Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  rodziny do świadczeń rodzinnych w Polsce. Po uzupełnieniu odpowiednich formularzy w cz. B przez właściwą instytucję w Polsce oraz potwierdzeniu uprawnień, formularze zostaną odesłane bezpośrednio (...)

 • Amnestia w becikowym

  wynoszącym w 2010 około 500 zł na osobę w rodzinie. W orzecznictwie podkreśla się, że uprawnienie do becikowego powiązane jest z urodzeniem żywego potomka. W decyzji Samorządowego Kolegium (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie do becikowego?

  to gotowy do wypełnienia druk ściągnięty np. ze strony internetowej Ministerstwa Zdrowia, czy też samodzielnie i w całości wypisany przez lekarza dokument.   becikowe, zapomogi, opieka (...)

 • Porada prawna na temat druk do becikowego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druk do becikowego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Becikowe 2015 - dokumenty, zasady przyznawania

  od 10 tygodnia ciąży do porodu. Pozostawanie pod opieką medyczną potwierdza się zaświadczeniem lekarskim lub zaświadczeniem wystawionym przez położną (Zobacz także: Jak uzyskać zaświadczenie (...)

 • Restrykcyjne przepisy o becikowym zawieszone

  , by przygotować kobiety do zmian w przepisach. Kampania ma również uświadomić przyszłym matkom jak ważne są wczesne i częste badania lekarskie w okresie ciąży.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl (...)

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  opłatą lub używanych dla celów gospodarczych, przemysłowych lub do połowów, b) używanych do ratownictwa lub do udzielania pomocy na morzu, lub do połowów przybrzeżnych, z (...)

 • Oświata po zmianach

  , pozytywnej opinii ministra właściwego do spraw środowiska - podobnie jak to ma miejsce w dotychczasowym stanie prawnym w przypadku ministra właściwego do spraw rolnictwa w odniesieniu do (...)

 • Ordynacja podatkowa do gruntownej nowelizacji...

  do komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy Ordynacja podatkowa Komisyjny projekt ustawy o zmianie ustawy - Ordynacja podatkowa (druk nr 1013) przewiduje wydłużenie terminu, w którym

 • Prawo do otrzymania "becikowego"

  pannę z dzieckiem. Czy zalegalizowanie związku z ojcem dziecka uprawni ją do poboru becikowego? Ustawa o świadczeniach rodzinnych nie wymaga, by matka ubiegająca się o dodatek do zasiłku (...)

 • Becikowe według nowych zasad od 2013 r. Prezydent podpisał zmiany

  przekraczać kwoty 1922 zł. Prawo do tej zapomogi będzie podlegać zasadom weryfikacji - kwoty kryterium dochodowego oraz wysokość świadczeń rodzinnych podlegać będzie weryfikacji co trzy lata, z (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Becikowe

  witam! Jakie warunki trzeba spełniać aby dostać becikowe? słyszałam że ciąża musi być wykryta do 10 tygodnia i różne inne dziwne rzeczy, czy (...)

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane