Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Za skręty z marihuany nie zawsze będzie kara

  . Dozwolona jest tam nawet uprawa pięciu krzaków marihuany i do 40 grzybków halucynogennych. W Polsce od 2000 roku posiadanie najmniejszej nawet ilości narkotyków (...)

 • Skręty z marihuany będą legalne

  tabletek ecstasy i do 5 tabletek LSD. Dozwolona jest tam nawet uprawa pięciu krzaków marihuany i do 40 grzybków halucynogennych. W Polsce od 2000 roku posiadanie (...)

 • Posiadasz narkotyki? Prokurator nie zawsze cię ukarze.

  karalne". W żaden sposób nowelizacja nie stanowi wyłomu od penalizacji posiadana nawet niewielkich ilości narkotyków, w tym marihuany, co nadal stanowi w polskim (...)

 • Porada prawna na temat dozwolona ilość marihuany w polsce 2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dozwolona ilość marihuany w polsce 2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak dostać lek w aptece?

  :  Na jednej recepcie może zostać przepisanych do 5 różnych produktów (gotowych leków, środków spożywczych, wyrobów medycznych) lub podwójna (...)

 • Bezpieczeństwo w Polsce w 2012 roku. Jest raport

  1 119 803 przestępstw – to o 3,4 procent mniej niż w roku 2011. Policja ustaliła ponad pół miliona podejrzanych, a łączna wykrywalność wyniosła 67,8 procent. Względem 2011 (...)

 • Przełomowe zmiany w działaniu Specjalnych Stref Ekonomicznych?

  porównaniu z państwami sąsiedzkimi. Oferowane przez Polskę zróżnicowane warunki inwestycyjne pozwolą na wybór projektów wnoszących wartość dodaną do naszej gospodarki. ##baner

 • Parlament przyjął pakiet klimatyczny

  związków chemicznych - flurowęglowodorów oraz podtleku azotu. W drugiej fazie wdrażania ETS, w latach 2013-2020 powinno dojść do ograniczenia emisji o 21% w (...)

 • Nowe zasady etykietowania żywności

  szczególne właściwości (np. brak dodatku konserwantów, właściwości detoksykacyjne lub wyszczuplające) w przypadku, gdy produkty wszystkich producentów tej grupy (...)

 • Jakość paliwa w Polsce. Jest coraz gorzej

  kategorii oferowanego paliwa (ON, Pb, LPG). Pod mapą znajduje się legenda , w której wyniki badań jakości paliwa zostały opisane za pomocą liter i symboli. Litera D oznacza, że próbka spełnia (...)

 • Przywóz leków z Egiptu

  receptę. W Egipcie można je natomiast legalnie zakupić w aptece bez recepty. Czy jest jakaś dozwolona ilość (np. nie będąca ilością handlową) danego środka, którą można (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Legalizacja miękkich narkotyków

  Chciałem w szanownym gronie osób zajmujących się prawem zadać pytanie: Czy jesteście za legalizacją miękkich narkotyków (np. marihunana) oraz (...)

 • posiadanie narkotykow

  jaka kara grozi za posiadanie niewielkiej ilości marihuany mniej niz pół grama. w sumie ćwiartka bo tyle syn kupił ale policjant powiedział ze (...)

 • Posiadanie krzewu marihuany.

  Witam, czy posiadanie krzewu marihuany jest dozwolone? Chodzi mi o to czy jest jakaś odmiana która jest dozwolona w PolscE? konopia siewna jest dozwolona. (...)

 • Prowadzenie samochodu pod wpływem leków przeciwbólowych (opioidowe)

  Witam was serdecznie, Mam problem z powodu prowadzenia samochodu po silnych środkach przeciwbólowych; tramal, bunondal... W badaniu krwi wyszło 76ng/ml. (...)

 • widzenia z dzieckiem

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane