało mi 15 lat od rozpoczęcia (...)

 • Nagrody jubileuszowe?

  Jak wyglądają nagrody jubileuszowe w sp. z o.o., czy po przepracowaniu 5, 10,.. lat pracy jest jakaś premia, czy może jest to już relikt przeszłości? (...)

 • Poradźcie...

  Proszę o radę... Żyłam w chorym związku - nie będę się na ten temat rozpisywała, bo to już na szczęście przeszłość. We wrześniu 98 r. odeszłam (...)

 • Prawo do nagrody jubileuszowej

  W moim zakladzie pracy,w regulaminie wynagrodzen,przewidziana jest nagroda jubileuszowa po 20 latach pracy. Pytanie:czy prawo do tej nagrody przedawnia (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane