Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obowiązek wypełnienia druku ZUS Z-3

  zaprzestaniu i niepodjęciu działalności zarobkowej stanowiącej tytuł do objęcia obowiązkowo lub dobrowolnie ubezpieczeniem chorobowym albo zapewniającej prawo do świadczeń za okres niezdolności (...)

 • Wynagrodzenie za czas choroby

  zasiłku chorobowego? Obecnie otrzymałem do wypełnienia druk ZUS Rp7, gdzie mam wpisać składniki wynagrodzenia oraz czy powinienem wypełnić druk ZUS Z-17 Karta Zasiłkowa? (...)

 • VII - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część szczegółowa (art. 835 - art. 921[16])

  USTAWA z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny Dz.U. z 64 Nr 16, poz. 93; Dz. U. z 1971 Nr 27, poz. 252; Dz. U. z 1976 Nr 19, poz. 122; Dz. U. z 1982 Nr 11, poz. 81, Nr (...)

 • Opinia prawna na temat druk Z20 do wypełnienia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat druk Z20 do wypełnienia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Walka z porwaniami dla okupu...

  motywacyjną, tak aby z jednej strony - w imię ochrony zakładnika - zachęcać ich do rezygnacji z kontynuacji przestępczego zachowania, a z drugiej strony, przez zbyt szeroką zakreśloną (...)

 • Planowana jest reforma rzemiosła

  najważniejszych zmian jest wprowadzenie - w załączniku do ustawy - listy zawodów rzemieślniczych, która będzie się składała z dwóch rodzajów zawodów. Pierwsze będą stanowiły zawody (...)

 • Kodeks spółek handlowych

  uprawnienia do wykonywania wolnego zawodu związanego z przedmiotem działalności spółki, spółka ulega rozwiązaniu najpóźniej z upływem roku od dnia zaistnienia któregokolwiek z (...)

 • Na jakich zasadach mały podatnik może wybrać metodę kasową rozliczeń z VAT?

  kwartału kalendarzowego, jeśli chce korzystać z metody kasowej, powinien dla własnego bezpieczeństwa finansowego oraz uniknięcia kłopotliwych sytuacji wybrać tę metodę od następnego pełnego kwartału

 • Koniec z awizem z sądu i skarbówki?

  list do skrzynki. Przyjazne Państwo chce, by cofnięcie takiego wniosku było możliwe w każdej chwili. Będziemy je składać na poczcie w formie pisemnej. List polecony będzie z datą i podpisem Obecnie

 • Kodeks postępowania cywilnego

  małżonka, krewnych lub powinowatych w linii prostej, krewnych bocznych do czwartego stopnia i powinowatych bocznych do drugiego stopnia;  3) w sprawach osób związanych z (...)

 • Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami

  organu właściwego do spraw wydawania praw jazdy również za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Formularz wniosku elektronicznego, którego wzór określa załącznik nr 3a do (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

 • dotyczy druku PCC

  Kupiłem auto i w urzędzie skarbowym dowiedziałem się o konieczności wypełnienia druku PCC. Mój problem polega na tym, że nie mam kontaktu ze sprzedającym (...)

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane