Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dowód wpłaty od spółdzielni

  przewidzianej dla takiego potwierdzenia. Jeżeli spółdzielnia wydaje dowody wpłaty w formie kserokopii, taki dowód jest dowodem wystarczającym dla wykazania faktu dokonania wpłaty. Ponadto, (...)

 • Jak rozliczyć ulgę remontową?

  internetowego) - w przypadku wpłaty na te fundusze. Dowód wpłaty należy rozumieć dość szeroko. Za dowód wpłaty na fundusz remontowy należy uznać zarówno przelew (...)

 • Premia gwarancyjna na zakup mieszkania

  wybudowanego domu jednorodzinnego lub gdy są wymagane – decyzje o pozwoleniu na użytkowanie budynku; - dowody wpłaty kaucji zabezpieczającej przez najemcę lokalu w TBS-ie lub wpłaty (...)

 • Porada prawna na temat dowody wpłaty cyfraplus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dowody wpłaty cyfraplus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wpłaty na rachunki na inną osobę

  posiadaniu są zarówno dowody wpłaty czesnego jak i czynszu za mieszkanie. Teoretycznie zakładając, że kiedyś znajdę się w sytuacji, że będę musiała wykazać, że to ja dokonywałam tych (...)

 • Dowody opłat sądowych

  sprawy, o ile został nadany. Jeżeli wpłata na rachunek bieżący dochodów sądu została dokonana przed wezwaniem do uiszczenia opłaty sądowej, kopię dowodu wpłaty należy przesłać niezwłocznie (...)

 • Kodeks spółek handlowych (388-458)

  poleconym, o którym mowa w art. 434 § 3.§ 2. Zapisy powinny zawierać: 1) oznaczenie liczby i rodzajów subskrybowanych akcji, 2) wysokość wpłaty dokonanej na akcje, 3

 • Ulgi podatkowe i zwolnienia

  ;re nie zostały wpłacone pomimo ich wymagalności. Aby móc skorzystać z ulgi należy również posiadać odpowiednie dowody potwierdzające dokonanie wpłat. Na zakończenie trzeba podkreślić, (...)

 • Zaliczka na poczet wydatków

  , a następnie dołączyć do pisma przewodniego dowody wpłat, bądź w przypadku gdy wierzyciel uiści opłatę w znakach sądowych – nakleić je na pismo przewodnie. koszty, opłata, sądowa, znaki (...)

 • Odliczenie funduszu remontowego przez emerytkę

  i odliczeń na cele mieszkaniowe. Wpłaty na wyodrębniony fundusz remontowy wspólnoty mieszkaniowej, a także na wyodrębniony fundusz remontowy spółdzielni mieszkaniowej - nie więcej niż 5.670 zł

 • Dowody zapłaty alimentów

  . Posiada Pan dowody wpłat, które mogą właśnie wskazywać na to, że przekazywane pieniądze mają zaspokoić roszczenia alimentacyjne. Brak podstawy świadczenia na dokumentach potwierdzających wpłatę (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • EX-ŻONA OSZUSTKA!!!

  Mieszkam w Australii i płacę alimenty na dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa. Tydzień temu dowiedziałem się że moja ex pobiera zaliczkę alimentacyjną (...)

 • alimenty a możliwości ojca....

  Witam.Potrzebuje porady.Rozeszłam się z ojcem swojego 8 miesięcznego dziecka.Nie mielismy ślubu.Rozchodzac sie zostałam bez środków do życia.Sytuacja (...)

 • Nie wypłacono nam wynagrodzenia.

  Witam, Moja sprawa jest podobna do kilku innych z forum, jednak troszeczkę inna. Zatrudniłam się na przybocznym stoisku w hipermarkecie (15.09- 30.12.2009 (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane