Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Projekt spółki Fiat Powertrain Technologies Poland zatwierdzony

  Komisja Europejska przyznała spółce Fiat Powertrain Technologies Poland Sp. z o.o. dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dzięki nowej inwestycji o wartości (...)

 • Odporność przede wszystkim

  polskim rynku pracy działa wiele międzynarodowych firm prawniczych: Hunton & Williams Sp. z o.o., Hogan & Hartson Sp. z o.o., White & Case Sp. z (...)

 • Prezes URE pomaga odbiorcom przemysłowym w walce o niższe ceny

  . Hardex S.A. Polpak-Papier Sp. z o.o. Pfleiderer Grajewo S.A. Huta Batory Sp. z o.o. Fibris S.A. Anwil S.A. Kronopol Sp. z o.o. Zakłady Azotowe Kędzierzyn (...)

 • Opinia prawna na temat dqd poland sp. z o.o

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dqd poland sp. z o.o, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nazwa spółki a ochrona konkurencji

  Mam zamiar założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Czy jeżeli już istnieje w danym mieście spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, na przykład o nazwie "Ala Omega Poland (...)

 • Samochody Mitsubishi L200 niebezpieczne?

  . Sankcję tę nakłada Prezes Urzędu.Źródło: www.uokik.gov.pl samochody, Mitsubishi L200, MMC Car Poland sp. z o.o., pojazdy

 • Konkurs na logo Certyfikatu UKE

  zwycięskie prace.  W związku z włączeniem się do Konkursu UKE nowego Fundatora nagród firmy Intel Technology Poland sp. z o.o. z dniem 5 listopada (...)

 • Głosuj na firmę społecznie zaangażowaną!

  WBK SA nominowany przez Fundację Polska Akcja HumanitarnaFeedback/ Hill & Knowlton Sp. z o.o. nominowany przez Fundację Ashoka Innowatorzy dla Dobra PublicznegoPolkomtel SA - Operator (...)

 • Powstanie fabryka produkująca elementy wyposażenia wnętrz samochodowych

  uzyskania produktów najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen. Ogólny zarys danych firmy: 1. Nazwa firmy: TBAI POLAND Sp. z o.o. 2. Położenia: Nowogrodziec

 • Wyniki konsultacji zmiany zakresu usługi powszechnej

  .   W ramach konsultacji opinie, które zamieszczamy w załączeniu, przekazały:Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Telekomunikacja Polska S.A., Intel Technology Poland Sp. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane