Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kto zapłaci za leczenie za granicą?

  Zdrowotnego, EKUZ, druk E-111, formularz E-112

 • Jedziesz na jakiś czas za granicę? Zapewnij sobie ubezpieczenie zdrowotne

  niż państwo zamieszkania. W takim wypadku dodatkowe wymagane dokumenty to druk E101 lub E102 (wydawany przez ZUS). Ważne jest to, iż o wydanie formularza może również występować pracodawca, (...)

 • Praca za granicą - ubezpieczenie w Polsce

  formularzy E 101 dla pracowników. Poświadczone formularze przesyłamy na adres pracodawcy. Może on je odebrać także osobiście w placówce ZUS.- A jak długo oczekuje się na poświadczenie (...)

 • Porada prawna na temat druk e411

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druk e411, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odbywanie ćwiczeń wojskowych przez rezerwistę

  wyjazdu za granicę powyżej 2 miesięcy druk E4 i E16 do WKU, bo o tym zupełnie nie wiedziałem. Teraz na mój adres w Polsce przychodzą wezwania z WKU, prawdopodobnie powołanie do odbycia (...)

 • Delegacje zagraniczne pracowników

  sporadyczne - kilka razy w roku na święta. Pracownicy mają poświadczony druk E-101 na cały 2007 rok. Pracownicy otrzymują wynagrodzenie w złotych (PLN) wpłacane na ich konto w Polsce. Ponadto (...)

 • Jak dobrowolnie ubezpieczyć się zdrowotnie?

  datę wyrejestrowania z ubezpieczenia, osoby zgłoszonej jako członek rodziny: w przypadku małżonka oraz rodzica – druk ZUS ZCNA wyrejestrowania z ubezpieczenia, w przypadku dziecka: druk

 • Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej - zasady

  uprawnień do świadczeń chorobowych i macierzyńskich,seria E 200 dla obliczania wysokości emerytury,seria E 300 dla uprawnień do zasiłku dla bezrobotnych,seria E 400 dla uprawnień do (...)

 • Zaległy urlop wykorzystasz do końca lipca

  przepisów zaczęło obowiązywać już od 1 stycznia 2012 roku. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl zaległy urlop, ZUS RMUA, firma, urlop, urlop wypoczynkowy

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  ;wce ZUS, pocztą. Na PUE ZUS udostępniono wniosek ZUS RP 1E, który wypełnia się i wyyła elektronicznie. Do wysyłki niezbędny jest profil zaufany e-PUAP lub kwalifikowany podpis elektroniczny

 • Jak skorzystać z refundacji leków?

  ), Certyfikatu Tymczasowo Zastępującego EKUZ, Poświadczenia potwierdzającego prawo do świadczeń opieki zdrowotnej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, formularza E112/S2/S3, formularza E123/DA1. * (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)

 • Rejestracja strony www

  Otóż przeczytałem mnóstwo artykułów na temat rejestracji stron www w sądzie. Co mnie zdziwiło to to, że nawet trzeba zarejestrować stronę ze (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

  Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane