Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy

  pracy (zwolnienia od pracy) i za czas innej usprawiedliwionej nieobecności w pracy, a także wynagrodzenia za czas niezdolności pracownika do pracy wskutek choroby oraz składek (...)

 • Dotacja z Urzędu Pracy

  , dokonuje się odpisów amortyzacyjnych. W świetle powyższego przepisu otrzymana dotacja z Powiatowego Urzędu Pracy na stworzenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego (...)

 • Częściowe dofinansowanie z Urzędu Pracy

  . 22a-22o, dokonuje się odpisów amortyzacyjnych.W świetle powyższego przepisu otrzymana dotacja z Urzędu Pracy na doposażenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego (...)

 • Opinia prawna na temat dotacja z urzędu pracy a ciąża

  Nie szukaj dłużej informacji na temat dotacja z urzędu pracy a ciąża, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opodatkowanie dofinansowania

  przepisu otrzymana dotacja z Powiatowego Urzędu Pracy na doposażenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w części przeznaczonej na zakup środka trwałego nie jest (...)

 • Opodatkowanie dotacji

  Pracy nie będą kosztem (tak: postanowienie Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 21 czerwca 2006 r., sygn. US I/1-415/10b/2006; decyzja Izby Skarbowej w Olsztynie z dnia (...)

 • Rozliczenie dotacji z Urzędu Pracy w PIT

  PKPiR i rozliczeniu rocznym dotację z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej i zgodnie z umową pieniądze te zostały wykorzystane na zakup sprzętu komputerowego. (...)

 • Dobre wyniki funduszy zarządzanych przez ZUS

  - 13 mln zł,W wyniku działań podejmowanych zarówno przez Zakład, jak też przez komorników sądowych w 2007 r. wpływy na poczet spłaty należności z tytułu wypłaconych świadczeń (...)

 • Otwarty konkurs ofert na finansowe wspieranie programów z zakresu opieki nad dzieckiem i rodziną w roku 2009

  Polityki Społecznej. - Zespół ds. Opiniowania Ofert dokona analizy złożonych ofert w oparciu o przepisy ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz.U. z 2008 r. Nr 115, poz. 728 (...)

 • Wyłudzenie bezzwrotnej dotacji przez bezrobotnego

  klienta prywatnego) Gdzie jest granica spełnienia / niespełnienia warunków wykorzystania takiej dotacji? Zgodnie z § 7 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 21 (...)

 • Dotacje a VAT

  Otrzymałem dotację z Urzędu Pracy na zakup wyposażenia w ramach tworzenia nowych miejsc pracy. Kwota refundacji dotyczyła również podatku VAT. Czy na podstawie faktur mam prawo (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • Wysokość alimentów

  Czy matka nieślubnego dziecka ma prawo żądać od ojca 35% jego dochodów mimo że sama zarabia tyle co on? Ojciec ma rodzinę (żonę i syna) jest jej (...)

 • Dotacja z Urzędu Pracy

  Witam Chce założyć własna działalność handlową a dokładnie chodzi mi o otowrzenie sklepu z konfekcją damską i chciałabym otrzymać dofinansowie (...)

 • Dotacja z urzędu pracy i osoba dłużnika.

  Witam, W 2009r wzięłam kredyt w banku, który spłacałam przez 2 lata a gdy moja sytuacja sie pogorszyła nie byłam w stanie go spłacać. Jestem (...)

 • staż i ciąża

  Witam mam dość męczące mnie pytanie... zostałam przyjęta na staż tydzień temu który ma trwać rok i jest organizowany przez UP a wczoraj dowiedziałam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane