Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak ubiegać się o nowy paszport?

  ważność do czasu upływu terminów w nich określonych. Do postępowań w sprawach wydania, odmowy wydania lub unieważnienia paszportu, wszczętych przed wejściem w życie niniejszej ustawy, (...)

 • Kodeks wyborczy

  stosuje się w wyborach do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego oraz w wyborach wójta.§ 3. W wyborach uzupełniających do Senatu przepis § 1 ma zastosowanie (...)

 • Jak uzyskać paszport?

  organ.Ile trzeba zapłacić za wydanie paszportu?Za wydanie paszportu ważnego 10 lat opłata paszportowa wynosi 100 zł (opłata podstawowa),ulgowa opłata paszportowa wynosi 50 zł,za wydanie paszportu

 • Porada prawna na temat druk do paszportu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druk do paszportu , zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak wyrobić paszport?

  granicą i nie możesz osobiście odebrać paszportu w konsulacie - złóż do konsula wniosek z prośbą o przesłanie paszportu pocztą albo kurierem.  Paszport tymczasowy otrzymasz (...)

 • Jak otrzymać dokument paszportowy?

  obejmować także dzieci do lat szesnastu, odbywające podróż pod opieką posiadacza paszportu. Obecnie nie jest już możliwe umieszczenie w dokumencie paszportowym danych dziecka  do (...)

 • Paszport dla dziecka urodzonego za granicą

  dotyczącej paszportów, wpisywanie dziecka do paszportu rodziców nie jest już możliwe. Rzeczywiście, wraz ze zmianą ustawy dotyczącej paszportów, wpisywanie dziecka do paszportu (...)

 • W Sejmie ustawa o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt

  towarzyszącym podróżnym paszportu będą lekarze weterynarii wpisani do rejestru lekarzy weterynarii upoważnionych do wydawania paszportu oraz pobierania próbek w celu określenia (...)

 • Zmiany w dokumentach paszportowych?

  , czy wydanie nowego paszportu jest możliwe.Źródło: www.kprm.gov.plPodstawa:Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o dokumentach paszportowych (druk nr 1937) dokumenty paszportowe, paszport, (...)

 • Kiedy rodzic może zostać pozbawiony władzy rodzicielskiej - opinia prawna

  być przy tym orzeczone także w stosunku do jednego z rodziców. Z wyżej wymienionych przesłanek pozbawienia władzy rodzicielskiej jedyną jak się wydaje, którą można by odnieść do opisanej (...)

 • Pozbawienie władzy rodzicielskiej - opinia prawna

  zgody na wydanie paszportu – a to w przypadku gdy dziecko jeszcze nie posiada paszportu oraz w dalszej kolejności na wyjazd dziecka za granicę w braku takiej zgody ze strony matki dziecka

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane